Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak jąder a erekcja i orgazm


Gość Arek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stary kawaler

to po wycięciu jąder nie zanika popęd seksualny ? że nadal Pani Mąż kocha się z Panią  . Cały czas myślałem  że po to się kastruje mężczyzn żeby nie odczuwali  już podniecenia seksualnego  i nie uprawiali seksu z kobietami . Jak naprawdę jest  jeżeli będę miał odcięte jądra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stary kawaler  !!!   Ty stary capie, ale ty jesteś tępy,  już tyle  jest  tu tych twoich wpisów na tym blogu  ze nawet każdy  bałwan by zrozumiał ze mężczyznę się kastruje nie po to żeby jego penis już nie miał potencji i  nie stał mężczyźnie na baczność do cipki kobiety i uprawiał seks z kobietą, Co prawda ze jądra mężczyzny produkują bardzo duże  testosteronu ale i  inne organy tez produkują testosteron co nie przeszkadza mężczyźnie w uprawianiu seksu i spuszczaniu się spermy w kobiecie. Sperma to nie jest tylko nasienie mężczyzny  produkowane przez jądra, ale to jest produkt przede wszystkim narządu krokowego jak prostaty i innych narządów w celu stworzenia środowiska przyjaznego plemnikom, żeby zwiększyć ich żywotność  i ich przemieszczenie się   do jajowodu kobiety na spotkanie z jajeczkiem kobiety żeby go zapłodnić. W takim  jednym wytrysku nasienia razem ze spermą, mężczyzna ze zbiorniczka nasiennego wydziela około dwa do pięciu mililitra plemników to jest około od dwóch do pięciu milionów plemników wymieszanych razem z ejakulatem wrzuconym na zewnątrz  prze cewkę moczową. Wykastrowanie się mężczyzny na pewno ma wpływ na potencję ale nie tak wielki żeby mężczyzna już nie o uprawiał seksy z kobietą . Wykastrowanie mężczyzny ma na celu ubezpłodnić mężczyznę żeby mężczyzna już więcej nie zapłodnił swoją partnerkę do seksu. Bo to jądra są głównym producentem męskich plemników  u samców. Ja mam męża wykastrowanego już ponad dziesięć lat i nadal mojemu mężowi libido nie zmalało, nadal uprawiany seks i to jeszcze bardziej wyrachowanie to robimy jak przed kastracją jąder  mojego męża, bo teraz to robimy  bez stresowo nawet w dni płodne jak mam i  mężowi daję się  spuścić w mojej pieszczoszce jaką mam dla mojego ukochanego męża bo wiemy obydwoje  dobrze ze mój mąż już mnie nie zapłodni  bo nie ma jąder bo jest wykastrowany. A seks jak mamy dni płodne jest bardziej namiętny i podniecający bo moja macica w czasie dni płodnych jest obniżona i bardzo mocno czuję w sobie penetrowanie mojej  pieszczoszki żołędziem mojego męża  A żołądź mojego męża jak mam dni płodne to mi rozwiera szyjkę macicy i mi wchodzi do mojej macicy, a jak się spuszcza bezpośrednio do mojej macicy to uczucie jest bardzo błogie i namiętne  jak gorąca sperma mojego męża rozpływa się w moim ciele i mnie wypełnia. A jest to uczucie nie do opisania  cała się trzęsę  i sztywnieję  z przyjemności jaką mi sprawia to uczucie  krzyczę i to bardzo głośno aach, aach, kochanie tego nam było brak napełnij mnie tym twoim darem miłości jaki masz w sobie dla mnie niech ciebie czuje w sobie jak mnie napełniłeś tym swoim balsamem miłości i  zaciskam bardzo mocno moje nogi i mięśnie mojej cipeczki na żołędziu mojego męża jaki jest w moim ciele i go zakleszczam w sobie  oraz bardzo głośno razem oddychamy  i tak razem połączeni w jedno ciało dochodzimy do ponownych sił witalnych dając sobie słodkie buziaki i to z języczkiem w ustach ,  A to trwa dobrze z dziesięć minut zaczym moja pisia otworzy się i uwolni żołędzia mojego wykastrowanego samca, z kleszczy mojej  cipeczki jaki wpadł w sidła i został uwięziony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

jestem samotny nie mam kobiety  , nie radzę sobie ze swoją seksualnością  dlatego chciałem  zostac wykastrowany  ,  bo myślałem że po  odcięciu jąder zaniknie mi  popęd seksualny . Pani  pisze że  jednak nie  zanika , to nie ma sensu dac się wykastrowac   skoro  nie mam kobiety i nie uprawiam seksu  , a popęd który odczuwam i tak pozostanie  mimo że będę miał wycięte jądra  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×