Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośl na czubku penisa


Gość Radek

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat mam jakąś narośl. Nie boli, nie swędzi, w spoczynku ledwo widoczny, w stanie wzwodu widac i nie jest to mily widok jest on na samym czubku penisa, od razu kolo tego czego wydalam mocz. Czasem wydaje sie jakby bylo to wokoło. Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno napisać co to może być bez badania. Może to być jakiś brodawczak, ziarniniak lub są to kłykciny kończyste. Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem lub urologiem jeśli zmiana wychodzi z cewki moczowej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz kasę, to idź prywatnie do urologa, jak nie chcesz lub masz inne powody - rodzinny a ten da Ci skierowanie. Lepiej nie zwlekać! Nie ma co się wstydzić lekarza, on jest od tego, by Panu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirusa nie da się wyleczyć, zawsze będzie w organiźmie....Niestety :( Aby się nie zarazić uzywajcie gumek albo w wieku około 15 lat (przed zaczęciem współżycia trzeba się zaszczepić na wirusa HPV) zarówno kobieta jak i mężczyzna mogą być nosicielami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie wyleczysz brodawek

Wiadomosc powyzej nie jest to link do zdjecia czy strony... zwyczajny link ktory daje osob ie ilosc wejsc na tego linka jakas wygrana...a co do brodawek itd mam to samo nie kupisz nic bez recepty tutaj http://choroby-weneryczne.pl/condyline.html tez szukam rozwiazania nie pujscia do lekarza z przyzwyczajenia ostatnia wizyta moja byla jakies 12lat temu sam na prawie wszystko daje rade. ale te brodawki czy klukciny to juz mnie przerastaja nie mam pomyslu na to jeszcze jedna opcja widnieje wyslac do lekarza druga osobe zeby zagadal o recepte na condyline i pow jaka sytuacja widnieje na powaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×