Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwona plama na penisie


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie pojawienia się w dolej częsci penisa na skórze tuż przy żyłach czerwonej plamy. Wygląda to jak krwiak czy wylew krwi, nie wiem. Bardzo się tym przejmuje, wygląda to nie za ładnie i pojawiło się tak poprostu. zanacze że nie doszło do żadnego uderzenia....ta czerwona plamka ma srednicę 0.5 cm. Boję się że jest to jakieś pęknięcie naczyń i taki stan już zostanie... Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witajcie. Jestem zaciekawiony moją sytuacją i piszę. Otóż niżej daje wam link do zdjęcia które przedstawia mniej więcej moją sytuacje: - http://img341.imageshack.us/img341/7175/zdjcie0089u.jpg Odrazu mówię, zdjęcie nie jest moje. Gdzieś z neta wytrzasnąłem, ale mniejsza. Na zdjęciu widać czerwoną skóre przy czubku. czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zaniepokojony

Dzień dobry. Około 2 tygodnie temu zauważyłem na swoim penisie dziwnie wyglądającą plamę. Znajduję się ona na prawym boku żołędzia. Początkowo była biała i wyglądała jak sucha skóra. Była szorstka, nie odczuwałem swędzenia ani innego dyskomfortu. Dziś rano zobaczyłem, że stała się ona czerwona z białymi kreseczkami. Można to porównać do *odcisku palca na czerwonym tle* Nie mam pojęcia co to jest więc proszę o pomoc. Jeśli uznacie, że priorytetowo powinienem udać się do lekarza to proszę abyście napisali do jakiego. Nie jestem pewny czy powinienem udać się do urologa czy może dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Jeśli ta zmiana nie ustąpi w przeciągu najbliższych 2-3 tygodni radziłbym z tym problemem najlepiej udać się do dermatologa. Zmiana raczej jest łagodna, ale musi zostać skonsultowana najlepiej z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×