Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Przemek

Zastrzyk ze sterydami bezpośrednio w prostatę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemek
Witam! Od 9 miesięcy bezskutecznie leczę się na zapalenie najądrzy i prostaty. Mój lekarz zdecydował o rozpoczęciu leczenia serią 3 zastrzyków do prostaty lekiem Celestone, oraz Biodacyną. Chciałbym się dowiedzieć, jak wysoka jest skuteczność takiej terapii, czy zadziała ona zarówno na najądrza jak i prostatę i jakie działania podejmuje się w wypadku braku jej rezultatów. Czy ze względu na mój wiek, jest w moim przypadku możliwe leczenie operacyjne? Mam 20 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość medicus
To bardzo bolesne zastrzyki i dość wątpliwy efekt. Moim zdaniem to niedobry pomysł. Czy leczono Cię innymi metodami, masaże prostaty np.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
Masaż prostaty mialem robiony tylko w celu pobrania wydzieliny do analizy, nie wiem też czy masaże miałyby wpływ na wyleczenie najądrzy. Byłem leczony antybiotykami, lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, jedynym rezultatem było zmniejszenie infekcji, żadne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne mi nie pomogły i nie zwalczyły zapalenia. Chciałbym poznać opinię kogoś, kto też dostawał zastrzyki do prostaty, mam nadzieję, że mi sterydy pomogą, jestem już zaniepokojony brakiem poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tom
Cześć Przemek! Też mam identyczny problem tj. zapalenie prostaty i najadrza od 13 misięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tom
Witam ponownie.Podałem ostatnio mój adres poczty dla Przemka w celu wymiany doświadczeń, ale chyba został usunięty przez moderatora bo chyba takie regulamin albo ja coć zmaściłem.W jaki regulaminowy sposób mogę skontaktować się w celu wymiany doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przemek
Witam! Jesli było by to możliwe, też chciałbym się skontaktować, żeby wymienić się doświadczeniami. W tej chwili jestem 2 tygodnie po ostatnim z 3 zastrzyków, nie odczułem żadnej poprawy. Mój lekarz mówił, że ta kuracja jest dla mnie ostatnią nadzieją i są to najsilniejsze leki przeciwzapalne na rynku. Nie wiem teraz co robić, jak bedzie wyglądało dalsze leczenie, do tej pory leczyłem się u urologa, teraz zamierzam szukać pomocy u androloga. Może jest jeszcze nadzieja. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafal
Przemku, Czy mógłbyś się do mnie odezwać w tej sprawie Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paweł
Witam. Od wielu lat zmagam się z zapaleniem prostaty typu niebakteryjnego. Czy zastrzyki w prostatę pomogly Wam wyleczyć chorobę? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emil
Witam i jak pomogły wam te zastrzyki sterydowe na te zapalenie prostaty proszę odp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość daro
morze siedzenie na cieplym kocyku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kolo
pijcie wierzbownice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Cześć KOLO. Wyleczyłeś się tą wierzbownicą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Tez od roku zapalenie najadrza i prostaty cierpie kazdego dnia. Nic mi nie pomoglo ,pbolowe pzapalne antyb. Co robic? Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ben

spróbujcie fali uderzeniowej. pomaga!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.