Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zastrzyk ze sterydami bezpośrednio w prostatę


Gość Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 9 miesięcy bezskutecznie leczę się na zapalenie najądrzy i prostaty. Mój lekarz zdecydował o rozpoczęciu leczenia serią 3 zastrzyków do prostaty lekiem Celestone, oraz Biodacyną. Chciałbym się dowiedzieć, jak wysoka jest skuteczność takiej terapii, czy zadziała ona zarówno na najądrza jak i prostatę i jakie działania podejmuje się w wypadku braku jej rezultatów. Czy ze względu na mój wiek, jest w moim przypadku możliwe leczenie operacyjne? Mam 20 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masaż prostaty mialem robiony tylko w celu pobrania wydzieliny do analizy, nie wiem też czy masaże miałyby wpływ na wyleczenie najądrzy. Byłem leczony antybiotykami, lekami przeciwbólowymi i przeciwzapalnymi, jedynym rezultatem było zmniejszenie infekcji, żadne leki przeciwbólowe i przeciwzapalne mi nie pomogły i nie zwalczyły zapalenia. Chciałbym poznać opinię kogoś, kto też dostawał zastrzyki do prostaty, mam nadzieję, że mi sterydy pomogą, jestem już zaniepokojony brakiem poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Podałem ostatnio mój adres poczty dla Przemka w celu wymiany doświadczeń, ale chyba został usunięty przez moderatora bo chyba takie regulamin albo ja coć zmaściłem.W jaki regulaminowy sposób mogę skontaktować się w celu wymiany doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesli było by to możliwe, też chciałbym się skontaktować, żeby wymienić się doświadczeniami. W tej chwili jestem 2 tygodnie po ostatnim z 3 zastrzyków, nie odczułem żadnej poprawy. Mój lekarz mówił, że ta kuracja jest dla mnie ostatnią nadzieją i są to najsilniejsze leki przeciwzapalne na rynku. Nie wiem teraz co robić, jak bedzie wyglądało dalsze leczenie, do tej pory leczyłem się u urologa, teraz zamierzam szukać pomocy u androloga. Może jest jeszcze nadzieja. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×