Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie penisa i czerwone plamy na żołędziu prącia


Gość Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mój problem trwa juz ponad 2 lata i od razu zaznaczam, że podczas tego okresu odwiedziłem już około 8-10 lekarzy (urologów, dermatologów, lekarzy ogólnych). Niestety pomimo wielu diagnoz i przypisywanych leków nie zauważyłem nigdy żadnej poprawy w moim stanie. Na początku (okoł 2 lata temu) zauwazyłem, że na moim żołędziu pojawiły się dziwne czerwone plamy, które w późniejszym okresie przekształciły się w nieco większe czerwone tak jakby podrażnione rejony, głównie na górnej stronie żołądzia. Plamy te były także lekko swędące od czasu do czasu. Poszedłem więc po raz pierwszy do lekarza ogólnego, który stwierdził, że to prawdopodobnie grzybica i przepisał *Canasten*. Po dłuższym okresie stosowania tej maści nie odczułem żadnej poprawy. Poszedłem więc do dermatologa, który przepisał krem *Clotrimazolum* oraz tabletki *fluconazole*. Po jakimś okresie stosowania także nie odczuwałem żadnych pozytywnych zmian. Zawitałem więc do urologa który zbadał wymazy i nie stwierdził żadnych zmian grzybicznych, przepisał kolejną maść *tormentiol*, która znowu nic nie dała. Plamy stały sie bardziej uciążliwe z powodu częstszego swędzenia, najcięższe w tym wszystkim było to, że zmiany skórne były słabo widoczne za każdym razem kiedy udawałem się do lekarza i lekarze patrzyli na mnie z lekkim niedowierzaniem kiedy opowiadałem o swoich problemach. Najlepiej można je było i jest zobaczyc do 5-10 minut po kąpieli/prysznicu lub po stosunku, czyli pewnie kiedy penis jest lepiej ukrwiony. Od razu pragnę zaznaczyć, że podczas całej tej historii miałem stałą partnerkę, która poddała się także badaniom i jest całkowicie zdrowa. Po okresie stosowania wielu kremów, domyślam się że spowodowało to wszystko czas, że zrobiła mi się stulejka, którą kolejny lekarz urolog polecił usunąć, co nastąpiło w niedługim czasie. Po operacji usunięcia stulejki, moje probelmu jednak nie zniknęły, a ponad to poajwiły się inne dolegliwości, które jestem przekonany, mają to samo podłoże. Oprócz opisanych wcześniej zmian skórnych czuję często tak jakby kłucie gdzieś wewnątrz penisa któa trwa ułamek sekundy ale jest bardzo nieprzyjemne, poza tym często bez żadnego powodu całe okolice krocza mam tak jaby obolałe, nie jest to ból bardzo mocny ale trwa czasem do kilku dni i jest bardzo uciązliwy. Czasami także odczuwam bóle jąder, które można opisać jak ból godzine po uderzeniu (chyba każdy wie o co mi chodzi). Zmiany skórne także zmieniły swoje oblicze, oprócz wspomnianych plam i zaczerwienień skóra na żołędziu zmieniła się na inny bardziej fioletowy kolor w porównaniu z wcześniejszym bardziej zbliżonym do beżowo-różowego, poza tym czego nigdy wcześniej nie miałem, pojawiły się takie jakby nieduże żylaki widoczne na żołędziu. Skóra na żołędziu jest tez czasem tak jakby lekko błyszcząca, wcześniej zawsza była matowa. Podczas trwania tej całej historii odwiedziłem lekarzy jeszcze kilka razy i zostały mi jeszcze przepisane maści *trimovate*, plus kilka których niesety nie zapisałem. Niestety żadnej najmniejszej poprawy. Mam wrażenie że lekarze skupili się na moich zmianach skórnych, które i tak były najczęściej słabo widoczne. Mimo moich sugestii nie miałem zrobionych, oprócz wymazów, żadnych badan wewnętrznych, któe w końcu może pomogłyby ustalic co mi tak naprawdę dolega. Może gdzieś w środku mam jakiegoś nidużego polipa który blokuje jakąś żyłę lub