Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Polipy wewnątrz odbytu z białymi końcówkami


Gość MIRELLA 32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MIRELLA 32

W zeszlym msc-u mialam podobne objawy tzn. swedzenie i pieczenie odbytu jak i lekki bol,zauwazylam wtedy male zaczerwienienie w tych okolicach i jakby taka grudke czerwona podskorna wyczuwalna pod palcem jednak wszystko wrocilo do normy .Teraz nie minal miesiac i te same objawy powrocily tym razem bardziej zaniepokojona probowalam dostrzec cos glebiej i udalo mi sie zauwazyc pare wystajacych polipow z bialymi koncowkami .Bol jest do wytrzymania jednak czuje duze uczucie dyskomfortu.Jestem teraz za granica ,ale po przyjezdzie do polski zamierzam isc z tym do lekarza chcialabym jednak wiedziec na co mam sie nastawic. Czy to cos powaznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

To prawdopodobnie żylaki odbytu zmienione zapalnie. Zwykle objawiają się dyskomfortem w okolicy odbytu, świądem i pieczeniem. Nie można wykluczyć, że są to również polipy czy ropień okołoodbytniczy/odbytu. Doraźnie zanim nie skonsultouje sie Pani z proktologiem można zakupić czopki doodbytnicze dostępne w każdej aptece. Działają one ściągająco i przeciwzapalnie, zatem powinny złagodzić dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirella32

Dziekuje serdecznie za odpowiedz,troche sie uspokoilam bo lepsze chyba hemoroidy niz klykciny aczkolwiek tak czy inaczej jestem przerazona skad to sie u mnie wzielo!? z tego co sie orientuje zylaki powstaja od wysilku a ja ostatno nawet sport zaniedbalam wiec malo wysilku*-( Musze dodac,ze te dolegliwosci zuwazylam zaraz po miesiaczce teraz jestem juz po i bol rowniez mi przechodzi tak jak w ubieglym msc-u. W przyszlym tygodniu bede juz w polsce wiec wybiore sie do proktologa. Jeszcze raz dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mirella

jeszcze jedno pytanie, czy jest jakas skuteczna metoda aby sie tego pozbyc? jestem w stanie przelamac wstyd i udac sie do lekarza, zeby zalecil mi cos na tyle dobrego abym nie miala nawtorow tego swinstwa, czy sa jakies metody leczenia ktore to gwarantuja? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×