Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak jąder a erekcja i orgazm


Gość Arek89

Rekomendowane odpowiedzi

Stary Kawaler ...   Stare jądra takie jak ty je masz, to są stare zbuki, śmierdzące, to się nadają tylko je wykastrować i wyrzucić je psom na pożarcie, a nie do zabawy i pieszczot,  Do pieszczot i orgii miłosnej to są potrzebne młode i jędrne jąderka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem starym kawalerem mam czterdzieści dwa lata, chce się wykastrować, jądra są mi nie potrzebne w życiu a raczej mi przeszkadzają. Mam częste zwody i samoczynne wytryski nasienia a szczególnie w nocy jak śpię ,co mi to bardzo  przeszkadza i jest to moją udręką. Jak jest jakaś pani lub pan co kastruje mężczyzn to niech się odezwie to ja się z tą osobą umówię na kastrację moich jąder .koszt kastracji nie jest ważny zapłacę z góry i dojazd do wykonania zabiegu też jest nie ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

Edek -  też zastanawiam się czy  dac  odciąc  sobie jądra  , myślisz że są osoby które wykonują zabiegi kastracji ?  nawet nie wiem ile kosztuje  wycięcie jąder , nie mam dużych jajek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Edek ....  Weź połóż worek z jądrami na pniaku ,i wystarczy tylko raz dobrze i celnie uderzyć tasakiem w worek z jądrami, I odleci ci worek z jądrami ,i jesteś wykastrowany przy okazji będziesz miał skrócony worek. Ja tak zrobiłam mojemu mężowi, tylko raz ciachnęłam tasakiem i odleciały mojemu mężowi jądra razem z workiem moszny. Tylko  uważaj żeby czasem ci nie wpadł pod tasak penis bo go możesz  sobie go obciąć . A jak go sobie odetniesz to będziesz miał problem ze sikaniem, będziesz wówczas sikał jak dziewczynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kleopatra, czy ty zrobiła byś mi to samo co zrobiłaś swojemu mężowi jak bym ciebie o to poprosił żebyś mi tasakiem odcięła moje jądra i przy okazji skróciła mój worek moszny. Jak się zgadzasz, ze mi to zrobisz, to tylko daj mi sygnał ze się zgadzasz to ja podam ci mój numer telefonu i umówimy się, kiedy mi to zrobisz. Ja przyjadę do ciebie i załatwimy sprawę. Ja jestem starym kawalerem mam czterdzieści lat, nie myślę zakładać rodziny, to jądra nie są mi potrzebne do niczego ,a raczej mi przeszkadzają. Jak będę wykastrowany to już nie będę miał pociągu do kobiet i temperament  mi spadnie i kobiety nie będą mnie interesować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Ja jestem Aneta, mam męża Adriana, jesteśmy małżeństwem piętnaście lat.                                                                                Ja też namawiam mojego męża żeby się poddał kastracji swoich klejnotów i był  moim wykastrowanym ogrem,  moim bezpłodnym samcem bez jąder.  Nawet kilka razy rozmawiałyśmy razem na ten temat, najczęściej nasza rozmowa dochodzi na ten temat jak się razem kochamy , a ja mam w tym czacie  dni płodne a mój mąż chce się we mnie spuścić w moim gniazdku miłości jakie mam dla mojego męża a ja mu na to nie pozwalam i mówię do niego widzisz kochanie jak byś był wykastrowany to na pewno dałabym ci się spuścić do mojego gniazdka miłości jakie mam dla ciebie. Bo była bym pewna ze mnie nie zapłodnisz bo nie masz jąder i jesteś bezpłodny bo jesteś wykastrowany. W czasie naszych wspólnych rozmów o jego kastracji w łóżku trzymam mojego męża za jego diamenty i to bardzo mocno i je ściskam  ręką aż do bólu i mówię do mojego męża widzisz kochanie jak byś był wykastrowany to teraz nie miał byś żadnego problemu żeby się we mnie spuścić i oddać mi ten twój dar miłości jaki masz w sobie w twoich jajkach dla  mnie  jak mam dni płodne, i nie bolały by ciebie jądra jak ja tobie tak mocno ściskam moją ręką . Mój mąż mi odpowiada na moje powiedzenie ,  ze jest wstanie wszystko wytrzymać i z cierpieć dla mnie nawet ten ból jaki ja jemu dokonuję ściskając jego jądra moją ręką do bólu i mówi mi ze to jest ból miłości jaki ja jemu zadaję ściskając bardzo mocno jego jądra. Mój mąż  mi  powiedział ze nawet by się zgodził żeby się wykastrować, i pozbyć się swoich klejnotów i być bezpłodnym moim samcem, ale boi się bólu jaki jest przy kastrowaniu jąder mężczyźnie W pewnym momencie w łóżku nawet  się mnie  zapytał a kto to by moje jądra wykastrował, powiedziałam mężowi ze z tym to najmniejszy problem żeby ciebie wykastrować. Mam koleżankę która jest lekarzem i kastruje mężczyzn to na pewno i tobie by wykastrowała jądra. Powiedziałam mężowi więcej przecież dobrze wiesz ze ja z koleżanką pracuje w szpitalu na chirurgii na bloku operacyjnym i często takie  zabiegi się wykonuje jak usuwanie mężczyźnie jądra ale i nie tylko. Koleżanka  w domu ma prywatny gabinet i tez przyjmuje w domu a ja jej tam też pomagam przy różnych zabiegach.  Powiedziałam mężowi ze koleżanka która jest lekarzem, już dawno ma  męża wykastrowanego, już ponad pięć lata, i to ja jej  asystowałam przy kastracji jej męża i jest wykastrowany. Ale nie tylko bo koleżanka już do tej pory wykastrowała wielu mężczyzn i prawie przy wszystkich kastracjach mężczyzn koleżance zawsze asystuję i jej pomagam. Nawet powiedziałam mojemu mężowi kto jest wykastrowany z jego kolegów. Po tej naszej wspólnej nocnej rozmowie i moich szczerych wyznaniach,  mój mąż przytulił się do mnie i to bardzo mocno i wtulił się we mnie i połączył się zemną i dał mi bardzo słodkiego buziaka i powiedział do mnie, jak ja tego pragnę bardzo mocno żebym był moim bezpłodnym samcem i  się wykastrował, to powiedział do mnie to mnie wykastruj zgadzam się na to żebyś mnie pozbawiła moich jąder moich klejnotów mojego oręża i dumy męskości. Po tych słowach mojego męża do mnie ze zgadza się żebym go wykastrowała i był moim bezpłodnym samcem dałam mojemu mężowi słodkiego buziaka i to z języczkiem w ustach i przytuliłam się bardzo mocno do męża i powiedziałam mojemu mężowi  na pewno ciebie wykastruję i pozbędę ciebie twoich klejnotów jakie masz dla mnie tej twojej dumy męskości. A teraz kochanie zróbmy to  na całego i wtryśnij mi ten twój dar miłości do mojego gniazdka miłości jakie mam dla ciebie i napełnij go miłością jaka ty mi ją dajesz może mnie dzisiaj nie zapłodnisz. niech to będzie nasza przecudna uczta miłości jeszcze z twoimi jądrami jakie jeszcze masz w swoim worku moszny Niech to będą ostatnie nasze podrygi z twoimi jajkami jakie masz jeszcze nie wykastrowane. Po tych słowach noc była nasza nie przespana, rozbierana, namiętna Adrian kilka razy mnie doprowadzał do orgazmu, pięć razy mi wtryskiwał swój nektar miłości, tą biało  krymową śmietankę  ze swoich jąder, jakie jeszcze ma dla mnie , Adrian mi dawał  to co ma najdroższe i najcenniejsze w sobie dla mnie, ja brałam jego najcenniejszy dar jaki ma dla mnie jego nasienie z żywymi plemnikami jakie jeszcze ma w sobie z wielką miłością i radością i mówiłam Adrianowi to są nasze ostatnie razy z twoimi jajkami jakie jeszcze masz w twoim worku moszny bo za kilka dni już ich nie będziesz miał bo ciebie wykastruję i ubezpłodnię i pozbędę ciebie tych twoich najcenniejszych perełek, tej dumy męskości możesz mnie dzisiaj nawet zapłodnić na wszystko się z tobą zgadzam jestem twoja oddana na zawsze i kocham tylko ciebie. Po   takim maratonie miłośnym oboje  połączeni razem w jedno ciało zmęczeni szczęśliwi  wyczerpani w objęciach razem zasnęłyśmy i spałyśmy  do godziny ósmej rano, Po obudzeniu się,  ja szczęśliwa  uśmiechnięta dałam mojemu mężowi słodkiego buziaka i wtuliłam się w mojego męża mój mąż też był bardzo szczęśliwy jego drągal już stał na baczność  do mojej pieszczoszki Ja położyłam się ma moim mężu i nabiłam się tak na jego stojący pal do mojej cipeczkii usiadłam na nim i ujeżdżałam jego konika i doprowadziłam mojego męża do orgazmu i wtrysku jego nasienia do mojej cipeczki a nabiłam się bardzo mocno na jego dyszel ze aż go poczułam jak jego żołądź mi rozwiera moją szyjkę  macicy i wtryskuje mi nasienie bezpośrednio do macicy. Przeżyłam z mężem bardzo potężny orgazm  cała zesztywniałam  jęczałam krzyczałam z przyjemności jak mi mąż wtryskiwał nasienie do mojej macicy, po tryśnięciu nasienia do mojej macicy opadłam na męża zmęczona wyczerpana szczęśliwa uśmiechnięta dałam mężowi słodkiego całusa i powiedziałam mężowi tego nam było brak twojego nasienia wtryśniętego bezpośrednio do mojej macicy. Mój mąż też mi dał słodkiego buziaka i powiedział do mnie kocham ciebie, pięknie to zrobiłaś czułem jak mój żołądź rozwierał twoja szyjkę macicy a ja wtryskiwałem tobie moje jeszcze żywe plemniki bo za kilka dni już ich nie będę miał bo będę twoim wykastrowanym samcem. Po krótkim odpoczynku, po tak wspaniałym seksie dojściu do ponownego wigoru poszłam tak nago z mężem do łazienki  umyć nasze ciała, ale i tu w łazience mój mąż mi nie odpuścił tak na stojąco od tyłu  wszedł we mnie tym swoim stojącym panem  i wpompował wymnie jeszcze jedną dawkę swojej cudownej śmietanki a wszedł we mnie tym swoim drągalem  bardzo głęboko ze jego żołądź czułam w mojej macicy jak mnie wypełnia a jak spuszczał  się we mnie to czułam jak jego go gorąca lawa wypełnia mnie i rozpływa się w moim ciele w mojej macicy. Jak mój mąż zostanie wykastrowany to na pewno opiszę jego kastrację i to z detalami jak przebiegała i jak mój mąż to przeżył. myślę ze wszystko będzie w porządku i do kastracji mojego męża dojdzie bo jest na to zdecydowany żeby się wykastrować, a ja go w tym dopinguję żeby się poddał zabiegowi wykastrowaniu swoich jajek, i był moim bezpłodnym  samcem. Nie podaję adresu z kąt jesteśmy  i gdzie koleżanka wykonuje takie zabiegi. Koleżanka niema kliniki kastracyjnej tylko czasem zdarza się, ze wykonuje takie zabiegi osobom znajomym i zaprzyjaźnionym bo jest lekarzem chirurgiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałam, że opisze kastrację mojego męża Adriana jak zostanie wykastrowany. Mój  mąż został już wykastrowany, wykastrowała go moja koleżanka z pracy która jest lekarzem chirurgiem.  