coś innego i przez to mam takie problemy? Niestety nie mam pojęcia o tym, a lekarze jakoś też nie mogą trafić na to co mi jest i często mam wrażenie, że nie do końca mi dowierzają, może przez to że nie spotkali się jeszcze z takim przypadkiem. Dlatego też przez to że te dolegliwości nie pozwalają mi normalnie funkcjonować, staram się teraz poszukać w internecie kogoś kto mógłby mi pomóc lub przynajmniej naprowadzić na dobrą drogę w pozbyciu się mojego problemu. Ponieważ jestem mocno zdesperowany aby jak najszybciej cos z tym faktem zrobić, jestem w stanie zaproponować 500zł nagrody za pomoc w rozwiązaniu mi tego problemu. Ponieważ mieszkam obecnie za granicą mogę na początek dostarczyć zdęcia zmian skórnych plus bardizej szczegółowo opisać cały problem już na prywatnym mailu, lub nawet zadzwonić do lekarza/osoby która czuje że może mi pomóc. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje USG jąder ,pachwin i krocza (ból jąder) oraz nerek, może zbiera sie tak kamyk lub piasek (kłocie w penisie) .Może to poprostu uczulenie na kosmetyki wodę lub leki i maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potwierdzam że jest to uczucie w stulu nabrzmiałości czy ucisku, penis w dotyku się nie zmienił, uczulenie raczej wykluczam bo zmieniłem wszystkie proszki kosmetyki na specjalne nie uczulające, za rada lekarza - bez zmian. Jeśli chodzi o USG to gdzie mam się zgłosić, po prostu przyjść do przychodzni i zażądac takich badań? sugerowałem lekarzowi dodatkowe badania ale jakoś nei bardzo miał się ku temu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem moze tak, nie mam plam zadnych. Sluchaj czy masz moze/ miales zakrzepowe zapalenie zyl gdzies na praciu i jego okolicy? Wyglada to jakby sznurek koralikow pod skora. Czasem moze byc bolesne bo ja takie cos mam, nawrot tego. I teraz mnie to boli. Bol juz trwa kilka dni i mam tego dosc, dyskomfort mnie dobija. Mam podobny objaw jak ty. Czyli nagly atak bolu. Jak ukucie igla lub tepe uderzenie. I to wszystko widze ze musi byc jakos powiazane z moim zapaleniem zyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę, ja również mam dokładnie takie same objawy, chodząc do lekarza myśleli ze to wyolbrzymiam bo tak jak pisałęś największe podrażnienia i zaczerwienienia występują po stosunku lub prysznicu.. uczucie kłucia też czasami mnie nawiedza ale chyba mniej brutalnie niż Ciebie.. Byłem w tej sprawie u światowej sławy dr. Borówki w Warszawie i stwerdził jednogłośnie, że są to obiawy zapalenia prostaty.. terapia 8 tygodni antybiotyków.. Jednak jak wróciłem do Szczecina z tą informacją to mój młody urolog stwerdził, że to raczej nie możliwe.. skierował mnie jeszcze na zabieg podczas którego wsówają kamere do pęcherza - na szczęscie nic nie wykryli ale 2-3 plamy mam w ciągu dalszym.. także nie wiem teraz również czy zacząć terapie antybiotykową która również przez tak długi okres odbije się na organizmie, czy dalej jechać na niezależną konsultację.. trzymaj się bo wiem dobrze jak to siada na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem. Mi poczatkowo pomogla masc szalwiowa i preparat na drodzyce dla kobiet (sic!). Niestety ostatnio znow wzialem antybiotyk i problem wrocil. Obie mascie jusz nie pomagaja. Potwierdzam ze na wymazach i masciach antygrzybicznych nic nie wychodzi i nic nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru tygodni mam podobne (prawie identyczne) objawy jak u *kamyka*. Jestem ciekaw czy w końcu została w tym temacie postawiona własciwa diagnoza i zastosowano