Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle w dole brzucha, gazy, biegunka


Gość Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech tygodni mam silne bóle w dole brzucha i towarzyszą im przy tym biegunki. Codziennie, przeważnie popołudniami, gdy przychodzę z pracy mam silne bóle i objawy, które wyżej opisałam. Dodam, że cokolwiek bym zjadła czy też przy pustym żołądku ciągle przekręca mi się wszystko w brzuchu i potwornie mi wstyd, gdy przy znajomych tak burczy. Z początku myślałam, że jest to spowodowane dolegliwościami kobiecymi - ostatni okres miałam 10 września i teraz dostałam 10 listopada. Okres trwał ponad 7 dni, przy okresie również miałam boleści i uporczywe burczenie jednak przypisywałam to miesiączce, bo przy każdej miesiączce mam biegunki. Ponadto cokolwiek zjem, czy tez gdy trzymam dietę (suchary, woda) mam uciążliwe gazy. Boję się wizyty u lekarza. Poza tym nie wiem, do którego najpierw sie udać. Jestem całkowicie bezradna i zagubiona w tym wszystkim. Błagam o doradzenie i nakierowanie mnie, w którą stronę powinnam skierować swoje kroki, żeby ulżyć sobie w bólach chociaż odrobinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z tym problemem udać się do gastroenterologa. Problemy jakie opisujesz mogą być związane z patologią w zakresie jelita grubego. Patologią w zakresie morfologii (zmian w śluzówce) lub czynności jelita grubego. Jednak, aby się o tym przekonać co się dzieje najlepiej byłoby wykonać kolonoskopię (badanie kamerą śluzówki jelita grubego). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×