Jeszcze tego samego dnia po naszej nocnej orgii miłosnej rozbieranej do naga, z moim mężem Adrianem, i naszej wspólnej nocnej  rozmowie i wyrażeniu zgody przez Adriana. Ze Adrian dobrowolnie podda się kastracji swoich jąder tych swoich diamentów, tej dumy męskości, tego oręża jakie są jądra dla  samca Alfa i się ubezpłodni  i będzie moim bezpłodnym wykastrowanym samcem, Żeby mnie już więcej nie zapłodnić, żeby się ze mną kochać bez umiaru i wstrzemięźliwości i to w każdym momencie kiedy tylko zapragniemy i  będzie się we mnie  spuszczał w mojej cipuni  jaką mam dla Adriana,  ile tylko będzie chciał . Nawet w dni płodne jak będę miała to pozwolę się spuszczać Adrianowi do mojej cipeczki bo będę pewna ze i tak już mnie Adrian  nie zapłodni bo Adrian jest już wykastrowany. Poszłam do pracy w czasie pracy coś we mnie chodziło i mną kręciło nie wiedziałam co mam z sobą zrobić, moje myśli były nastawione  tylko na jedno, jak powiedzieć mojej koleżance Krysi która jest lekarzem chirurgiem o moim mężu, ze mój mąż  wyraził zgodę żeby się wykastrować i pozbyć się płodności. Nastał taki moment okazja do przeprowadzenie poufnej rozmowy z  Krysią o moim mężu, powiedziałam Krysi ze mam do ciebie sprawę i to bardzo intymną. Krysia powiedziała mi to mów nie krępuj się mnie to ciebie wysłucham jaką masz sprawę.  Po krótkiej refleksji i namyśle powiedziałam Krysi nie wiem jak mam to tobie powiedzieć. Krysia odpowiedziała mi, to mów, o co ci chodzi, wówczas powiedziałam Krysi mój  mąż chce się poddać kastracji swoich jąder i się ubezpłodnić i być moim wykastrowanym i bezpłodnym samcem, tak jak jest twój mąż Krysiu. Krysia się tylko uśmiechnęła do mnie na tą wiadomość, i powiedziała do mnie, a dlaczego nie miała bym ci, nie wykastrować twojego męża, i zapytała się, a kiedy to chcemy zrobić, powiedziałam Krysi jak najszybciej i najwcześniej  żeby czasem  mój mąż się nie rozmyślił i nie wycofał się ze swojej obietnicy ze się podda usunięciu swoich jąder. Wówczas Krysia powiedziała do mnie czy w piątek za tydzień po południu pasuje nam żeby mojego męża wykastrować, powiedziałam Krysi ze jesteśmy przygotowani na to, ze w każdy dzień możesz to zrobić mojemu mężowi na razie jest zdecydowany na pozbycie się swoich klejnotów tej swojej dumy męskości, tego oręża jakie są jądra  dla mężczyzny.  Powiedziałam do Krysi to co jesteśmy umówieni, to w piątek wykastrujesz mi mojego męża, Krysia odpowiedziała do mnie dobrze to w piątek jesteśmy umówieni na kastrację twojego męża i zrobię jemu porządek w kroku i pozbędę go tych jego klejnotów i zapiszemy go do klubu wykastrowanych samców i będzie w jednym klubie z moim wykastrowanym mężem. Wróciłam z pracy i powiedziałam mojemu mężowi  ze jesteś umówiony na kastrację twoich jąder, za tydzień w piątek po południu u nas w domu i zostaniesz pozbawiony swoich klejnotów wykastruje ci je moja koleżanka Krysia . Nastał ostatni tydzień dla mojego męża ze jeszcze  chodzi ze swoimi jądrami w worku moszny, bo za tydzień już ich nie będzie miał bo będzie wykastrowany. Nastał tydzień  intensywnych przygotowań do kastracji jąder mojego męża jak zakup potrzebnych materiałów i gadżetów,  jak załatwienie szkatułki na jądra mojego męża po ich wykastrowaniu żeby były przechowywane w godnym miejscu i miały piękny sarkofag ,  bo je zatrzymamy na pamiątkę jakie miał mój mąż, bo są tego warte, bo dały mi bardzo dużo miłości, czułości i szczęścia i tyle wspólnych podnieceń,  i  przeżytych wspólnych orgazmów  oraz wtrysku nasienia z jego jąder tych żywych jego plemników jakie produkują jego jądra do  mojej pieszczoszki jaką mam dla mojego ukochanego męża . A najważniejsze  jest to ze spłodziły w moim ciele moim łonie w mojej cipci jaką mam dla mojego ukochanego męża, troje naszych prześlicznych  dzieci dwóch synów i córeczkę. Oraz kopiłam formalinę  na ich zakonserwowanie żeby się dobrze przechowywały i bardzo długo.  i inne potrzebne materiały. Ten ostatni tydzień jeszcze z jądrami nie wykastrowanymi dla mojego męża, był dla nas bardzo pracowity ,noce były nie przespane rozbierane, mój mąż wielokrotnie doprowadzam mnie do orgazmu wtryskiwał mi do mojej pieszczoszki  wszystko to co miał w sobie dla mnie  najcenniejsze ten biały lekko kremowy nektar ze swoimi żywymi plemnikami  w swoich jądrach i je opróżniał we mnie , Adrian  dawał  mi to co miał  w sobie w swoich jeszcze jądrach najcenniejsze  i najdroższe i to z wielką  miłością do mnie, ja natomiast brałam od niego wszystko co mi dał i to bardzo szczerze i też z miłością od mojego męża jeszcze z jego jądrami nie wykastrowanymi w jego worku moszny  I mówiłam szeptem mojemu mężowi do ucha ze to są nasze ostatnie podrygi ze się razem kochamy, i ze się we mnie spuszczasz  jeszcze z twoimi jądrami  worku moszny jakie jeszcze masz bo za kilka dni już ich nie będziesz miał bo ciebie wykastruję i dałam za to mojemu mężowi  słodkiego buziaka i to z języczkiem w ustach. ale nie tylko, całowałam jego całe ciało razem z jajkami i je ssałam w buzi ale i brałam sobie do buzi jego penisa i też go ssałam i wysysałam z niego jeszcze resztki jego nasienia jakie było w jego penisie i je połykałam żeby nic się nie zmarnowało. Ale i mój mąż też mnie całą całował nie omijając żadnego miejsca nawet i te intymne, ssał moje piersi i je całował zagryzał ząbkami moje sutki  i je bardzo mocno ssał  ,ale nie tylko zszedł niżej  do mojej pieszczoszki i też ją pieścił swoim języczkiem i mi go wkładał do mojej cipeczki i ją lizał i wysysał ze mnie wszystkie jego soki jakie mi wcześniej wtrysnął do mojego gniazdka miłości i je spijał,. Ale i też zabawiał się moją łechtaczką i ją ssał jak smoczek  i to bardzo mocno aż do bólu, ze aż mi wystawała na zewnątrz moich warg sromowych  większych . Jak leżałyśmy w łóżku w tuleni w siebie ja zabawiałam się klejnotami  Adriana i je trzymałam bardzo mocno w ręce i mszczę  się na nich, aż do bólu, tak mocno je zgniatałam rękoma ze o mało  jądra Adriana nie popękały i zrobiła by się z nich jajecznica. Jak tak bardzo mocno ściskam Adrianowi jego jeszcze nie wykastrowane jądra to Adrian mi mówi,. Ale to boli jak tak bardzo mocno się mścisz na moich jądra i je tak bardzo mocno ściskasz , czuję jak by moje jądra   rozpływały się w twojej dłoni i była z nich jajecznica. Za co mi daje słodkiego buziaka i mówi mi miłe słówka,  ale nie tylko bo robi mi w tym to czasie palcówkę i doprowadza mnie do orgazmu , Dni zbliżają się bardzo szybko i to nieubłagalnie do wykonania zabiegu, wykastrowania mojego męża. Jest czwartek wieczorem nastało już przygotowanie wieczorem mój mąż poddał się  ogoleniu jego narządów intymnych z włosków łonowych  a zarost  mojego męża na narządach intymnych jest nawet bardzo obfity. Wieczorem dzieci poszły spać  a ja z mężem wzięłam się za męża przyrodzenie żeby je ogolić  nawet to nam dosyć szybko poszło niebyło żadnego problemu z goleniem przyrodzeniem mojego męża, mój mąż wcześniej przygotował maszynkę do golenia nożyczki do skrócenia włosków łonowych oraz piankę do golenia, ale i też wodę po goleniu, jak już ogoliłam worek moszny z jajkami mojego męża  pozostały mi tylko włoski łonowe na podbrzuszu i w pachwinach i z tym też mi poszło bardzo szybko. Po ogoleniu jego  przyrodzenia  mój mąż poszedł do łazienki  umyć swoje przyrodzenie z pozostałości po goleniu jak wrócił z łazienki już z umytymi jajkami i penisem   oraz całym podbrzuszem, powiedziałam do męża a teraz to ci od karze twoje jajka spirytusem po goleniu i wodą kolońską . Oj syczał syczał jak jemu wcierałam spirytus po goleniu w jego worek moszny jeszcze z jądrami i okolice. Po zakończonym goleniu jąder mojemu mężowi zrobiłyśmy porządek i oboje razem poszłyśmy do naszej sypialni porozbierani do naga tak jak nas bozia stworzył. Oj w nocy działo się działo mój mąż mi nie odpuszczał całą noc tkwił we mnie tym swoim  drągalem i mnie nim pieścił i się we mnie spuszczał i doprowadzał mnie do orgazmów noc była nie przespana tej nocy mój mąż zaliczył we mnie osiem wytrysków swojego nasienia do mojej pieszczoszki a ja to wszystko od niego przyjęłam z wielką miłością    i oddaniem się mojemu mężowi w jego posiadanie, wiedząc dobrze ze to jest nasza ostatnia noc  jeszcze z jego nie wykastrowanymi jądrami bo następne noce to już będą bez jego jąder w jego worku moszny  bo będą wykastrowane i będą jego jądra pływały w formalinie  w prześlicznej szkatułce jaką kupiłam na jego jądra po wykastrowaniu. Nastał piątek nasze dzieciaki jak zwykle w piątek po szkole pojechały do babci i dziadka i tam jak  zawsze bywają na działce i pomagają dziadkowi. Ja natomiast z moim mężem byłyśmy tym razem w domu w wiadomym celu co się dzisiaj stanie ze mój mąż zostanie wykastrowany. Dochodziła godzina umówiona siedemnasta  pod nasz dom zajechał samochód koleżanki razem z mężem, zresztą tak byłyśmy umówieni ze mąż Krysi też będzie uczestniczył przy kastracji mojego męża. Mój maż dobrze wie ze mąż  Krysi tez jest wykastrowany i to już ponad pięć lat jak został wykastrowany przez swoją żonę i mnie. Po przywitaniu się z Krysią i jej mężem weszłyśmy do naszego domu,  i tu zaczęła się dyskusja Krysia powiedziała to co bierzemy się do roboty najpierw zrobimy to co mamy zrobić  a jak już będzie po robocie po możemy razem posiedzieć i porozmawiać i tak się stało. Zaprosiłam Krysię i jej męża do naszej sypialni i powiedziałam Krysi ze tu to będziemy robić, na stole leżały już wcześniej przygotowane  materiały jakie są potrzebne do kastracji Krysia jeszcze zwróciła uwagę i powiedziała widzę ze macie już wszystko przygotowane do kastracji ze nawet na stole jest przygotowana bardzo śliczna szkatułka na wykastrowane jądra Adriana. Krysia wyjęła na stół swoje narzędzia potrzebne do kastracji i powiedziała do Adriana to rozbieraj się od pasa w dół do naga i połóż się na łóżku  to zaraz zrobimy tobie porządek w kroku i ciebie wykastrujemy. Nietrwało długo i Adrian był cały nago tak jak go bozia stworzył i leżał już na łóżku Krysia podeszła do Adriana i powiedziała widzę ze jesteś przygotowany do swojej kastracji swoich jąder, bardzo ładnie masz ogolone swoje przyrodzenie,  zaraz tobie zdezynfekuję twoje jajka i je odkazimy spirytusem i zrobię ci zastrzyk przeciw bólowy żeby ciebie nic nie bolało w czasie twojej kastracji twoich jąder i tak zrobiła jak robiła Krysia Adrianowi zastrzyk w jądra i worek moszny i okolice to powiedziała Krysia do nas Adrian ale ty masz piękny i duży i okazały ten swój penis masz czym dogadzać swojej żonie musiała ciebie czuć w sobie jak ją wypełniałeś tym swoim olbrzymem tylko ci mogę pozazdrościć tak ślicznego i okazałego penisa  Ale i twoje jądra też nie są małe bo masz je  bardzo duże, Po wykonaniu zastrzyku Krysia masowała jądra Adriana i pytała się Adriana czy jeszcze czuje swoje jądra ze je jeszcze ma, w czasie masowania jąder Adrianowi przez Krysie Adrian dostał zwodu. Krysia powiedziała do Adriana zaraz ci penis opadnie, jak zostaniesz wykastrowany, jak zostaną tobie odcięte jądra od żył. Po dziesięciu minutach zastrzyk już zaczął działać Adrian powiedział że  już nie czuł swoich jąder ze je ma jak jemu ściskała Krysia ręką jego jądra Jak zastrzyk już działał to Krysia powiedziała to co bierzemy się do roboty. Jeszcze przed samą kastracją Krysia zapytała się Adriana i Anety to jak  kastrujemy czy tylko odcinamy jądra czy skracamy też worek moszny  Aneta powiedziała ze robimy tak samo jak ma twój mąż to zrobione a Adrian to tylko potwierdził ze się zgadza żeby jemu skrócić też worek moszny , Aneta powiedziała jak Adrian nie będzie miał worka moszny  bo będzie odcięty to   ja zrobię sobie z niego bardzo ładną portmonetkę na moje klejnoty złote, i będę miała taką samą portmonetkę jak ty masz Krysiu z prawdziwej męskiej skóry z worka moszny swojego męża.  