skuteczną kuracje. Trochę mnie to wszystko przeraża. Kamyk napisz czy uporałeś się ze swoim problemem bedę wdzięczny za poradę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam.jeśli ktos tutaj jeszcze zagląda i ma takie objawy jak powyrzej.. i udało się temu jakos zaradzić to piszcie co i jak . Mam podobne objawy kłucia w środku penisa. i zmiany skórne na żołądziu przypominającą zadrpanie wcześniej miałem typowe zaczerwienienie przy ujściu cewki moczowej.. Jednak po antybotyku przeciw chlamydi w pewnym stopnu ustapiła ale plama nadal jest na żołądziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam podobnie Panowie. Zaczerwieniania i jedno większe zaraz przy cewce. Do tego wszystkiego częste oddawanie moczu. Byłem u urologów kilku i ostatnio zrobił mi badanie USG i okazało się że zapalenie prostaty ! Biorę leki od 5 dni i nie widzę poprawy więc nie wiem czy diagnoza była prawidłowa ale wydaje mi się że nie ! Prze leczono mnie na chlamydie i zapalenia cewki ale bez skutku. Pewnie dalej będę szukał porady u urologa. Jeśli udało się komuś z tym uporać to dajcie znać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam dokładnie zaczerwienienie z grudkami widoczne głównie w zwodzie,boli mnie w cewce a czasem kłucie ,najgorzej jest po stosunku piecze skóra i jest bardzo zaczerwieniona zostałem przeleczony antybiotykami przez 42 dni i nie jest lepiej zauważyłem brak śluzu podczas podniecenia oraz bobolewa mnie węzeł pachowy język mam obłożony białą szarawą substancją , boli mnie gardło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia mego życia.. Plamy, podrażnienia mogą mieć związek ze stanem zapalnym prostaty. Jeżeli odczuwacie Panowie ból w podbrzuszu, ból i ciepło w odbycie, uczucie ucisku, macie osłabiony strumień moczu lub częstsze parcie na mocz, to natychmiast róbcie posiew nasienia na bakterie tlenowe i beztlenowe + antybiogram i udajcie się do lekarza urologa, który specjalizuje się w chorobach prostaty. Czasami może zdarzyć się również i tak, że żadnych objawów poza zaczerwienieniem, niejednorodnymi plamami i skórze o chropowatości papieru ściernego przez dłuższy okres czasu nie ma. Podrażnienie pochodzi od bardzo kwaśnego śluzu, schodzącego z prostaty. Szczególnie dokuczliwe jest to nocą, kiedy rzadziej oddaje się mocz, wobec czego kwas jest rzadziej wypłukiwany spod napletka. Skutecznym sposobem walki z tym podrażnieniem jest niedopuszczenie do niego. Należy kupić szare mydło (np. *Jeleń*), namydlić okolice pod napletkiem, zasunąć napletek wraz z mydlinami na noc. Szare mydło ma odczyn zasadowy i neutralizuje kwas. Warto spróbować - na pewno nie zaszkodzi. Jeśli okaże się skuteczne, to.. moje kondolencje. Mnie również leczono na grzybice, z uporem maniaka. Trafiłem do, powiedzmy, lepszego lekarza, który schorzenie prostaty był w stanie rozpoznać. 3 lata leczenia, antybiotyki, i nic. Znów wracam do mydła. Możecie prostalong wypróbować - przez kilka pierwszych miesięcy pomaga. Później się uodparnia. To jest jakaś paranoja, jak leży i kwiczy ta dziedzina medyny w Polsce. Oni w ogóle nie wiedzą jak to leczyć. Sam lekarz mi to powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość XXXXXXXXX olek

Może to byc powodem stosowania prezerwatyw lub innych środków z SEx-schpów, które podzialały alergicznie na skórę. Wg mnie jest to problem skóry czyli dermatologii. Ostatnio dostałem maść którą sie stosuje dla dzieci na zapalenie atopowe. Zobacze po tygodniu czy mi pomogła to podam nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×