Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak czucia w penisie


Gość ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wraz ze swoim chlopakiem mamy dosc powazny problem.A mianowicie moj partner stracił czucie w penisie, w dodatku stosunek (jakiekolwiek wykrzywienie penisa) sprawia mu bol, dodam jeszcze, ze jego penis jest troche krzywy.czy moze byc to choroba peyroniego? czy przez ta chorobe mozna stracic czucie w żołedziu??kazda wizyta u lekarza konczyla sie niepowodzeniem, poniewaz lekarze patrzyli na niego ze zdziwieniem mowiac ze nigdy o takim przypadku nie slyszeli, albo wysylali go do psychologa.tymczasem nie jest to problem psychiki, bo nawet gdy przyklada do zołedzi cos zimnego lub ciepłego to tego nie czuje.Możliwe że podczas masturbacji został spowodowany jakiś uraz, poniewaz moj chłopak jak byl nastolatkiem to odczuwał przyjemność.robił wiele razy kilku tygodniowe przerwy w seksie i masturbacji jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów,stosował także maści przepisane przez lekarzy i nic to nie dało.Prosze o odpowiedz specjalisty bo tracimy juz nadzieje na udane życie seksualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie jestem lekarzem

no bo się nie wolno masturbować ponieważ od częstego onanizmu dochodzi to nienaturalnego wytrysku nasienia, inna jest stymulacja ręką a inna w pochwie, w pierwszym przypadku przyjemność potrafi być większa dlatego doznania są silniejsze, w miarę bardzo częstego onanizmu organizm się przyzwyczaja i stale szuka silniejszych bodźców, bywa że skurcze są tak silne iż powodują ogrmne ciśnienie krwi w penisie, to może doprowadzić do zbyt dużego rozszerzania sie naczyń krwionośnych i uszkodzić ich strukture, następuje wtedy efekt zmęczonego penisa, po osiągnięciu satysfakcji członek jest nienaturalnie wydłużony, w następnym etapie członek krzywieje to znak że jednak doszło do urazu w miarę upływu czasu dolegliwości bulowe mogą się nasilać i pożycie nie będzie udane, jednak brak czucia w żołędziu może być spowodowane czymś innym,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet musi się przyzwyczaić do uczucia jakie daje mu kobieta, w gruncie rzeczy 90% psychika za to odpowiada. Częste masturbacje czy używanie pompki próżniowej może upośledzić nastawienie do seksu. Jednak nie jest to koniec świata, odstawicie seks (nie mówię tu już o masturbacji w samotności, bo o tym po prostu trzeba zapomnieć) na 2 do 3 tygodni, po tym okresie nie róbcie nic na siłę, wszystko bez pośpiechu, ważną rzeczą jest też nie myślenie i nie analizowanie seksu (czy robię to dobrze, czy mój penis jest taki jak ma być, nie podchodzić mechanicznie do seksu), seks to nie jest odpękanie czegoś czy robienie bo tak trzeba, to ma być przyjemność dla obojga i niestety tego trzeba się nauczyć i obudzić to w sobie, Druga sprawa, seks to 80% udanego związku i naprawdę dobry i udany seks to po prostu piękna sprawa. Trochę wiary w siebie i nic na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy lekarze zarówno ci w gabinetach jak i na tym portalu mówią tak samo idź do lekarza, tam słyszysz: może zobaczymy itd. i tak pozostaniesz z problemem sam. przepiszą ci mnóstwo leków które ci nic nie pomogą a z zakupu których ucieszy się lekarz i firma farmaceutyczna. też mam ten problem że nie mam czucia w żołędzi przerabiałem wszystko i w końcu pani doktor powiedziałem że jak mi obciągnie i dojdę to znaczy że mnie wyleczyła. i co nie obciągnęła / i tak bym nic nie czuł / a problem pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem i moja wieloletnia była kochanka z kimś rozmawiała i jedynym wyjściem jest obrzezanie. Podobno skóra która zakrywa żołędzia drażni go i źle nawilża, Sprawdziłem kiedy ją obciągnę żołądź jest suchy i normalny odczuwa dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 7 lat mam brak odczucia sexualnego w penisie .Prowadze higieniczny tryb życia nie palę a piję okazyjnie..MM 61 LAT..ABY PENIS TROCHĘ STANOŁ MUSZĘ DOTYKAĆ SUTKA ..CZY TO SPRAWA WIEKU CZY CZEGOŚ POWAŻNIEJSZEGO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 46 lat nigdy nie współżyłem z kobietą właśnie przez ten sam problem: brak czucia w żołędzi członka. Gdy miałem 17-18 lat bardzo brutalnie się masturbowałem na obnażonym członku - do głębokich ran i krwi. Nerwica jakaś czy co/opętanie?! W każdym razie po 3 latach od tych aktów zdałem sobie sprawę że nie będę nic czuł z kobietą. Zostałem starym kawalerem - prawiczkiem :(. Czy jest na to rada? Czy będę mógł jeszcze uprawiać seks? Dzieci nie chcę mieć, ale seks z chęcią bym spróbował, myślę że zablokowałem się psychicznie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×