Nie trwało długo i worek mojego męża był odcięty i leżał na talerzyku a  jądra mojego męża wisiały na żyłach nie odcięte Jak Krysia podwiązała mojemu mężowi żyły od jąder to następna robota była moja odciąć mojemu mężowi jądra od żył i nasieniowodu nie trwało długo najpierw odcięłam mężowi prawe jądro i je pokazałam mojemu mężowi ze już niema prawego jądra bo jest odcięte od jego żył i położyłam je na talerzyku razem z workiem moszny To samo zrobiłam z drugim jądrem lewem mojego męża  tak samo przyłożyłam nóż do żyły drugiego jądra i je odcięłam mężowi i pokazałam mężowi ze już niema drugiego jadra bo jest odcięte od jego ciała i ze jest już wykastrowany i jesteś już moim bezpłodnym samcem za co dałam mojemu mężowi  słodkiego buziaka ze dał się wykastrować.  Całej tej sytuacji kastracji mojego męża przyglądał się mąż Krysi Bartek jak już Adrian miał odcięte jądra od żył Bartek powiedział do Adriana witam ciebie w   klubie wykastrowanych  kastratów jesteś już jego członkiem  Po wykastrowaniu jąder Adrianowi Krysia wzięła się za z szycie rany po kastracji jąder mojemu Adrianowi nawet to nam szybko poszło i Adrian na ranie ma założone trzydzieści pięć szwów po odcięciu worka moszny i usunięciu jego jąder. Po załatwieniu wszystkich spraw związanych z kastracją mojego męża i posprzątaniu narzędzi potrzebnych do wykonaniu zabiegu ja jeszcze poszłam do łazienki wymoczyć pod strumieniem wody  worek moszny z krwi jaka w nim pozostała oraz wymoczyć dobrze jądra mojego męża żeby z nich zeszła wszystek krew jaka jeszcze się w nich znajdowała, jak wróciłam z łazienki  z wymoczonymi jądrami i workiem moszny mojego męża do  naszej sypialni  to zaprosiłam wszystkich do dużego pokoju na dobre ciasto  i lampkę szampana i dobre wino  Najpierw to mój mąż otwarł szampana i go rozlał do szampanówek Jak mój mąż  nalał wszystkim szampana ja podniosłam kielich z szampanem i powiedziałam do wszystkich to wypijmy toast  za udaną kastrację mojego męża i wypiłyśmy wszyscy do dna , po wypiciu toastu za udaną kastrację mojego męża postawiłam wszystkim dobre ciasto i butelkę dobrego wina jeszcze  wypiłyśmy po dwie lampki wina. W czasie naszej rozmowy przy cieście rozmawiałyśmy jak to jest być wykastrowanym opowiedział nam Bartek a potwierdziła nam to wszystko Krysia. ze teraz Bartek po wykastrowaniu swoich jąder z Krysią kocha się nawet w dni płodne i się w Krysi spuszcza powiedział więcej że jak Krysia ma dni płodne to seks z Krysią jest bardziej erotyczny i bardziej romantyczny  i Krysia jak ma dni płodne to  to w czasie dni płodnych jest seks bardzo miły  i przyjemny ale i bezstresowy wiedząc dobrze ze jak się spuścisz w cipce swojej żony to i tak już jej  nie zapłodnisz  Po zjedzeniu  ciasta zapytałam się Krysi ile mam jej zapłacić za usługę jaką wykonała mojemu mężowi jak wykastrowanie jajek  mojemu mężowi Krysia tylko się uśmiechnęła o powiedziała do mnie ze to jest gratis za naszą i szczerą przyjaźń powiedziała więcej ze za dwa tygodnie zdejmnie mojemu mężowi szwy po kastracji , a w poniedziałek to wypisze mojemu mężowi dwa tygodnie zwolnienia z pracy na rekonwalescencje  po zabiegu wykastrowaniu jąder mojemu mężowi  Po zjedzeniu ciasta i wypiciu wina Krysia z Bartkiem pojechała do domu  Bartek tylko zjadł ciacho a wina nie pił bo jechał samochodem do domu Jak Bartek z Krysią pojechały do domu to nam  została jeszcze robota jak zrobić porządek  w sypialni z wykastrowanymi jądrami mojego męża i odciętym jego workiem moszny. jeszcze raz poszłam wymoczyć pod letnią wodą  wykastrowane jądra mojego męża i worek moszny jak wróciłam z łazienki to mój mąż już przygotował szkatułkę na włożenie do niej jego wykastrowanych jąder Jeszcze przed samem włożeniem jąder do formaliny wzięłam strzykawkę i igłę i do każdego jądra w strzyknęłam trochę formaliny tak dobrze w każde jądro ze trzy centymetry i to w różnych miejscach. Jak  już jądra mojego męża były przygotowane do włożenia je do szkatułki nastała  uroczysta chwila  pożegnania się z jądrami mojego męża ja wycałowałam jądra mojego męża nawet je wzięłam sobie do buzi i je trochę potrzymałam w moich ustach i rozpłakałam się ze to jest nasze pożegnanie .Ale i mój mąż też wycałował swoje jądra i je jeszcze trochę popieścił w ręce i zrobiło mu się ich żal ze już ich niema i niema worka moszny po tej całej ceremoni pożegnania z jądrami mojego męża ja włożyłam do szkatułki z formaliną jego lewe jądro nieco większe od prawego bo tak każdy mężczyzna  ma ze jedno jądro i to zazwyczaj lewa jest trochę większe od prawego. natomiast prawe jądro włożył do szkatułki mój mąż, jak mój mąż wkładał drugie swoje jądro do szkatułki to obojgu nam poleciały łzy  i płakałyśmy obole razem nad wykastrowanymi jądrami mojego męża. Jak już oba jądra pływały w formalinie to jeszcze pozostało uzupełnić formaliny żeby jądra mojego męża były zanurzone w płynie i zakręcić zakrętkę  od szkatułki i zanieść je w miejsce na to przeznaczone   w naszej sypialni a zaciemnionym miejscu żeby jądra mojego męża nie wyblakły od  światła. i tak zrobiłyśmy oboje razem jak już jadra mojego męża były na swoim miejscu to została mam jeszcze jedna robota  zrobić porządek z odciętym  workiem moszny mojego męża jak usunąć z środka moszny nie potrzebne błony i go wypchać jak najmocniej ile tylko się da i pozostawić go do wysuszenia.  Nawet to nam się udało nie wyobrażałam sobie ze tak mocno nożna wypchać odcięty worek moszny, po wypchaniu worka moszny pakułami z worka zrobiła się kula prawie piętna sto centymetrowa, Jestem bardzo szczęśliwa  ze mój mąż dał sobie odciąć worek moszny będę miała  bardzo piękny prezent od mojego męża, piękną  portmonetkę z prawdziwej męskiej skóry z  worka moszny  na moją biżuterię.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem starym kawalerem. Mieszkam na osiedlu domków jedno rodzinnych koło dość dużego miasta. W wieku jak    miałem dwadzieścia  sześć lat poznałem dwie ładne panienki były koleżankami. nie powiem nawet mnie obie kręciły ,podobały mi się obydwie Miały w sobie coś takiego kobiecego ze je od razu polubiłem. Pochodziły z dość odległej miejscowości, poszukiwały kwatery do zamieszkania bo obydwie podjęły prace w mieście w szpitalu powiatowym  jako pielęgniarki, miały wówczas po dwadzieścia trzy lata. Przyszły do mnie zapytać się czy ja nie mam czasem pokoju      do wynajęcia powiedziałem im że ja mieszkam sam w domu ,a dom jest dość duży na pewno coś się znajdzie bo jest sześć pokoi dwie łazienki i dwie kuchnie. Zaprosiłem je do domu i pokazałem i moje mieszkanie , był to dom piętrowy    układ piętra był taki  sam jak i parteru. Zapytały się mnie ile będzie kosztowała taka kwatera podałem im cenę bardzo dostępną za pokój jedno  osobowy tyle, a za pokój dwu osobowy tyle, ale bez pościeli. Bez zastanowienia powiedziały ze biorą pokoje  jedno osobowe i zapytały się mnie to od kiedy mogą zamieszkać, moja odpowiedz była jedno znaczna,  ze nawet teraz. Zapytałem się ich to co umowa stoi ,powiedziały ze tak, jak tak to dam wam klucze do domu żeby każda z    was miała swój klucz do drzwi wejściowych. Nie powiem panienki nawet mnie kręciły podobały mi się bardzo nawet  czasem piłyśmy razem kawę czy jadły ciach a nawet wypiły dobre wino  po miesiącu zamieszkania u mnie moje dziewczyny nawet zemną kokietowały i mnie podrywały nie powiem bo i ja też je podrywałem, po dwóch miesiąca  zamieszkania. przy  winku czy kawie dochodziło czasami do słodkich pocałunków i to z obydwoma dziewczynami  i to nie jeden raz z  języczkiem i ślinką w ustach, A obydwie lubiły się całować zemną i to na ostro niebyły obydwie zazdrosne jak ja się całowałem z nimi. Po pół roku zamieszkania u mnie nawet  doszło do zbliżenia naszych ciął i połączenia się w jedno ciało. raz z jedną  to z drugą ale i bez wtrysku mojego nasienia do ich cipek się nie obeszło, Po roku zamieszkania dziewczyny powiedziały do mnie, dlaczego mamy się ukrywać ze razem uprawiamy seks ,przecież dobrze wiemy bo nie mamy przed sobą żadnych tajemnic ze  się w  nas obydwojga spuszczasz w naszych cipeczkach i zostawiasz w nas ten swój dar miłości jaki masz w swoich jajkach dla nas i balsamujesz nasze cipeczki tym twoim darem miłości tymi twoimi żywymi plemnikami jakie masz dla nas w tych twoich jajkach. Kasia  bo tak ma na imię jedna z dziewczyn zaproponowała żebyśmy to zrobiły razem w trójkę i to nie krępująco  i żebym ja  w obydwojga dziewczynach się     spuścił w ich cipeczkach i zabalsamował ich gniazdka miłości jakie mają dla mnie. Na to Irena bo tak ma na imię druga koleżanka, też wyraziła swoją chęć żebyśmy to razem w trójkę zrobiły żebym się obydwojga dziewczynach   spuścił . Jako pierwsza powiedziała Irena to mnie przeleć i spuść się we mnie i zostaw w mojej cipce to co masz dla mnie najcenniejsze i najdroższe ten twój biały płyn życiodajny w twoich jajkach.  