Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Aspiryna na ból w piersi


Gość GaBI 29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rok temu odczuwalam ból podczas dotyku w lewej piersi ( byl to ból od strony mostka ale ewidentnie w piersi) poszlam wiec do lekarza ginekologa który zrobil USG. Stweirdzil ze wszystko jest ok powinnam tylko lykac aspiryne gdyz zrobil sie najprawdopodobniej jakis zakrzep...mialam lykac spore ilosci tej aspiryny nie pamietam dokladnie ile......Wydawalo mi sie to bardzo dziwne. Bol minol do dnia dzisiejszego. Teraz znowu odczuwam podobny bol ...musze udac sie do lekarza martwi mnie to wszystko nie wiem co ma wspolnego aspiryna z bolem w piers....czy moge cos od lekarza na ten temat sie dowiedziec?? z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Aspiryna wpływa na agregację płytek krwi, czyli działa ochronnie, zmniejszając ryzyko zakrzepu. Stąd w profilaktyce przeciwzawałowej stosuje się ją w odpowiednich dawkach. Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego i wykluczyć choroby serca, czesto przy dużych piersiach bóle pochodzenia sercowego odczuwane są jako bóle piersi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, miałam robione EKG serca jakiś rok temu i wszystko było w porządku.....jednak martwi mnie ta pierś gdyż podczas mocniejszego dotyku czuję ból i tak jakby był powiększony jakiś gruczoł lub to jest jakiś guzek nie wiem już sama ...wybieram się do lekarza ale bardzo się boję gdyż nie dawno u mojej mamy wykryto nowotwór piersi :( i jeszcze wszyscy jesteśmy nieotrząśnięci z tych wiadomości ...pozdrawiam gorąco i w miarę możliwości proszę o jakieś informację...z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×