Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rany na napletku


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru dni zauwazylem na napletku czerwone ranki. Sa one o dlugosci ok 1mm. Nie umiem sciagnac przez to napletka poniewaz pieczenie jest nie do wytrzymania. Bardzoooo ale to bardzo sie boje ze moze to byc stulejka. Nigdy nie mialem problemow z zsuwaniem sie napletka. Tydzien temu wszystko bylo w porzadku. Przyznam sie ze chyba jest to wynik zbyt czestej masturbacji lub antybiotyku (augmentin) brałem go gdyż jestem po artroskopii kolana (rekonstrukcja) i mialem powikłania. Dziś postarałem się i mimo bólu sciagnalem napletek by umyć sobie wszystko od środka. Sciagniety napletek nie uwiera mnie przy wzwodzie. Zauwazylem tez ze moj zoladz jest tki jakby troszeczke spuchniety (w jednym miejscu jest taki bialy). Może smarowac to jakas mascia czy czyms? Poki co nawilzam to niveom. Wiem ze powinienem iść do lekarza, ale narazie chciałbym sie wstrzymać poczekać pare dni. Bardzo proszę o sprecyzowaną wypowiedź i pomoc. Jest to dla mnie stresujaca sprawa, nie moge przestac o niej myslec, mimo iz mam powiklania po operacji kolana to bardziej przejmuje sie tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×