Na to ja powiedziałem do moich już dziewczyn, to się rozbieramy do naga to was obydwie przelecę i spuszczę się w waszych cipuniach. Jak już byłem połączony z Ireną w jedno ciało i mój penis tkwił w jej cipuni, to Irena powiedziała do mnie i Kasi kochanie i tak mnie dzisiaj nie zapłodnisz bo ja mam teraz dni bezpłodne, to możesz się we mnie spuszczać ile tylko zechcę. I tak zrobiłyśmy. Tej całej sytuacji jak jak pieściłem Irenie moim penisem cipeczkę, przyglądała się Kasia i nam dopingowała nawet trzymała mnie za moje jądra jak się spuszczałem do cipeczki Ireny i powiedziała do mnie ale masz duże te twoje jądra na pewno tam jest dużo nasienia  tych twoich plemników i dla mnie na pewno ich dużo zostanie. Po przeżytym wspólnym orgazmie z Irena i doprowadzeniu Ireny do orgazm i wtrysku  mojego nasienia do cipki  Ireny, Irena jak jej wtryskiwałem moje nasienie do jej cipki wiła się po de mną jak by była bez kości, jęczała, krzyczała, mruczała jak kotka, cała zesztywniała,  razem z nogami  i zacisnęła bardzo mocno swoje mieści cipeczki na moim penisie o  mało go nie zakleszczyła w sobie . Po wtryśnięciu mojego nasienia do cipeczki Ireny Irena mi powiedziała aleś to pięknie zrobił we mnie jeszcze takiego orgazmu nigdy z tobą nie przeżyłam jak to teraz zrobiłeś ze mną i dała mi za to buziaka i to z języczkiem, po wtryśnięciu mojego nasienia do cipuni Ireczki  opadłem na Irenie bezsilny i wyczerpany i tak razem z Ireną dochodziłyśmy do ponownych sił witalnych całując się razem i to z języczkiem w ustach. Kasia temu się przyglądała i powiedziała do mnie  ja ci tez nie odpuszczę jak będziesz pieścił moją cipeczkę. Jak wyciągnąłem penisa z cipki Ireny powiedziałem Irenie żeby nie myła swojej cipki z mojego nasienia, niech  moje plemniki będą w tobie jak najdłużej i ciebie  ukajają i niech się roją w twoim łonie jakie masz dla mnie i dałem Irenie słodkiego całusa Irena mi odpowiedziała dobrze kochanie tak zrobię niech ciebie czuje w sobie jak najdłużej jak się roją twoje żywe plemniki  w moim łonie. Po tych słowach Ireny poszedłem tak nago do łazienki jak mnie bozia stworzył umyć moje jajka i penisa po stosunku z Ireną  żeby odbyć drugi stosunek z Kasią . Po powrocie z łazienki położyłem się na łóżku razem z Kasią.  Irena natomiast leżała obok nas jeszcze nie umyta z moim nasieniem w jej cipuni i przyglądała się jak Kasia dobiera się do mnie  i zabawia się moim penisem żeby go doprowadzić do zwodu. Kasia leżała obok mnie na łóżku i zabawiała się moim penisem i jajkami brała do ręki mojego penisa  i przystawiała go sobie do swoich warg sromowych większych i mniejszych i jeździła sobie góra dół po swojej łechtaczce i doprowadzała się do orgazmu łechtaczkowego i całowała się zemną ale i nie tylko bo całowała moje jajka i brała mojego penisa sobie do buzi i go ssała i wysysała z niego resztki nasienia jakie wtryskiwałem Irenie i mruczała jak kotka i mówiła do nas miał miał ale masz smaczne to twoje nasienie jakie jest w twoim penisie, Nawet jej to się udało ze przeżyła ze mną orgazm łechtaczkowy bo w tym to czasie jak Kasia zabawiała się moim penisem jej łechtaczką to mój penis się wyprostował i stał mi już na baczność do cipeczki Kasi i wszedł do jej gniazdka miłości jakie Kasia ma dla mnie po same jądra i zagościł się w łonie Kasi Kasia powiedziała bardzo głośno jest jest już mój już go nikomu teraz nie oddam aż mnie wypieści i spuści mi się do mojej pieszczoszki jaką mam dla mojego ukochanego  samca. Jak mi już penis stał do Kasi cipeczki Kasia zabawiała się zemną na ostro Kasia obrała inną taktykę pieszczot . Usiadła okrakiem na moim koniku i go ujeżdżała podskakiwała i nabijała się na niego bardzo mocno tak ze czuła jak mój żołądź rozwiera jej szyjkę macicy i do niej wchodzi Kasia doprowadziła się do ponownego orgazmu i go bardzo mocno przeżyła  cała zesztywniała  jęczała krzyczała i mówiła ale to jest piękne tak pieścić w sobie takiego wspaniałego wielkiego  ogra. ja też nie wytrzymałem przeżyłem razem z Kasią też orgazm i wpompowałem w Kasie już drugą moją dawkę nasienia czułem jak moje gorące nasienie rozpływa się w macicy Kasi A Kasia w tym to czasie jak jej wpompowywałem moje nasienie  siedziała na mnie i to bardzo mocno  tulona w mojego penisa i mruczała i mówiła ale to jest piękne tak mieć w sobie takiego wspaniałego ogra  i powiedziała kochanie musimy to jeszcze raz  zrobić i opadła na mnie zmęczona i wyczerpana dając mi słodkiego buziaka i to z języczkiem w buzi ale za to szczęśliwa i uśmiechnięta Jak Kasia i ja razem przeżywałyśmy wspólny nasz orgazm i spuszczałem się w cipce Kasi Irena chwyciła mnie za jądra i je bardzo mocno trzymała nawet powiem ze je dość mocno ściskała i powiedziała do mnie kochanie daj Kasi to co masz w sobie najcenniejsze i najdroższe w tych twoich jajkach. Od tej pory nasze życie erotyczne się zmieniło na bez stresowe i  nie krępujące Dziewczyny przymnie chodziły nago tak jak ich bozia stworzył, ale i ja przy nich tak samo nago chodziłem po domu i kochałyśmy się w każdym  miejscu domu  jak dziewczyny miały dni bezpłodne to zawsze nasze stosunki  erotyczne kończyły się wtryskiem mojego nasienia do ich cipek i razem z nimi spałem a noce zawsze były upojne i rozbierane a bez wtrysku nigdy się nie obeszło mojej spermy do ich cipek i tak trwała nasza przyjaźń dobrze cztery lata.  W czwartym roku obydwie zapłodniłem i to zapłodnienie odbyło się w przeciągu jednego tygodnia zresztą tego obydwie chciały żeby ich zapłodnić na co ja się chętnie  zgodziłem i to z wielką przyjemnością zapłodniłem tak wspaniałe dwie dziewczyny mi oddane  jak się urodziły pierwsze dzieci i miału już roczek zaproponowałem moim kochanym dziewczynom ze ich zapłodnię drugi raz, żeby miały zemną po dwoje dzieci  co się chętnie zgodziły Po drugim zapłodnieniu moich wspaniałych dziewczyn zrobiłem podział domu  i podzieliłem na dwie dziewczyny Irena piętro a Kasia parter A ja powiedziałem dziewczynom ze tydzień będę spał u Kasi i z Kasią i będę się  pieścił i kochał  natomiast drugi tydzień będę  spał u Ireny i z Ireną i też będę się  pieścił i kochał na co obydwie się zgodziły ale dopowiedziałem moim ukochanym chyba ze któraś z was w tych dniach będzie miała dni płodne to na noc zawsze będę spał z tą co niema dni płodnych za co mnie obydwie wycałowały . Czas szybko mijał dzieciaki rosły ja na drożdżach.    Jak dzieciaki miały te starsze osiem lat  przypadkowo  wróciła do mnie stara miłość po dwunastu latach i  zaczęła się  do mnie przymilać. Moje panie to zauważyły i zrobiły się o mnie bardzo zazdrosne ze mnie adoruje jakaś kobieta i nawet do mnie przychodzi i u mnie przesiaduje długo wieczorami. powiedziałem moim ukochanym ze to była moja pierwsze miłość spalona na panewkach i się bardzo szybko wypaliło nawet po między nami nigdy nie doszło do żadnego zbliżenia. Powiedziałem moim paniom jak nie wierzycie ze tak jest że ja was z nią zdradzam to mnie nawet możecie wykastrować jestem wasz i tylko was obydwie kocham Ale one miały do mnie po pewnym czasie jeszcze większe zastrzeżenia bo ta moja pierwsza miłość dzwoniła do mnie coraz częściej i mnie odwiedzała  powiedziałem mojej pierwszej miłości Halinie bo tak ma na imię żeby z tym z kończyła bo i tak nic z tego nie będzie  bo ja mam dzieci i dwie panie . Halina bezczelnie mi odpowiedziała a to słyszały moje obydwie panie ze masz  dwie, to będziesz miał mnie trzecią do pieszczot. Powiedziałem Halinie ze nigdy do tego nie dojdzie to tyś mnie zraniła i zdradziła z tym twoim fagasem i wyjechałaś z nim zagranice i tam się z nim pieprzyłaś a ze twój Fagas był bezpłodny to wam nic z tego nie wyszło. koniec naszej przyjaźni . Ale Halina dalej do mnie dzwoniła  Pewnego wieczoru jak tak mnie nagrabywała Halina tymi swoimi telefonami powiedziałem do moich dziewczyn, jak mi nie wierzycie że ja nic nie mam wspólnego z tą kobietą ze nas coś razem łączy to mnie wykastrujcie. To będziecie pewne ze ja was z nikim nie będę zdradzał  A po drugie jak już nie będę miał jąder to będziecie pewne ze już żadnej kobiety nie zapłodnię i bez jąder na pewno was nie zdradzę i nie pójdę na inne kobiety A to co my już mamy to nam wystarczy a bez jąder nadal możemy się kochać nawet w dni płodne  będę się w waszych cipkach spuszczał to i tak was już nie zapłodnię bo będę wykastrowany Moje dziewczyny to co im powiedziałem wzięły sobie do serca i nad tym się zastanawiały. Wieczorem Kasia z Ireną rozmawiał przy mnie na ten temat co zrobić z moimi jądrami czy je wykastrować czy je pozostawić w nie naruszonym stanie,  i niech tak  nadal wiszą mi worku moszny.  Powiedziałem moim paniom ze to nie jest bez znaczenia czy ja mam jądra czy ich nie mam to jest tylko wyłącznie nasza sprawa i tylko wy obydwie będziecie wiedziały ze ja jestem wykastrowany wasz bezpłodny samiec bez jąder. Irena powiedziała do Kasi to co wykastrujemy naszego pana Kasia odpowiedziała jak uważasz to możemy  Emila naszego samca wykastrować Zapytałem się dziewczyn to kiedy chcecie mnie wykastrować. Kasia powiedziała do mnie jak przygotujemy wszystkie potrzebne materiały i narzędzia to ciebie wykastrujemy z materiałami do mojej kastracji moich jąder nie było żądnego problemu dziewczyny załatwiły część w szpitalu tam gdzie  pracują na bloku operacyjnym natomiast pozostałe rzeczy kupiły w aptece czy w galerii W galerii kupiły bardzo ładną szkatułką na moje jądra po ich wykastrowaniu żeby je zachować na pamiątkę  jakie miałem natomiast nóż do mojej kastracji moich jąder załatwiłem ja z wkładkami wymiennymi i to bardzo ostrymi Jak już wszystko było przygotowane do mojej kastracji moich jąder Kasia powiedziała do mnie ze w piątek wieczorem jak dzieci pójdą spać to mnie wykastrują . Jest  piątek popołudniu poszedłem się wykąpać  w czasie mojej kąpieli dziewczyny ogoliły mnie worek moszny i pozostałe włoski łonowe powiedziały ze będzie mniej roboty w czasie mojej kastracji moich  jajek miały rację bo to im trochę zeszło przy goleniu moich genitaliów po ogoleniu moich genitaliów jeszcze  natarły mi worek moszny i okolice spirytusem po goleniu oj szczypało mnie to jak Irena wcierała mi ręką spirytus w mój worek moszny i okolice z zarazem to było pożegnanie z moimi jądrami bo obydwie je masowały swoimi rękoma i  trzymały je w  ręku nawet je lekko ściskały swoimi rękoma. i jeszcze się zastanawiały czy mnie wykastrować czy nie, Cała kastracja moich jąder  łącznie z ich odcięciem od moich żył nie trwała więcej jak pięć minut,  i moje odcięte jądra leżały na talerzyku a założeniem mi szwów nietrwało nawet dziesięć minut  razem z kastracją po założeniu mi opatrunku na ranie po cięciu worka moszny moje panie wzięły się za moje jądra ściągły z nich błonę białawą i je dobre wymoczyły w letniej wodzie żeby z nich zeszła pozostałość krwi jaka się w nich jeszcze  pozostała Po wymoczeniu moich jąder w wodzie   dziewczyny uroczyście je włożyły do zakupionej specjalnie na moje jądra szkatułki z formaliną i teraz tam pływają   a są bardzo duże i okazałe te dwa moje diamenty  te dwie perełki jakie miałem Teraz je czasem razem oglądamy i o nich plotkujemy jaki to ja byłem jurny jak miałem jajka w worku moszny jak zostałem wykastrowany to miałem trzydzieści osiem lat a teraz już mam sześćdziesiąt dwa lata tak ze jestem  już wykastrowany dwadzieścia cztery lata i czuję się bardzo dobrze i nadal z moimi kobietami się kocham i uprawiam z nimi seks.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

