Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis po zabiegu wydłużenia wędzidełka


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.chcialbym sie dowiedziec (moze to troche glupie i kto to wie, ale moze jednak ktos sie znajdzie) jak bedzie wygladal moj penis po zabiegu wydluzenia wedzidelka?chodzi mi glownie o to jak bedzie wygladal napletek tzn dokad bede mogl go zsunac.Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.W obecnej sytuacji moge sciagnac napletek tylko za żołądź do rowka zażołędnego a dalej nie(ewentualnie na sile i wtedy wedzidelko pociaga za soba żołędź).Powinienem poddac sie zabiegowi wydluzenia wedzidelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, nie ma co się wstydzić lekarza, po to jest żeby pomagać, miałem takie same objawy, Wczoraj miałem zabieg, ale prywatny zapłaciłem 650zł (300zł, anestezjolog, ponieważ chciałem całkowite znieczulenie) tak to 350 z miejscowym. Nic nie boli jest git. Po tygodniu szwy zdejmują i po miesiącu można wypróbować sprzęt po tuningu. Ja mam nawet miłe wspomnienia związane z zabiegiem. P.S. Polecam całkowite znieczulenie: niezła bania, jak po ziole xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ariel Lublin

Witam wszystkich stulekjowiczow..... jestem 5 dzien po zabiegu plastyki wedzidelka.. zabieg mialem wykonany w Lublinie w prywatnym gabinecie wysmienitego urologa .....Po pierwsze znieczulenie o ktorym wielu pisze jako traumatyczne przezycie Bzdura i jeszcze raz Bzdura nic nie boli .... byc moze niektorzy panowie za miast do specjalisty udali sie do sadysty ..... moj lekarz zastosowal masc ktora calkowicie niweluje jakikolwiek bol w trakcie zastrzyku jak rowniez zabiegu ...calosc ingerencji trwala okolo 30 minut ... koszt okolo 1000 zlotych ..... pozdrawiam ... jezeli macie jakies pytania ... obawy przed zabiegiem piszczcie moj gg 637 49 52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie ma jestem juz prawie miesiac po zabiegu i mam zgrubienia po zabiegu na miejscach gdzie bylo ciecie i odstaje mi wedzidelko przy zoladziu i mam pytanie czy sie to zagoi jeszcze czy tak zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś mialem operacje wydłużenia wedzidelka. I mam takie pytanie, czy moge normalnie ściągnać napletek i oddać mocz i czy podczas oddawania moczu bedzie coś boleć, szczypać? Lekarz mi tylko powiedzial ze nie moge *zaglądać do niego* przez 2 dni. Ale co mam zrobić gdy musze oddać mocz? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja miałem zabieg przeprowadzony dzisiaj o 9.10 :D przy znieczuleniu miejscowym no trochę bolał sam zastrzyk ale po sekundzie zero bólu i czułem tylko pierwszy szew a potem normalka, teraz trochę szczypie :/ ale to normalne oddawanie moczu jest normalne i może trochę szczypać ale u mnie nie ma z tym problemu. Za zabieg nic nie zapłaciłem :) a i jakby ktoś pytał miałem robiony w Puławach. Pozdrawiam i życze zdrowia *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 17 lat i dzisiaj o 10 miałem robiony zabieg przedłużenia wędzidełka. Nie trwało to długo bo ok. 15-20 min. Najgorszy moment to chyba ukłucie przy znieczuleniu(miałem jeden zastrzyk), potem jedynie nieprzyjemnym może się wydać szycie, natomiast samego nacięcia nie poczułem :) trochę kuło po zabiegu ale nic specjalnego. Jeśli chodzi o oddawanie moczu to wszystko ok. Lekarz powiedział, że po tygodniu szwy same odpadną, a z samym współżyciem muszę się wstrzymać ok. miesiąc. Nie ma się czego bać chyba, że ktoś ma niski próg bólu (tak jak ja). Ale zniosłem, żyję, mam się dobrze :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema czy można to wędzidełko wydłużyć jakimiś ćwiczeniami. Mam 14lat i moge ściągnać napletek tylko do 3/4 no może troche więcej niż 3/4. Już mało brakuje aby ja ściągnąć czzy może są jakieś ćwiczenia pomagające aby to wędzidełko się wydłużyło? Próbowałem ściągać dlaej(już na siłe)ale to bolalo i w dodatku skurka mi sie tak odwijala . Prosze pomuzcie czy jest tylko wyjscie do lekarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie witam ją już jestem miesiąc po zabiegu. mój lekarz powiedzial że to kosztuje niestety ale NFZ refunduje inne męskie sprawy więc w skierowaniu to napisał a w rzeczywistości miałem robione wędzidełko było za krótkie jak u was. po dwóch tygodniach mogłem już brykać i powiem wam że jest cudownie seks jest 100 razy bardziej przyjemny niż wcześniej. ją dbałem o higienę w ten sam dzień delikatnie napletek suwałem do końca i przemywałem wodę z mydłem.wiadomo coś tam czasem bolało ale to tylko szwy. trochę szczypało. po sikaniu. antybiotyki brałem według zaleceń i maść na blizny smaruje aż do teraz kupiłem sobie nowa inna aby blizny lepiej się goiły. jest tylko jeden defekt myślałem że będzie prosty jak świeczka a ty może lekkie wyprostowanie się zrobiło czy macie podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×