Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis po zabiegu wydłużenia wędzidełka


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Przed operacją miałem penisa lekko zakrzywionego w lewo i w dół. Teraz jestem 5 dni po operacji i chciałem się dowiedzieć jak po zagojeniu tych wszystkich ran będzie wyglądał mój penis. Czy trochę się naprostuje? Czy jakimiś ćwiczeniami będzie się to dało osiągnąć? A, no i jeszcze czy jest szansa, że będzie większy w czasie wzwodu o 1 czy 2 cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z zabiegu :) Sam zabieg stresujący ale ogólnie poza ukłuciem przy podawaniu znieczulenia było ok :) Narazie jest spory obrzęk i leciuteńki ból (wrecz o nim zapominam i szczypanie czasem). Mam 6 szewków i wyglada to duużo lepiej niż przedtem :) Nie ma na co czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tydzień po zabiegu, szwy rozpuszczalne jeszcze są widoczne i oczywiście sama okolica żołedzi jest bardzo wrażliwa na dotyk. Podczas zabiegu tylko ukłócie jest bolesne potem już ok. Ja miałem robiony zabieg w szpitalu na NFZ i nie musiałem płacić za zabieg. Jedynie urolog w prywatnym gabinecie skasował 120zl za stwierdzenie krótkiego wedzidelka :) + przepisany krem DIPROGENTA 30zl za 2 opakowania do smarowania po zabiegu. Nie ma się czego obawiać tylko iść im szybciej tym lepiej. A jak sprzęt będzie pracował po tuningu... Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2014 o 12:11, Gość sprzęt napisał:

Przed operacją miałem penisa lekko zakrzywionego w lewo i w dół. Teraz jestem 5 dni po operacji i chciałem się dowiedzieć jak po zagojeniu tych wszystkich ran będzie wyglądał mój penis. Czy trochę się naprostuje? Czy jakimiś ćwiczeniami będzie się to dało osiągnąć? A, no i jeszcze czy jest szansa, że będzie większy w czasie wzwodu o 1 czy 2 cm?

Witam, i co po zabiegu naprotostował się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla szukających informacji o chorobach męskich:

 

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

 

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×