Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Duże sutki u chłopaka


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem własnie zabieg w prywatnej klinice chrugi plastycznej..bo wcześniejsze rady lekarzy byly nie pomocne...ale rodzice skonsultowali się z chirigiem plastykiem i teraz jestem po operacji...no zabieg kosztował 10 000zł wiec może dla niektorzych to dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja miałem odsysanie tłuszczu i no zabieg był przeprowadzony w najlepszej klinece chirurgii plastycznej w polce....no wiem może to troche dla niektorych dużo..ale warto tak zainwestować w takeij kilinice sa tacy specjaliści że to głowa mala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , mam 13 lat i sutki są * olbrzymie * ponad rok . W sutkach zrobiły się na początku twarde kulki w prawym nadal mam tą kulkę , a w lewym ona jest jakby zmiażdżona więc mi się zdaje ,że on dojrzewa . Moim zdaniem normalne dojżewanie sutka powinno trwać od 1,5 roku do 4 lat , więc moim zdaniem nie powinno się tym martwić . Moje sutki nie są duże ,troche moze i tak ,ale naprawde nie duzo ,ale są wypukle i odstające więc naprawde ... Gdy ktoś juz ma to naprawde 6 lat itp to już raczej operacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelevel wiesz co by mieć takom operacje to bu moi rodzice musieli przes 3 miesiące całom wypłate dawać wienc sory ja mam duże sutki i nuie mam jak schudnać bo chodze o kulach i bende chodził przes następne 2 lata mam takich kolegów w klasie że niewytżymywałem przed wf zawsze szybciej wchodziłem do szatnie zdjołem koszulke troche zimna i normalne dojrzewanie jeat porombane mam dość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lat, mialem ten problem od mniej wiecej 5-6 lat, zawsze byłem szczupły, a w ostatnich latach wręcz kuriozalnie , potrafię czasem ważyć 62kg przy wzroście 186 cm. Pamiętam jak zawsze mi to przeszkadzało, w ten sam sposób co wam, zamieniło się to w pewną obsesję, poza tym przestało mnie cieszyć cokolwiek, bo strasznie ciążyło mi to na psychice ..i nadal tak jest, chociaż szczerze przyznam , że po treningach oraz odpowiednim odżywianiu pewnego dnia kiedy obudziłem się rano sutki były normalne, było gorąco na dworzu i w domu, a sutki płaskie , było tak przez 2 dni , to były najlepsze dni w moim życiu, bo wreszcie odetchnęłem z ulgą, nie jestem najlepszym autorytetem w tej dziedzinie ale przełamałem się ostatecznie bo gdy moje ciało wygląda naprawde swietnie to te sutki hmmm nie są takie zle, mam bardzo fajne cwiczenie ktore dużo mi pomogło , tu zamieszczam link do niego http://www.youtube.com/watch?v=XCGFGlh9deg , jest świetne i przynosi efekty, jeśli checie sie pozbyc tego gowna to polecam wytrwac conajmniej pol roku w ostrym treningu, dużo pocenia sie , potem bedzie wam latwiej, gdy doprowadzicie swoje cialo to ładnego wyglądu, to nawet jesli sutki beda odstawac lekko, to stwierdzicie ze PRZECIEZ NIE ZALEZY TO OD NAS, tak mamy i już, ale nasze ciała swiadczą o tym ze gdybysmy mogli to bysmy to zmienili bo reszta ciala wyglada przyzwoicie. mAM NADZIEJE ZE ZROZUMIECIE CO MAM DO POWIEDZENIE, NIESTETY SPIESZY MI SIE, POWODZENIA I ODWAGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość F1 4ever

spróbujcie może posmarować je kremem na trądzik*D to wydaje sie śmieszne ale jest skuteczne... ja tez miałem(nie zapeszając żeby nie wrócił) taki problem. mam 16 lat i cos takiego mam od 2 lat. jak smarowałem sobie klate bo powyskakiwało mi jakies gówno*p to przez przypadek posmarowałem tez sutka*p i musze powiedzieć że zmiejszył i postanowiłem posmarowac drugiego i jest teraz duzo lepiej może nie perfekcyjnie ale lepiej*d pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli ginekomastia utrzymuje się ładne parę lat, to niestety ale jedyną opcją jest zabieg, mając 13 czy 14 lat też nie macie żadnego pola manewru, jesteście za młodzi i żaden lekarz nie podejmie się zabiegu w takim wieku bo jest u was wtedy burza hormonów. Uzbrójcie się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo od jakiegoś roku... Mam 14 lat i czuję że to samo mi się zmniejsza. Jestem chudy i często biegam i ćwiczę ,może to dlatego one się zmniejszają. Polecam ostry trening i cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam duże sutki choć są normalne kiedy jest mi zimno.13 lat,waga chyba 50 kg (czyli normalnie* /) i i tak te suty wielkie * D...nie wiem co robic..mam czekac czy isc do lekarza..zapomnialem dodac ze w wnętrzu jest takie twarde..Co to jest do licha ?!Pytam się kumpli nikt tego nie ma,a nauczyciel od przyrody mówi ze to normalne i ze mam sie nie bac znowu lekarka mowi zebym szedl do lekarza i zbadal bo sie martwilem czy to nie jakis nowotwor itd.Olałem to pisze tutaj..czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam ten sam problem.. ale po co kazdy z osobna pisze w kółko to samo.. napiszcie jak zapobiec.. patrzcie ja wam radze wziąć się za swoją klatkę, gdyż po wejściu do wody lub jak jest zimno kurczą się co nie ? czyli oznacza to ze macie za luźną skurę na klacie pod wpływem zimna się kurczy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12 lat i mam takie wielkie sutki o wielkości ok. 2cm co z tym zrobić czytałem ze jakiś zabieg ale w tym wieku to raczej niemożliwe. Gdy wchodzę do wody to się robią normalne ,ale gdy jest ciepło to jakby one miały zaraz wybuchnąć. Proszę o pomoc piszcie na e-maila maciej.sprot@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 15 lat i ten sam problem z nadmuchanymi sutkami mam od 2 lat nie bylem u lekarza , mama mowi ze to przez dorastanie itd. ale nie martwie sie tym zawsze jak ide na plaze albo na basen to sciskam obydwa sutki i sie zmniejszaja a potem jest juz z gorki poniewaz mam tak ze jak jest zimno to moje sutki sa normalne . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tak nie denerwujcie * ] Ja miałem ten problem chyba od 3 lat .. od 13 roku życia mi się powiększyły .. Lewy był większy i bardziej twardy , miał tez jakieś chrosty xd . a prawy był odrobine większy . Teraz mam 16 lat moje sutki są już normalne , nie sa twarde i nie mają żadnych chrost ..Oby dwa mają ten sam rozmiar *] . To jest okres dojrzewania *]] I do tego nie liczy się żadna waga i wzrost , po prostu to ma kazdy chłopak *] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja też mam taki problem.Mam 12 lat, 158 cm wzrostu i 45 kg wagi.Mój prawy sutek jest trochę większy, w lewym już czuję taką kulkę (w obydwu jest).Mam nadzieję, że to przez dorastanie.To wstydliwie mieć takie coś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×