Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Węzły chłonne krezkowe


Gość agata

Rekomendowane odpowiedzi

Pól roku temu miałam usunięty wyrostek przy tym mialam powiększone węzły chłonne krezkowe i prawdopodobnie wezly od gardła a wyrostek od węzłów. po operacji mnie szybko do domu wypuścili i nikt wiecej nic nie wspomniał o węzłach a nie wiem czy to może być coś poważnego z nimi? i w którym miejscu się znajdują?pytam ponieważ mam teraz bóle brzucha w okolicach blizny oraz boli mnie taki punkcik? w pobliżu pępka to jest taka grudka boląca jak się ją naciśnie i zastanawia mnie to czy to nie jest coś od węzłów. Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? dziękuje za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej, żeby zmianę, która została opisana zobaczył i zbadał lekarz (np. rodzinny). Może powstała przepuklina pooperacyjna. Opis jest trochę chaotyczny i trudno mi coś więcej na ten powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzinny popatrzył tylko na blizne i mówi,że nie zna się na tym ...ale żeby tak coś zaproponował czy coś to nica nic tylko powiedział proszę podejsc i poddniesc koszulke i tak tylko popatrzył od niechcenia i po sprawie ... proszę pytać czy coś to odpowiem bo sama nie wiem jak to opisać,żeby było dobrze a tez bym chciała,ze jak pójde do lekarza jakiegoś to jak taki bedzie to może chociaż sama coś zaproponuje,żeby wykluczyc. po czym moge taka przepukline poznac ?czy są jakieś charakterystyczne objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość katarzyna

moje dzieckoma 3 latka była operowana dwa razy miała guza krzyżowo -lędzwiowego typu teratoma jest pod opieką IMiDZw warszawie przy ostatnim badaniu usg jamy brzusznej :stwierdzono drobne węzły chłonne krezkowe coto oznacza proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×