Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetoka odbytniczo-kroczowa


Gość eellaaj

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam wrodzoną przetokę odbytniczo-pochwowa. Operowano ja, ale powstała przetoka odbytniczo-kroczowa i juz mam dość tego problemu. Proszę mi poradzić, gdzie znajdę odpowiednich specjalistów, by ja ponownie, ale tym razem skutecznie zlikwidować? Mieszkam w woj. małopolskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do ośrodka wyspecjalizowanego w dziedzinie chirurgii odbytnicy czyli do ośrodka zajmującego się koloproktologią. Leczenie takiego schorzenia jest bardzo problematyczne i długotrwałe. Poniżej podaje ośrodki na Śląsku i w Małopolsce zajmujące się taką problematyką: Prof. dr hab. n med. Jacek Starzewski Katedra i Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej i Koloproktologicznej 41-200 Sosnowiec, pl. Medyków 1 Prof. dr hab. n med. Roman Herman III Katedra Chirurgii Ogólnej CMUJ 31-202 Kraków, ul. Prądnicka 35 - 37 Prof. dr hab. n med. Jan Kulig Katedra Chirurgii Ogólnej i Klinika Chirurgii Gastroendokrynologicznej Collegium Medicum 31-501 Kraków, Kopernika 40 Prof. dr hab. n. med. Paweł Lampe Katedra i Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. Prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-752 Katowice, ul. Medyków 14 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×