 dużo do czytania ale jakoś przeczytałem :)   też jestem kawalerem gole  włosy , nie mam nic włosów w całym kroczu , ja jeszcze nie zostałem wykastrowany , a czy kiedyś ktoś mi  odetnie  jądra ?  tego nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amelka

 Widzę...   Stary kawaler ze lubisz śledzić tę stronę internetową, Bo twoich wpisów jest tu dosyć dużo. Ale jak widzę nikt ciebie nie chce wykastrować, po prostu nie masz szczęścia. Bo to tylko szczęściarze mają wykastrowane  jajka. Mój mąż  też jest wykastrowany już ponad osiem lat, byłyśmy na wczasach obydwoje i nadarzyła się okazja i poddał się kastracji swoich jajek. Ja mu w tym asystowałam i dopingowałam żeby się wykastrował na co się chętnie zgodził. A teraz jest mój wykastrowany ogier bez jajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

Pani Amelko - to prawda że zaglądam tu często nieraz nie pisze tylko czytam  co Ludzie piszą ,  ja jeszcze mam jajka nikt mnie nie wykastrował , może kiedyś będę miał  więcej szczęścia , myśli Pani że tą stronę  też mogą czytac  osoby które potrafią zabiegi kastracji robic ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leokadia

Ja z mężem jesteśmy po ślubie już ponad piętnaście lat  Z mężem często zabawiamy się na ostro i mamy noce rozbierane ale i nie  tylko jak dzieci niema w domu to też razem chodzimy po domu tak jak nas bozia stworzył i pieścimy się w różnych zakątkach naszego domu i to w różnych pozycjach.  Mój mąż Tadeusz bo tak ma na imię lubi  ze mną różnego rodzaju pieszczoty ale i wygłupy a w czasie seksu jak razem uprawiamy  to mi liże cipeczkę to mi wkłada swój język do mojego gniazdka miłości jakie mam dla niego i robi mi różne kółeczka swoim języczkiem to mi ssie moją łechtaczkę i to bardzo mocno, jak jest tak bardzo mocno wyssana i naciągnięta to mi wystaje  z moich warg sromowych większych i mniejszych dobrze ze cztery centymetry i wygląda to tak jak by był to smoczek do ssania i mój mąż śmieje się ze mnie ze mam wystający dzyndzel na zewnątrz z mojej cipeczki. Ale i  całuje moje piersi wielkie i ssie moje sutki jakie mam i to bardzo duże. Natomiast ja zabawiam się też męża przyrodzeniem i na wszystko mi zezwala nawet na tortury jego jąder Jak ssanie jego penisa i zagryzanie jego żołędzia moimi ząbkami ale i branie jego jąder do moich ust i je wysysanie i to bardzo mocno ze na worka moszny powstają wybroczyny krwinek oraz je zagryzanie moimi ząbkami aż do bólu  Ale nie tylko jak zabawiamy się sobą na dywanie na podłodze to mój mąż siedzi na podłodze nago i każe mi stawać moją nóżką na jego jądrach i to całym moim ciałem i je dociskać moim ciężarem ciała do podłogi. Mówi do mnie ze go to trochę boli jak ja jemu stoję całym moim ciężarem na jego jądrach, a mam prawie pięćdziesiąt sześć kilogramów Jądra mojego męża naprawdę są bardzo sprężyste utrzymać na sobie tyle kilogramów ile ja mam wagi. Pewnego razu byłyśmy w domu tylko we dwoje ja z mężem, dzieci niebyło pojechały do męża rodziców  do dziadków zresztą już nie jeden raz same jeżdżą  do dziadka i babci. Mnie z mężem przyszła nam ochota na ostry seks i pieszczoty  rozbierane do naga, po odbytym pełnym stosunku z wtryskiem spermy mojego męża do mojej cipki, przyszła nam ochota na ostre zabawy, mój mąż siedział na podłodze i kazał mi  nóżką ugniatać swoje jądra żebym na nich stała moim ciężarem ciała tak jak to nieraz robiłyśmy obydwoje  razem. Jak tak stałam nóżką na jego jądrach, powiedział do mnie  kochanie ale to pięknie  robisz i ugniatasz moje jądra swoją nóżką i swoim ciąłem. chciał bym ciebie poczuć bardziej żebyś mnie mocniej ugniatała moje jądra. Weź i lekko podskocz na moich jądrach niech ciebie bardziej czuje jak je mi dociskasz do podłogi i tak zrobiłam o co mnie mój mąż prosił. Jak tak zrobiłam i całym moim ciężarem opadając na męża jądra  było słychać tylko  trzask pękających męża jąder obydwa męża jądra pod moim ciężarem ciała popękały na miazgę i zrobiła się z męża jąder jajecznica. Jak pękały męża jądra pod moim ciężarem mój mąż jęknął z bólu i to bardzo głośno i wił się  i powiedział do mnie ale to boli na pewno moje jądra rozgniotłaś mi na miazgę jak żeś na nich podskoczyła całym swoim ciężarem ciała. Miał rację bo tak się stało  z męża jądrami, z jąder męża  powstała jajecznica. Jeszcze przez parę minut mój mąż dał sobie dotykać swoje jądra i je trzymać moją ręką za jego już granatowy worek moszny z rozgniecionymi jądrami.  Po półgodziny czasu jądra mojego męża już spuchły i były gorące  i całe granatowe i już nie dało się ich dotykać bo go bardzo to bolało.  I tak ze mimo chodem przy naszej ostrej zabawie, mój mąż został wykastrowany przez rozgniecenie jego jąder na miazgę. Jądra mojego męża  po wygojeniu  zmalały prawie o połowę teraz są trochę nie kształtne zdeformowane ale już go nie bolą. Mój mąż jest już nie płodny  Po roku od tego incydentu  jak mój mąż miał rozgniecione jądra za ryzykowałyśmy jak miałam dni płodne i mój mąż się we mnie spuścił ale z tego nic nie wyszło bo mój mąż jest bezpłodny Obecnie kochamy się na okrągło nawet w dni płodne mój mąż się we mnie spuszcza ile tylko ma sił  ile tylko zechce .  Przez zwykły przypadek naszej fantazji  miłosnej mój mąż  jest moim bezpłodnym samcem.  Ponad trzy lata jak został pozbawiony płodności , ale nadal jego jądra czują jak je dotykam i jest moim jurnym samcem bo jego jądra nadal produkują testosteron i ma nadal zwód ,natomiast nie ma w spermie z żywych plemników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ireneusz

