Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wrośnięty włosek nie do usunięcia


Gość Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam na udzie od kilku lat wrośnięty włos (najprawdopodobniej). Wygląda brzydko, jest wypukłe, ciemne i całkiem spore (ok 4 mm średnicy) - ten włos w środku chyba ciągle rośnie i się zwija pod skórą. Nie wiem co z tym zrobić. Druga taka rzecz robi mi się obecnie na brzuchu jakieś 3 centymetry poniżej splotu słonecznego. Czy trzeba się z czymś takim zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu, czy też od razu do jakiegoś chirurga? Czy takie zabiegi są refundowane, czy też trzeba zrobić to prywatnie? I czy w ogóle można to usunąć? To nie jest zwykły włosek, który można sobie usunąć igiełką tzn. wydobyć go z pod skóry. Jest to ciemna plama, która się powiększa powoli. Nie jest to pieprzyk czy coś nawet podobnego. Myślę, że będzie Pan wiedział o czym mowa. Interesuje mnie jak to usunąć. Wiem, że może zostać blizna itd., ale tego chcę. Byłem jakiś czas temu prywatnie u doktora, zapłaciłem 100zł, i w 5 minut dostałem informację, że może zostać blizna i lepiej to sobie zostawić. Super, poprostu byłem zły jak nie wiem co. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie. Bardzo mi zależy. Pozdrawiam, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×