Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Okropny ból z tyłu pleców po prawej stronie w okolicy nerki


Gość Urszula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 2 dni temu obudziłam się ze strasznym bólem z tyłu pleców po prwej stronie w okolicy nerki. do tej pory nie przeeszło, myślałam, ze moze zle spalam i naciagnelam cos, ale chyba nie. Mam nefropatię IGA i w dziecińswiet miałam opercaje na wodonercze i zwezenie moczowodu, ale po lewej stronie. z nefropatii nie wyrosłam, ale staram sie kontrolowac raz na pol roku co jest grane. czy bol ten moze oznaczac pogorszenie, czy moge cos zrobic zeby sprobowac pozbyc sie go. Jestem aktualnie za granica i nie mam dostepu do swojego nefrologo przez najblizsze 3 miesiace. Bardzo prosze o pomoc, pozdrawiam i z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badania trudno określić co się może dziać. Być może to napad kolki nerkowej (np. na podłożu kamicy) lub ból jest pochodzenia odkręgosłupowego. Musi Panią zbadać lekarz, aby określić co się dzieje. Być może konieczne będzie USG jamy brzusznej i/lub badanie ogólne moczu w celu określenia czy ból pochodzi od nerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze badania, po drugie zero leków przeciwbólowym, bo to pogorszy sprawę. Ja mając podobne problemy kupiłam rezonator biofotonowy(lekarz mi polecił), pracuję za granicą więc stwierdziłam że to będzie najlepsze wyjście i stosowałam go jakoś 4 miesiące i czuje się jak nowo narodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×