 Byczka też można wykastrować, a jak zostanie wykastrowany to już jałóweczki nie zapłodni . Tak samo jak wykastrowany  mężczyzna już panienki też nie zapłodni, bo niema jajek. A ja je jeszcze mam i wykastrować ani mi się śni, nadal bzykam panienki , a zaliczyłem ich dosyć  dużo, nawet kilka ich zapłodniłem bo mnie o to poprosiły żeby ich zapłodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cezary

 Jestem Cezary,  mam żonę Teresę,  z żoną Teresą mamy troje naszych wspaniałych dzieciaków. dwóch synów i córeczkę. Moja zona lubi się zemną zabawiać i to na ostro, Po urodzeniu trzeciego dziecka moja żona  jeszcze była dwa razy ze mną    w ciąży ,na szczęście w nieszczęściu dwa razy poroniła tak ze pięć razy zapłodniłem moją zonę Jak najmłodsze dziecko miało dziesięć lat.  Moja żona zaproponowała mi  żebym ja się poddał ubezpłodnieniu, bo się obawia  żebyśmy czasem nie posunęły za daleko i nie puściły nam wodze i spłodziły  dziecka, bo nasza orgia miłosna czasami była szalona i nie okiełznana żona robiła zemną wszelkie wygłupy w czasie naszej orgii miłosnej. i doprowadzała mnie i siebie do orgazmów     i to w różnych pozycjach nie kontrolowanych z wtryskiem mojej spermy do jej pieszczoszki nawet w dni płodne jak miała i dlatego przez mnie  została pięć razy zapłodniona.  Pewnego razu jak kochałyśmy się i nasza miłość posunęła się za daleko  moja żona napalona na seks zemną powiedziała do mnie  to kiedy ja się ubezpłodnię  żebyśmy  się kochały bez stresowo i żebym ja się  spuszczał w jej cipuni na okrągło kiedy tylko będziemy się razem kochały. Zapytałem się mojej żony jak to  widzisz żebym ja się ubezpłodnił.  Czy ja mam się wykastrować i usunąć sobie jądra, Teresa powiedziała mi ze o kastracji moich jąder niema mowy. Powiedziała mi ze są zastrzyki które wstrzykuje się w jądra mężczyźnie i mężczyzna staje się bezpłodnym. Zapytałem gdzie takie zastrzyki można kupić żeby mężczyznę ubezpłodnić, powiedziała mi ze nie wie. Zapytałem się a czy sól fizjologiczna można zastosować, powiedziała ze nie wie. Powiedziałem żonie ze sól fizjologiczna  jest dostępna w aptece i można ją kupić bez recepty i możemy to wypróbować  na moich jądrach.  Na drugi dzień moja żona kupiła pięć ampułek soli fizjologicznej, dwie strzykawki małe o pojemności  pięć miligramów i dziesięć igieł do zastrzyków   o grubości 0,3 milimetra. Wieczorem przed spaniem po toalecie wieczornej, moja żona  zrobiła mi zastrzyk w moje jądra z soli  fizjologicznej i to w każde jądro wstrzyknęła mi  dwa i pół mililitra,  tak ze w obydwa jądra razem  miałem wstrzyknięte jedną ampułkę soli fizjologicznej to jest pięć mililitrów, Po wstrzyknięciu soli fizjologicznej, moja żona mi wymasowała moje jądra i to bardzo mocno żeby roztwór soli jaki został wstrzyknięty do jąder rozpłynął się w jądrach.  Jak miałem wykonany zastrzyk w moje jądra wieczorem z żoną poszłyśmy po zastrzyku razem spać, bez seksu się nie obeszło i wtrysku mojego nasienia do pieszczoszki mojej żony, w czasie seksu nie odczułem żadnego komfortu żeby mi moje jądra  zrobiły się gorące czy mi spuchły tak jak by nic niebyło. normalny seks normalny zwód penisa, Takich zastrzyków z soli fizjologicznej w moje jądra raz w miesiącu moja żona  wykonała  ponad   piętnaście moim jajkom nic się nie działo. Ale nadal nie byłyśmy pewni czy ja jestem nadal płodny czy nie, po piętnastu miesiącach ja dowiedziałem się przypadkowo ze na bezpłodność   mężczyzny  jest dobry wykonać zastrzyk ze spirytusu w jądra i tak zrobiłyśmy z żoną.  Ale tu dawka spirytusu w strzyknięta w każde jądro była mniejsza bo tylko jeden i pół mililitry w każde jądro i to w dwóch częściach, część w jądra a druga część w najądrze,  jak miałem wstrzykiwany spirytus do jąder  to mnie to bardzo szczypało w jądrach od spirytusu.  Godzinę po wykonaniu zastrzyku ze spirytusu w moje jądra moje jądra zrobiły się gorące i mi spuchły jak banie i były trzy razy większe  ale mnie nie bolały i tak ze spuchniętymi i gorącymi jądrami po zastrzyku ze spirytusu chodziłem przez trzy dni zaczym mi powróciły do stanu normalnego.  Takie dawkowanie  przez pierwsze pół roku zona robiła mi co miesiąc zastrzyk ze spirytusu w moje jądra, za każdym razem po wykonaniu zastrzyku moje jądra były gorące i spuchnięte jak banie, Po  trzecim zastrzyku ze spirytusu w moje jądra, moja pani powiedziała do mnie kochanie ja mam dzisiaj okres płodny jak chcesz to dzisiaj możemy się kochać na całego, możesz się we mnie dzisiaj     spuścić ile tylko będziesz chciał, myślę ze mnie dzisiaj nie zapłodnisz bo twoje jądra na pewno już nie produkują żywych plemników bo za każdym razem jak tobie robiłam zastrzyk ze spirytusu to twoje jądra  wyglądały jak banie i były gorące jak by były w piekarniku, Miała rację ze byłem już bezpłodnym od tego czasu robimy to z żoną w dni płodne bez żadnej wstrzemięźliwości. Przez pięć lat zona zawsze robiła mi zastrzyk ze spirytusu ale już co trzeci miesiąc. Po tych pięciu latach moje jądra tak jak by się zmniejszyły i to prawie o połowę

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mundek

Ja mam wór z jajami bardzo obwisły, moje jądra  są bardzo duże, daleko większe od przeciętnego mężczyzny bo są wielkości prawie kaczego jaja, to jest o wymiarach siedem i pół centymetrów długości a grubość i szerokość to prawie  sześć centymetrów, tak ze mi zwisają do pół kolan  bo są bardzo ciężkie, jak jest worek moszny rozgrzany. Moja pani      mnie namawia żebym się wykastrował i skrócił sobie worek moszny . Żeby mi nie zwisał taki długi kikut pusty bez jaj po wykastrowaniu moich jaj. Nie wiem co mam robić, zastanawiam się nad kastracją swoich jąder i skróceniu mi worka  moszny. Moja żona już zaciera ręce i mnie dopinguje, ze ja się wykastruje i skrócę sobie worek moszny. Mówi mi ze jak  będę miał skrócony worek moszny to ona będzie miała bardzo ładną portmonetkę z prawdziwej męskiej skóry  z mojego worka moszny, na swoją biżuterię,  Kochani proszę o doradę  co mam robić czy poddać się kastracji moich jąder i skrócić sobie worek moszny czy tak dalej chodzić , z takim obwisłem workiem moszny i takimi wielkimi  jądrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mundek...   Wykastrowanie jąder mężczyźnie. To wszystko zależy od sytuacji jaką masz w domu. Ile macie dzieci . A ile byście chciały mieć. Mężczyźnie już spełnionemu tak naprawdę , czy jądra są potrzebne i to do czego Tak naprawdę to tylko tyle ze posiadasz swoje jądra w worku moszny i masz zawsze stres jak uprawiasz seks z swoją kobietą i zastanawiacie się  czy możecie to zrobić na  pewniaka i się możesz spuścić w swojej partnerce czy nie, czy twoja partnerka zajdzie z tobą w ciąże czy nie  A jak jesteś już wykastrowany i nie masz tego co płodzi dzieci, to możesz to robić ze swoją partnerką, jak chcesz i ile tylko chcecie, nawet w dni płodne możesz wtryskiwać swojej żonie do jej pieszczoszki to co masz w sobie najcenniejsze i najdroższe dla niej ten swój dar miłości. Bo  obydwoje dobrze wiecie ze już więcej nikogo nie zapłodnisz bo nie masz już jajek bo są odcięte od twojego ciała.  A jak sobie odetniesz worek moszny to na pewno twoja żona będzie miała od ciebie bardzo  śliczny prezent  na swoją biżuterię z prawdziwej męskiej skóry z twojego worka moszny. A to ze masz bardzo wielkie te swoje jądra to ci tylko mogę pozazdrościć, bo mój  mąż miał bardzo malutkie te swoje jąderka, ale i tak spłodził we mnie  troje naszych dzieciaków, dwie córki i jednego syna. Mój mąż cztery lata po urodzeniu najmłodszego dziecka, poddał się zabiegowi kastracji swoich jąder  razem z usunięciem worka moszny, za moją namową. Teraz jest moim bezpłodnym i bez jąder, oraz bez worka moszny wykastrowanym  samcem, za co go bardzo kocham ze  dał się wykastrować . Po wykastrowaniu jąder mojemu mężowi  teraz kochamy się bez stresowo i robimy to nawet w dni płodne   jak mam i mój mąż  wtryskuje mi swój dar miłości do mojej cipóni  jaką mam dla mojego męża bo dobrze oboje wiemy ze już mnie mój mąż   nie zapłodni, bo mój mąż niema już jajek. Mundek to twoja decyzja czy ty chcesz się wykastrować i odciąć sobie worek moszny czy nie,  to wszystko zależy od was dwoje jaką decyzje podejmujecie. Wykastrowanie się mężczyzny to są plusy i minusy a raczej jest więcej plusów jak minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary kawaler

Pani Elu - to po kastracji Pani mąż nadal  odczuwa popęd seksualny  i nadal Macie seks , myślałem że po odcięciu jajek nie będę już odczuwał potrzeby seksu , w sumie mało jest informacji w internecie o kastracji  i skutkach tych  negatywnych i pozytywnych , myślałem cały czas że jednym  z pozytywnych skutków  kastracji  jest to że powinien zaniknąc popęd seksualny , dla mnie to jest najważniejsze , ale widocznie  tak nie jest skoro Pani mąż nadal  kocha się  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Douglasspisp

When it comes to free porn obstructing software, often you do get what you pay for. However if you pay nothing for it, often that is exactly what you will get. ABSOLUTELY NOTHING! A few of these companies will bait you with the concept of "totally free", just to get onto your computer. You then end up purchasing the "protection" that you needed in the very first place! There are 3 things that totally free pornography blockers will refrain from doing for you, and I'm going to call them all!

