Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedłużanie palca stopy


Gość Kandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Chciałam was prosić o cenne informacje dotyczące operacji palca stopy na terenie Warszawy lub okolic. Moj czwarty palec jest krótszy od piątego i wygląda jakby sie zamieniły miejscami (zarówno prawa jak i lewa noga). Nie wiem gdzie mam sie zwrócić z moim problemem. Nie znam sie...ale pewnie bedzie potrzebny implant kości. Palec jest krótszy od trzeciego palca o 2,5cm, a od piątego palca krótszy o 1cm. Jak bylam mala nie mialam tego problemu, dopiero kiedy zaczynałam rosnąć...palec nr.4 zatrzymał sie. Lekarze radzili zeby masować dane palce, ale oczywiście nic nie pomogło! Słyszałam, ze isnieje możliwość przedłożenia. Dlatego zwracam sie do was o pomoc...moze ktos udzieli mi informacji! Gdzie mogę sie zgłosić z moim problemem? Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosia 22 lata

Kandra, Mam ten sam problem.. i ukrywam to, mam w rodzinie chirurga, ktory powiedzial ze nie nalezy tego ruszać, gdy nie rpzeszkadza Ci to przy chodzeniu. POwiedzial ze to silna ingerencja i mogloby sie to skonczyć utykaniem. Wiesz ja się pogodzilam z krotszym paluszkiem :), są buty ktore możemy nosić i nie widać tego. Wiem ze krepuje to Ciebie na basenie czy na plazy, ale to zaden wstyd, niektorzy maja po 4 palce i tez chcą życ, jak ktoś jest normalny to nie bedzie na to patrzyl :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za cenne informacje. Konsultowałam sie również z chirurgiem, przyjacielem rodziny i twierdzi, ze nie bede utykać. Wiec zaufam mu...jest to jeden z najlepszych chirurgów w Warszawie. Przecież nie bede okrywać sie cale życie :( Za duży stres dla mnie... Dam znać Gosia jak już bede po zabiegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×