Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmienny ból jądra 15 lat


Gość Kuba z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kuba z Katowic

Od 5 dni bolą mnie jądra zmiennie tzn. raz boli mnie prawe za chwilę przechodzi na lewe, niekiedy ból jest w jednym przez cały dzień. Na wakacjach przez 3 dni spał w obcisłych slipach lecz nie wiem czy ból po tych dniach może już boleć 5 dni ? Może być to związane z wstrzymywaniem wytrysku (tak czytałem) dlatego oddałem wytrysk lecz i to nie pomaga.Choć muszę się przyznać wiele razy się w ciągu tych dni od niego powstrzymywałem.Co to może być?Czym jest spowodowane?Może to dojrzewanie? Liczę na Odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Twoje jądra intensywnie rosną, ale nie powinny z uwagi na ten proces boleć. Trzeba niestety iść do lekarza się zbadać. Po badaniu pewnie dowiesz się coś więcej co może byc przyczyną bólu (jakiś zapalenie, żylaki powrózka nasiennego?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo miał mój brat w wieku 15 lat, to Urolog stwierdził, że symuluje. Miał badania USG i nic mu nie wyszło. Niestety ja teraz mam 16 i to samo się zaczyna. Jest tak, że rano nie boli, a dopiero wieczorem. Najpierw przez 3 dni bolało mnie lewe, a teraz czuję lekki ból w prawym, w okolicach nasieniowodu. Żadnych wymiotów, bóli brzucha, ani gorączki nie mam. Oddawanie moczu i nasienia jest w normie tak jak zawsze. Po masturbacji wydaje mi się, że ból ten zmniejsza się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×