EVERY significant porn subscription website is utilizing teaser material to draw their visitors into ending up being customers. This means that when you get to their sites instead of a long and extremely apparent sales letter, you get to actually experience on a little level what the material inside will be like through pictures and video clips.

I believe solutions are the only thing we need to be concentrated on. How can we change anything, if all we do is go watch YouTube porn video's and argue over who's the bigger idiot? Now, I do not declare to have all the response's, perhaps not any, but I have a Concept.

When women hang out and talk face to face it eliminates stress. This is because of the neurotransmitters and hormonal agents that are released. Your daughter's brain is wired for connection and is driven by the hormonal agent oxytocin to grow close through talking and sharing feelings. This produces a sense of intimacy, bonding, connectedness and trust. The brain also releases dopamine which is very effective by stimulating the brains pleasure center. This makes ladies feel great. The combination of the oxytocin and dopamine makes ladies feel excellent while significantly decreasing their stress levels.

24. Read poetry to your fan- When is the last time you check out a lovely poem? Have you ever read a lovely or meaningful poem to the person you like? It is very free sex movie to listen to your enthusiast checked out a passage from a preferred book or poetry. Discover a poem that is meaningful to you and/or your enthusiast-- why not even memorize it and recite it if you can. However if not, just keep a poetry book by the bedside and check out a line or 2 a few nights a week - or even simply when in a while if that works finest.
https://www.weclqd.com/longest-sex-videos/page/4/
https://www.weclqd.com/tag/luchadoras-xxx/


Harvey and Libby make their method to the brothel to see if Clara is there. Meanwhile, back at the hotel Roy chooses xxx film video to shoot the crocodile and is then immediately stabbed a number of times by Judd with his Scythe and fed to his Crocodile.

You might also enter into production for yourself. If you own an electronic camera and some editing equipment, you could start your own production company and begin shooting weddings and other events, low budget plan video and even local commercials.

After you view it once you'll see what needs to be taken out or enhanced on. As I said, I'm no perfectionist, but I have on occasion seen the need to return and do another take on a scene or more.


https://www.weclqd.com/tag/miraculous-sex-bilder/
http://www.i2i.jp/linkdego.php?url=https://www.weclqd.com
https://www.weclqd.com/video/3101/violet-blue-mix/
https://www.weclqd.com/video/12888/free-for-all-fuck-party/
https://www.google.cat/url?q=https://www.weclqd.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Claudehok

No matter how puritans attempt, the word "sex" can not just be avoided. Both males and females always wish to be sexual animals. The greatest attack on a male's ego is to state that he is sexually weak and that is the reason why sexual improvement products are so popular.

40. porn video Before your partner leaves in the morning - inform he or she what you desire to do to him/her that night. Feel confident she or he will be considering that all day - or at least on and off throughout the day.

It takes a deep intimacy with the other person to feel so free sex movie and unwinded with sex. This intimacy and flexibility can only be experienced in marital relationship. In marital relationship there is no fear of being caught, having an illness, acting better than others, showing yourself to your partner, and so on. You are just free to be who God made you to be. Since of your great love for him/her, you freely serve the other person. It is not a superficial high but something intense and so deep.

I thought of this first kiss as I was preparing for my first love-scene. Not a genuine one, but one for the motion pictures. As a starlet, I've done lots of enjoy scenes, but each of them is different, and every one of them makes me nervous, in the beginning. I re-read the slug line, which is the directions for a star or actress in the movie script. It said something like "Her eyes meet his, they rip off their clothing, searching and kissing with all the passion of a." blah blah blah.

A new choice that has actually just recently established is the capability to crowd source musicians for unique music. In the crowd sourcing situation, I can simply explain what I require, set a price I can pay, publish sample videos or music I like, then sit back and let songwriters compete for my job. To me, this is the most convenient method to get distinct music created for my video and xxx film video jobs. I get a wide range of choices, I choose on the rate, and everything is complete within a couple of weeks. Even the licenses are consisted of with the crowd sourced music.

Appropriate Use Policy. You simply got your animal, you must likewise remain in the photo. Your animal simply saved someones life, video optional however definitely advised. Your family pet simply did the most amazing, many incredible, the majority of incredible or funny shit that any pet has ever done, video essential. Your family pet simply talked, you much better have video or people will stress over you.

Be spontaneous: The excellent aspect of being a partner is that you can be as vulnerable, flirty and "sexually loose" as you desire to be with your one true love. So have fun and be innovative. For a basic start, ask a relative or friend that you and your partner trust to enjoy the kids for a few hours. Get all charming and luscious, and amaze your husband with a lunch invitation or a date night. Incorporate something that you like and something that he likes. Even something as basic as taking pleasure in a film, dinner and "treats" all within the comfort of your house can go a long way.


http://granny51615.blog-a-story.com/15740010/learn-the-facts-find-out-the-g-area-strategies-and-have-a-terrific-orgasm
http://grannies17271.pages10.com/Function-Of-Porn-Blocker-N-Your-Family-46792541
http://silly61504.webdesign96.com/14704248/males-you-do-not-need-to-be-huge-to-satisfy-a-woman
http://damienehhfe.kylieblog.com/14599788/guys-you-do-not-have-to-be-big-to-satisfy-a-woman
http://cesardjoqs.mybloglicious.com/32936116/workplace-porn-could-get-you-fired
http://grannies93715.csublogs.com/15617845/which-part-of-the-penis-makes-a-female-reach-her-orgasm
https://amateur79123.thekatyblog.com/13347680/how-to-ncrease-the-size-of-your-penis-without-the-threat-of-turning-nto-a-eunuch
https://tysonznapd.blog5.net/52520905/learn-how-to-stop-pornography-addiction
http://sexvideo45667.blogadvize.com/15828382/sex-nstructional-video
https://lorenzolzncq.sharebyblog.com/12191498/how-to-ncrease-the-size-of-your-penis-without-the-risk-of-turning-nto-a-eunuch
http://granny00976.develop-blog.com/15829248/last-long-n-bed-7-professional-suggestions-for-nstant-results
http://andersondggfe.review-blogger.com/33050964/chuckling-your-method-to-enjoy-and-sex
http://amateur87430.dailyhitblog.com/15622560/guys-you-don-t-have-to-be-big-to-satisfy-a-woman
https://granny26914.blogofoto.com/41993438/do-you-have-penis-envy
http://alexisnsuuv.blogoscience.com/15730638/sex-nstructional-video
https://amateur53951.bloguerosa.com/13444694/learn-how-to-be-better-n-bed-with-a-sex-nstruction-video
http://pornnews60471.suomiblog.com/julia-roberts-quite-female-and-the-significance-of-morality-26734412
http://teenhotsex04825.is-blog.com/15935250/3-easy-suggestions-to-follow-during-very-first-time-ntercourse
https://teen-porn24566.blog-eye.com/12159552/last-long-n-bed-7-specialist-pointers-for-nstant-results
https://gatherbookmarks.com/story12285482/workplace-porn-could-get-you-fired
http://manuelmbodp.ampedpages.com/Which-Part-Of-The-Penis-Makes-A-Lady-Reach-Her-Orgasm--38835181
http://garrettqzegs.blogminds.com/males-you-do-not-need-to-be-huge-to-satisfy-a-woman-9560302
http://charliehpsvy.howeweb.com/14788052/laughing-your-way-to-love-and-sex
https://grannies77666.xzblogs.com/52893882/workplace-pornography-could-get-you-fired
https://amateur14555.digiblogbox.com/36735082/3-easy-tips-to-follow-throughout-very-first-time-ntercourse
http://alexisnsuuv.blogoscience.com/15737377/3-easy-tips-to-follow-throughout-very-first-time-ntercourse
http://grannies04825.arwebo.com/33523547/virgo-males-virgo-as-a-lover
http://edwincqerd.vblogetin.com/15445955/sex-nstructional-video
https://hotsexvideo90011.anchor-blog.com/12155841/porn-site-blocker-essential-software
http://claytonwywtq.blogs100.com/14838358/guys-you-do-not-have-to-be-big-to-please-a-woman
https://amateur26047.affiliatblogger.com/62374682/ntimacy-ssues-n-men-things-men-ought-to-admit
https://pornblog78895.jts-blog.com/13516431/which-part-of-the-penis-makes-a-lady-reach-her-orgasm
https://angeloipsvx.tkzblog.com/12154765/porn-website-blocker-essential-software
http://silly59269.win-blog.com/15956458/virgo-men-virgo-as-a-lover
http://lukasetftc.total-blog.com/sex-nstructional-video-36627243

