Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak jąder a erekcja i orgazm


Gość Arek89

Rekomendowane odpowiedzi

mam usunięte oba jądra , od tego zabiegu mineło 25 lat teraz mam 44 lata nie odczuwam problemow z seksem moja partnerka nie ma kłopotu z tym faktem ,oczywiście jestem na substytucji i pragnę być ojcem ... interesuje mnie przeszczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata, kiedy miałem 18 lat po pijanemu zgwałciłem dziewczynę. Dostałem 3 lata więzienia, wyszedłem kika miesięcy temu. Żałuję tego co zrobiłem i uważam że zasłużyłem na surowszą karę niż więzienie. Myślę o usunięciu sobie jąder. Chętnie odstąpię za darmo swoje jaja komuś potrzebującemu. Ja nie zasłużyłem na to żeby je mieć. Jestem gwałcicielem i zasługuję na kastrację, na bycie eunuchem. mój adres: adaw@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam 43 lata i już jedno jądro, na którym usadowił się na dodatek wodniak...Sytuacja może trwać aż do śmierci, albo też zaostrzyć się i skutkować całkowitą kastracją. Pytanie do Andrzeja: jakie środki i w jakim cyklu czasowym i w jakiej formie przyjmujesz, aby zrekompensować organizmowi brak własnego testosteronu? Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi sie ze po usunieciu nawet obu jader bedzie dochodzilo do ejakulacji - przeciez wyiedzilina jader to ok 10% objetosci ejakulatu. Zreszta mozna to porownac do wazektomii [przerwanie nasieniowodow] kiedy to objetosc ejakulatu zmienia sie, ale w niezauwazalnym stopniu, a jest sie bezplodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni mam mieć usunięte drugie jądro. Może to głupie, ale wolę się upewnić. Brak obydwu jąder spowoduje u mnie całkowitą bezpłodność i dzieci będę mógł mieć tylko przy użyciu zamrożonego w banku spermy nasienia i sztucznego zapłodnienia? Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak się nie ma obu jader bierze się zastrzyki omnadren 250 co 2 tygodnie i się żyje dalej jest wytrysk wszystko normalnie . a co do przeszczepu jader w Polsce jest to zabronione bo kościół tak sobie wymyślił , ale moża to robic za granicą , operacja podobno niepolecana zbyt duże ryzyko na to że organizm tego nie przyjmie i okaże sie to klapa szkoda nerwów pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne pytanie, coś pamiętam z podstawówki i może to błędne myślenie ale..., podobno każde z jąder produkuje inne plemniki odpowiadające za płeć i tu pytanie czy w przypadku braku jednego jądra można mieć tylko dzieci określonej jednej płci? Dalsza część pytania czy jeśli tak, to czy wiadomo które jądro prawe czy lewe jest odpowiedzialne za daną płeć? (tj plemniki danej płci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raka jąder (wycięto mi dwa jądra, miałem też przeżuty - jestem po chemioterapii- wszystko już jest OK!, nowotwór pokonany!!), ale mam pytanie czy ktos zna dobrego endokrynologa w Krakowie(chce sobie podbudowac testosteron)???(Dajcie jakies namiary, linki) . DZIĘKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam obu jąder od urodzenia i nie mam wytrysku co się wiąże z brakiem przyjemności z sexu, strasznie niskim poziomem testosteronu i bardzo ciężką depresją... jestem bezrobotny i nie stać mnie na jakiekolwiek leki które choć troche złagodziłby moje objawy-czy jest jakaś organizacja, która mogłaby mi pomóc? ps.staram się o rente, ale wciąż mi odmawiają (mam 33 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian napisał: Ja mam problem potrzebuje jakies wskazuwki co robic w takiej sytuacji gdysz zanikaja mi jadra czy to jest uleczalne jerzeli jest to za ile i gdzie Masz za małą ilość testosteronu, powinieneś pprzyjmować go sztucznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chcialbym sie dowiedziec jak mozna dalej zyc bez jader? Usunieto mi od malego obydwa jadra po tym zabiegu nie przyjmowalem zadnego z lekarstw ani chormonu typu tostesteron teraz mam 30l wygladam jak nastolatek brak zarostu,otyly,a nawet zaczynaja sie powiekszac piersi co mam z tym zrobic jak zyc?Prosze o porade ludzi kturych to dotknelo lub specjalistow zajmujacych sie ta dziedzina medycyny.Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×