Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Gulka na penisie


Gość anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tj. 17.11 kiedy wrocilem ze szkoly zauważyłem gulke troche nizej niz znajduje sie zoladz. Nie jestem pewien czy to przepuchlina, czy moze jakas gulka, ale w czasie w-f mysle ze majtki mogly mi podraznicz, bo ciagle je poprawialem. Kiedy dotykam ja troche szczypie. Wyczuwam ze jest troche podluzna. Mam dopiero 13 lat i boje sie konsekwencji, a do lekarza wstydze sie troche pojsc. Powiedzialem mamie i ona stwierdzila ze jak do jutra nie zniknie to pojde do lekarza. To pojawilo sie w ciagu godziny wiec jestem troche zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisujesz to w ten sposób, że trudno mi określić czy guzek związany jest z penisem czy z pachwiną. Jeśli guzek umiejscowiony jest u podstawy członka, u góry, w pachwinie to może to być rzeczywiście przepuklina. Świadczyłoby też o tym to w jaki sposób guz się pojawił (w czasie wysiłku). Czasem też w tej okolicy pojawiają się także powiększone, zapalnie zmienione węzły chłonne. Aby jednak przekonać się dokładnie co to jest trzeba z tym problemem udać się do lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztoff

Witam, mam podobny problem choć myśle że to nie to samo. Mam 2 *gulki* na końcu penisa na żołędziu mam je już pare miesięcy albo rok. Jedna jest większa druga mniejsza, choć nie są tak bardzo zauważalne. Wyglądają jak częśc żołędzia tylko z leciutkim wypukleniem koloru sinego. Nie bolą mnie, ani nie pieką są miękknie jak cały żołądz. Czy ktoś wie co to może byc? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź PS: mam 14 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Mam taki oto problem: Ostatnio pojawiła mi sie na dolnej cześci prącia gulka twarda. Okazało się że po wyduszeniu wypływa z niej gęsta ropa biała lekko żółta. Okazało się że w tym miejscu mam wrośnięty włosek (to po wspaniałej myśli żony że będzie lepiej ogoliłem się maszynką do golenia) oczywiscie tak jak wrastają mi włoski na szyi tak i tutaj pomogłem sobie igłą i wyszedł włosek. Myslałem że już po problemie ale teraz ten guzek jest miękki i czuje pod nim ropę a pod tą ropą jakby wciąż czuję zgrubienie. Już nie mam pomysłu co teraz robić. Aha od tygodnia biorę anybiotyki bo w międzyczasie zachorowałem na anginę i od momentu jak zacząłem brać antybiotyki ta gulka stała się miękka. Nie chcę jej przekłuwać. Chyba że powinienem. Napewno to nie jest związane z higieną bo bardzo często się tam myję. Proszę o pomoc bo do lekarza się wstydzę iść... Aha mam 29 lat jeśli to ważne. Poniżej przesyłam linki do zdjęć jak to wygląda proszę o radę.... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a130c9726eaacc94.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad7024118ce464dd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d93908b15cfb35ab.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/faf987dbf306099f.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat, niedlugo 16 i mam taką dziwną gulkę na żołędziu. jest ona pod skórą. jest miękka i wcale nie boli. mam ją juz kilka lat tylko dopiero teraz sie tym zainteresowałem. z gory dziekuje za odpowiedz. jezeli bedzie potrzeba moge wrzucic linka ze zdjeciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem gulke na penisie, opuchly mi pachwiny i mam trusnosci z wydawaniem moczu.Wczoraj ta gulka znikla na penisie gdy podnioslem ciezar i z bolu nie moglem wdtac, z jednej pachwiny zeszla opuchlizna a z penisa zaczela wyplywac ropa.Dzis pachwiny sa znow opuchniete.Boli.Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×