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Ela mam męża Kacpra, jesteśmy po ślubie już pięć lat mamy razem z mężem już  czworo dzieci dwoje starszych  syn i córcia co dwa lata , i parka  bliźniaków po dwóch latach, tak nam się udało,  ze co dwa  lata miałam poród. Teraz namawiam mojego męża żeby się ubezpłodnił ,  bo jak tak dolej pójdzie to mój mąż może mnie jeszcze kilka razy zapłodnić. A seks  obydwoje bardzo lubimy, i zabawiamy się bez wstrzemięźliwości i to w różnych wyrafinowanych pozycjach i to bardzo często mamy noce rozbierane,  na golasa, tak jak nas bozia stworzył.  Ale nie tylko często chodzimy po domu na golasa , i to za dnia i to przy naszych dzieciach i to nie krępująco. Nasze dzieci są przyzwyczajone do naszej nagości i w cale nie jest to im dziwne jak chodzimy po domu przy nich na golasa, i jak mnie mój mąż łapie rękoma za moje piersi i ssie moje sutki na stojąco przy dzieciach czy łapie mnie za moją cipunie i wkłada mi do środka swój paluszek i dotyka mojej łechtaczki i robi mi palcówkę. Ale i ja też łapię mojego męża za jego fajfusa i stawiam go na baczność do mojej cipki oraz trzymam jego jądra w moich rękach i je bardzo mocno ściskam, i to przy naszych dzieciach. Mojego męża bozia obdarował  bardzo bogato w ten sprzęt. Mój mąż ten sprzęt ma bardzo okazały  do mojej cipki, bo jest bardzo długi, jego penis w czasie zwodu ma prawie osiemnaście centymetrów  długości  ale i bardzo gruby  a na końcu penisa ma   bardzo śliczny i wielki żołądź. Ale i jego jądra też nie grzeszą bo są bardzo duże. tak ze mam co trzymać w ręce, i czym się zabawiać.  A ja bardzo lubię jak mnie  mój mąż wypełnia tym swoim olbrzymem  i wtryskuje do mojej pieszczoszki to swoje nasienie ten dar miłości jaki ma  dla mnie , w tych swoich jądrach jakie produkują  jego jajka dla mnie, tą biało - kremową śmietankę, ten bardzo lepki płyn życiodajny. Ja natomiast największa  przyjemność odczuwam jak  mój mąż mnie doprowadza do orgazmu i jego żołądź rozwiera mi szyjkę macicy i do niej wchodzi i wtryskuje mi bezpośrednio do mojej macicy ten swój dar miłości ze swoich jajek jaki ma dla mnie do mojej cipeczki do mojej pieszczoszki. A jego gorąca sperma rozpływa się w mojej macicy w moim ciele i mnie wypełnia  i bardzo mocno ukaja a jego żywe plemniki szaleją w moim ciele w moim łonie. Jaką oddaję mojemu mężowi żeby mnie wypełnił o nakarmił tym swoim darem miłości, tym swoim nasieniem, tymi swoimi żywymi plemnikami jakie jego jajka produkują dla mnie do mojej cipeczki. W czasie wytrysku nasienia mojego męża do mojej cipeczki obydwoje razem przeżywamy bardzo mocne orgazmy , ja bardzo głośno krzyczę jęczę aach aach kochanie spuść się w moim ciele tego mi bardzo brak, tego twojego daru miłości jaki masz w sobie w twoich jajkach dla mnie , cała sztywnieję i drętwieję, zaciskam bardzo mocno moje nóżki na penisie Kacpra ale i moje mięśni pochwy tez się kurczą na penisie i go zakleszczają wewnątrz macicy i mówię do mojego męża, kochanie tkwij we mnie tak jak najdłużej i wypełniaj moje ciało tym swoim panem jaki masz dla mnie dla mojej pieszczoszki, jaką mam dla ciebie. Ale i  mój mąż jak mi wtryskuje ten swój dar miłości  do mojej cipeczki  to też cały się trzęsie z podniecenia i sztywnieje i wbija się w moje ciało tym swoim stojącym panem w moje ciało jak najgłębiej tylko potrafi ,o mało mnie nie chce przebić na wylot tak jest napalony na mnie na moją cipeczkę w czasie wtrysku nasienia do mojej cipuni . A po takich przeżytych wspólnych orgazmach obydwoje bez silni opadamy na siebie razem połączeni w jedno ciało dając sobie słodkie buziaczki z języczkiem w ustach dochodzimy do ponownych sił witalnych. Po takich  wspólnych przeżytych emocjach seksualnych zawsze z  mężem rozmawiamy o różnych naszych wspólnych problemach życiowych ale nie tylko czasem rozmawiamy tez o innych sprawach. Najczęściej to rozmawiamy o naszych dzieciach i co zrobić żebyśmy się ustrzegli żeby już więcej niemieć dzieci. Czworo dzieci to jest dość . Mój mąż mi zawsze mówi ze jedno z nas powinno się poddać ubezpłodnieniu i problem będzie załatwiony,  jak jedno z nas będzie bezpłodne to w tę czas będziemy mogły się kochać bezpiecznie, ale jest problem kto z nas się podda ubezpłodnieniu. Ja namawiam męża żeby to on się ubezpłodnił  bo mężczyznę  jest łatwiej  ubezpłodnić jak kobietę  Bo mężczyźnie  wystarczy zrobić tylko wazektomię albo wykastrować jądra i jest już po problemie z płodnością, natomiast kobiecie jest potrzebna ingeręcja chirurgiczna żeby kobietę  ubezpłodnić. Po którejś z naszych wspólnych nocnych rozmów, po naszych miłośnych wspólnych orgiach jak mój mąż się wpuścił we mnie w moim ciele, powiedział do mnie kochanie to ja się poddam ubezpłodnieniu. Zrobisz mi wazektomię albo mnie wykastrujesz  co chcesz to zrób zemną możesz mnie nawet wykastrować, na wszystko jestem zdecydowany, ważne jest żebym ciebie już więcej nie zapłodnił. a czy ja będę miał jajka czy ich już nie będę miał to jest już nie ważne, co miałyśmy zrobić to już żeśmy zrobiły przecież mamy czworo dzieci. Po tych słowach męża  dałam mojemu mężowi słodkiego całusa i wtuliłam się w jego ciało i nabiłam się na jego stojący dyszel do mojej cipki i powiedziałam mojemu ukochanemu mężowi  tak kochanie tego bardzo pragniemy żebyś mnie już więcej nie zapłodnił, to ja ciebie wykastruję i pozbędę ciebie płodności i będziesz moim wykastrowanym samcem bez jąder jakie masz dla mnie do mojej pieszczoszki jaką mam dla ciebie. Jak będziesz moim wykastrowanym samcem to ja jeszcze bardziej będę ciebie kochała i nawet będę się kochała z tobą w dni płodne i pozwolę się tobie spuszczać do mojej pieszczoszki jaką mam dla ciebie  w dni płodnię bo będę pewna ze już mnie nie zapłodnisz bo nie masz już jajek bo jesteś moim wykastrowanym bezpłodnym mężem. Po tej naszej rozmowie i zdecydowaniu że mój mąż zostanie wykastrowany nasza rozmowa zmieniła ton, od tej nocy nasze poglądy się zmieniły i teraz rozmawiamy tylko  o kastracji mojego kochanego samca który mi spłodził w moim ciele czworo naszych dzieci . Teraz przygotowujemy się do zabiegu usunięcia mojemu mężowi jego godów żeby był moim bezpłodnym samcem, ja już kupiłam potrzebne materiały jakie są potrzebne do kastracji mojego męża jak; różnego rodzaju waciki, bandaże, przylepce, wodę utlenioną, spirytus ,igły do zastrzyków, strzykawki, środek przeciw bólowy w sprayu, nici chirurgiczne,  formalinę na zakonserwowanie jader mojego męża po ich od cieciu od jego ciała , oraz kupiłam bardzo śliczną szklaną szkatułkę na jego jądra żeby się dobrze prezentowały w formalinie. Mój mąż natomiast kupił bardzo ostry nożyk do jego kastracji,  do przecięcia worka moszny i wyłuskania jego jąder na wierzch i je odcięcia od żył.  Teraz oczekujemy na dzień kiedy mój mąż zostanie wykastrowany, termin  mamy już uzgodniony kiedy to nastąpi, a ma to być jedenasty lipiec . Kastrację mojego męża będzie wykonywała moja koleżanka która jest lekarzem weterynarii  i kastruje różne zwierzaki. Ale nie tylko, bo i kastruje też mężczyzn jak nam powiedziała ze zdarza się czasem ze kobiety się pytają jej czy kastruje też mężczyzn to odpowiada im ze jak jest taka potrzeba to dlaczego nie. Mówiła nam ze czasem jak kastruje pupilka to od niej tez wychodzi wykastrowany właściciel pupilka. powiedziała mam ze łatwiej jest wykastrować mężczyznę jak zwierzaka bo mężczyzna razem w spół pracuje przy kastracji swoich jąder a zwierzę  bardziej reaguje na bodźce ingerencji w jego  przyrodzenie jak pies czy chomik albo królik.  Jak nam mówiła to już w życiu kilku mężczyzn wykastrowała i to nawet naszych znajomych ale i powiedziała nam  ze ona też ma męża wykastrowanego. już ponad trzy lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stary kawaler;   Jak byś był tak naprawdę zainteresowany kastracją swoich jąder to już dawno pozbawił byś się tych   swoich jajek.  Ale ty masz tylko sensację  ze chcesz się wykastrować, jak baba, a może tak, a może nie. jak naprawdę  jesteś zdecydowany się wykastrować to idź do pierwszego lepszego weterynarza i powiedz ze chcesz się wykastrować, i umów się na zabieg.  Żaden weterynarz nie przyjdzie do ciebie i nie powie tobie ze ciebie chce wykastrować. A weterynarz który kastruje zwierzaki to też potrafi wykastrować mężczyznę. Mój mąż  tak został wykastrowany i to u nas w domu jak kastrowałyśmy naszego pupilka. Zapytałam się tylko pana weterynarza czy kastruje też mężczyzn odpowiedział mam,   mnie i mojemu  mężowi jedno znacznie ze tak, jak jest taka potrzeba to też kastruje mężczyzn.  Zapytałam się  wówczas   weterynarza czy by wykastrował mojego męża, bo z mężem już wielokrotnie rozmawiałyśmy na temat kastracji jego jąder     i mój mąż jest zdecydowany poddać się zabiegowi usunięcia sobie  swoich jąder. Wówczas weterynarz powiedział do nas jak państwo jest zdecydowane żeby pani mąż się wykastrował to możemy to zrobić nawet teraz bo mam teraz  trochę   wolnego  czasu. Zapytałam się tylko męża czy chciał byś się teraz wykastrować bo jest taka okazja ze możesz być wykastrowany. Mąż mi odpowiedział do mnie i pana weterynarz przecież już dawno dobrze wiesz ze ja chce się poddać kastracji swoich jajek.  Na to weterynarz powiedział do mojego męża, jak tak jest pan zdecydowany się wykastrować to rozbieraj się pan od  pasa w dół  i połóż się pan na łóżku to zaraz pana pozbawię tych pańskich klejnotów jakie pan ma w swoim worku moszny.  Nie trwało długo i jajka mojego męża zostały wykastrowane i leżały odcięte od jego ciała na talerzyku, Największą przyjemność to ja miałam, bo ja sama osobiście odcinałam mojemu mężowi jego jądra od jego żył i pozbawiałam mojego męża jąder i płodności. Sama kastracja mojego męża nie trwała długo, więcej trwało przygotowanie mojego męża do jego kastraci jak sama kastracja jego jąder . Teraz mam mojego męża wykastrowanego bezpłodnego samca . Jądra mojego męża mamy zachowane na pamiątkę jakie miał,  jaki z niego był jurny samiec jak miał jajka w worku moszny i przechowujemy je w prześlicznym słoiku w formalinie. A przechowują się bardzo dobrze te jego prześliczne dwa klejnoty,  te dwa diamenty,  te dwie jego prześliczne perełki, a jądra mojego męża są bardzo okazałe i wielkie, czasem je razem oglądany i o nich coś tam mówimy jaki był mój mąż jurny jak,  mnie pieścił jak miał  te swoje jajka w worku moszny, jak wtryskiwał mi do mojej cipeczki ten swój dar miłości ze swoich jajek. Czasem jest mi czegoś brak jak tak razem z mężem się kochamy jego jąder do pieszczot w ręce sam penis to za mało. Mój mąż jak został wykastrowany, upłynęło już ponad sześć lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×