Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anonim

Penis po zabiegu wydłużenia wędzidełka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Witam.Czy taki zabieg musi być wykonany w szpitalu,czy może być w gabinecie urologicznym prywatnym ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sprzęt
Przed operacją miałem penisa lekko zakrzywionego w lewo i w dół. Teraz jestem 5 dni po operacji i chciałem się dowiedzieć jak po zagojeniu tych wszystkich ran będzie wyglądał mój penis. Czy trochę się naprostuje? Czy jakimiś ćwiczeniami będzie się to dało osiągnąć? A, no i jeszcze czy jest szansa, że będzie większy w czasie wzwodu o 1 czy 2 cm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Romek
Właśnie wróciłem z zabiegu :) Sam zabieg stresujący ale ogólnie poza ukłuciem przy podawaniu znieczulenia było ok :) Narazie jest spory obrzęk i leciuteńki ból (wrecz o nim zapominam i szczypanie czasem). Mam 6 szewków i wyglada to duużo lepiej niż przedtem :) Nie ma na co czekać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam
Ja jestem tydzień po zabiegu, szwy rozpuszczalne jeszcze są widoczne i oczywiście sama okolica żołedzi jest bardzo wrażliwa na dotyk. Podczas zabiegu tylko ukłócie jest bolesne potem już ok. Ja miałem robiony zabieg w szpitalu na NFZ i nie musiałem płacić za zabieg. Jedynie urolog w prywatnym gabinecie skasował 120zl za stwierdzenie krótkiego wedzidelka :) + przepisany krem DIPROGENTA 30zl za 2 opakowania do smarowania po zabiegu. Nie ma się czego obawiać tylko iść im szybciej tym lepiej. A jak sprzęt będzie pracował po tuningu... Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gosc
W dniu 15.08.2014 o 12:11, Gość sprzęt napisał:

Przed operacją miałem penisa lekko zakrzywionego w lewo i w dół. Teraz jestem 5 dni po operacji i chciałem się dowiedzieć jak po zagojeniu tych wszystkich ran będzie wyglądał mój penis. Czy trochę się naprostuje? Czy jakimiś ćwiczeniami będzie się to dało osiągnąć? A, no i jeszcze czy jest szansa, że będzie większy w czasie wzwodu o 1 czy 2 cm?

Witam, i co po zabiegu naprotostował się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam

Dla szukających informacji o chorobach męskich:

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi