Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w podbrzuszu, kucie w jelitach po usunięciu wyrostka robaczkowego


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cztery miesiące temu miałam wycięty wyrostek robaczkowy. Wszystko było prawidłowo, jednak od ponad miesiąca czuje ból w podbrzuszu, kucie w jelitach i ból w prawej tylniej części w okolicy chyba miednicy. Mam zaparcia i wzdęty brzuch. Wypróżniam się właściwie bez problemu i ból mija. W ostatnim czasie zauważyłam również ból w trakcie i po stosunku, który utrzymuje się kilka minut. Zrobiłam badanie moczu i oto jego wynik: barwa j.żółta ph 5,0 ciężar wł. 1,03 białko 25 glukoza ujemna bilirubina 1 urobilinogen w normie ciała ketonowe 5 leukocyty ujemne erytrocyty ujemne osad nabłonki nieliczne leukocyty *5 w polu widzenia bakterie nieliczne Na 7 lipca mam przewidziane badanie Kolanoskopia. martwię się i dlatego bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku moczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Bóle mogą być spowodowane powstałymi po zabiegu zrostami. Warto również skonsultować się z ginekologiem i wykluczyć przyczyny ginekologiczne, na co mogą wskazywać bóle podczas stosunku. Badanie moczu nie odbiega od normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz. U ginekologa byłam i miałam robione USG dopochwowe wszystko było prawidłowo. W tej chwili ból przeniósł się tylko na prawą stronę od bliny w dół i podbrzusze. To nie jest ostry ból a taki stłumiony, pojawia się szczególnie w nocy i rano i trwa jakiś czas potem ustaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×