Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie schodzi z żołedzia


Gość Tomek z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Radze ci KOYOT zawsze przy gorącej kąpieli ściągać napletek tyle ile możesz !!!! Cały czas kiedy sikasz lub nie masz co robić zdejmuj napletek !!!! Codziennie mocz go w gorącej wodzie!!!! 5 miesięcy i sobie możesz zaszaleć!!! Mówie ci ja tak robilem mam 15 lat i po pięciu miesiącach napletek schodzi bez problemu .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z napletkiem. w stanie *normalnym* schodzi mi on poza rowek żołędziowy zaś gdy penis *stoi* nie mogę go zbytnio zsunąć wręcz nie wiele. I moje pytanie czy to przypadkiem stulejka , czy mogę to skorygować przez ćwiczenia napletka ? bo zacząłem go ściągać dopiero 2 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby to była w moim przypadku stulejka, teraz po ponad miesiącu ćwiczeń napletek schodzi bez problemu z żołędzia no może jeszcze trochę uwiera. W każdym bądź razie jest o niebo lepiej. I zgadzam się z kolegą o pseudonimie Kretyn 4 listy wyżej. Należy ćwiczyć ale z umiarem i nie od razu na hura efekty przyjdą z czasem no chyba że to poważniejsza wada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek (spencer)

ludzie nie obawiajcie sie ja sie masturbuje od 5 lat (mam 17) i tez nigdy do konca mi nie zszedl, zwsze zeslizdiwal sie tak jakby sie zamykal, az tu nagle ktoregos pieknego dnia caly zszedl i juz tak pozostal:) czyli wg mojego przypadku nalezy naciagac przewod (czy. masturbowac sie) tylko w granicach rozumu a po pewnym czasie przyjdzie efekt, ja czekalem na niego 5 lat ale nie udalo bez pomocy zadnych lekarzy, ale przy naciaganiu nic mnie nie bolalo ani nic, jezeli was cos boli, kłuje czy szczypie podczas sciagania to idzcie to lekarza on bedzie wiedzial co zrobic, ja mialem takie szczescie ze samo przeszlo:) zycze wszystkim sukcesow ze sciaganie napletkow pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam taki problem...pewnego raazu uprawialem seks z dziewczyna z ze zrosnietym napletkiem w czasie stosuku zszedl praktycznie do konca bolalo jak Ch.. wiec naciagnelem napletek spowrotem nastepnego dnia naczytalem sie o tym w internecie i najlepszym sposobem okazalo sie zdejmowanie napletka podczas kapieli za kazym razem zdejmuje napletek teraz jest coraz lepiej pozdarwiam i POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość no poprostu ja

mam problem.Gdy ściągam napletek dochodzi mi on prawie do końca żołędzia, i nie daje się dalej,(czy próbować na siłę) lecz wydaje mi się że przeszkadza mi w tym wędzidełko,bo z jednej strony skóra schodzi mi bardziej z drugiej mniej.Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być stulejka. Ja miałem podobny problem nie mogłem praktycznie wcale ściągnąć napletka. Już byłem przekonany iść do lekarza, ale poczytałem o tym na forach i zacząłem ćwiczenia. Z początku najlepiej pod ciepłą wodą, a i na pewno nie na siłę, z umiarem. Po miesiącu były już duże efekty a teraz to po prostu bajka :) po 4 miesiącach schodzi bez problemowo. Polecam codzienne treningi na spokojnie i z umiarem. Początki we wszystkim są trudne, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prosze pomóc

Mam 14 lat i gdy chciałem ściągnąć napletek zauważyłem że jest *sklejony* z napletkiem na skórze na penisie mam jakieś białe kropki im bliżej napletka tym ich więcej boje się powiedzieć rodzicom i w ogóle wizyty u lekarza pomóżcie ..... ps. każdy mówi o ćwiczeniach jak to robić .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karol190

Mam 19 lat i mam taki problem iz napletek zrosl mi sie z zoledziem i juz przy zwodzie penis jest skierowany do dolu :( jeszcze do tego wydaje mi sie jakbym mial 3 jadro tylko takie jakby bylo zgnile w srodku :( co mam z tym zrobic???:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17 lat i nie moge sciongmonć napleta z zolendzia a jak sie masturbowalem to schodzil do pulowy i sie robi jakas rana lub naciencie mam tez penis zrosnienty z napletem co z tym zrobic prosze o pilnol pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PoKemONIaasTTY

mam 15 lat i masturbuje sie od 3 lat a jednak mam cos podobnego do was tylko ze.... Gdy chcem zdiac napleta z grzybka to dochodze do polowy i robia mi sie jakies faldki o_O a gdy proboje dalej sciagac skurke to mnie zaczyna bolec.... aha i jeszcze mam pytanie co to jest ta stulejka ??? bo tez juz dawno zauwazylem ze mam grzybka do reszty penisa *podlaczonego* czy to jest jakas choroba czy co ??? Pomozcie jak wiecie *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonim - Doradca

Ja odsłoniłem mój żołądź gdy miałem 11 lat i zaczynałem się masturbować, teraz jestem już (tak się nazwę) *Doświadczony* w masturbacji i większość rzeczy kumam. Mój problem polega na tym że gdy *obciągam skórę z penisa* ona zatrzymuje się na żołędziu i mam wrażenie jak by chciała się nasunąć z powrotem. Siedziałem już na wielu forach i nie spotkałem się z tematem o moim przypadku. Mam 12 cm (wg mnie mało - 13lat) i uważam że to przez to że mam za małego skóra się nie naciąga tylko robi pofałdowana i zatrzymuje się *niby murkiem* od razu za żołędziem . Jeżeli ktoś ma *Mądre pytania* lub odpowiedź na mój problem niech pisze: olafjastrzembski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek

Mam obecnie 14 lat i kiedys mialem problem z napletkiem bo byl calkowicie zrosniety z zoledziem.Postanowilem cwiczyc, codzienie kąpiadz sie moczylam wacka w cieplej wodzie i sciagalem napletek (nie na sile)cwiczylem jakies 4 miesiace i teraz zamiest zrosnietago napletka widze swuj rowek za zoledzny.Ćwiczenia chodz bardzo powolne przynosza efekty naprawde.A co do bólu na odslonietym zaledziu to po jakims czasie przestaje boleć i wszystko gra.Wiec ćwiczcie i ćwiczcie a napewno przynie sie to efekty :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie spokojnie wszystko będzie git ja też to mam mam 14/15 lat bardzo się bałem że to stulejka ale się już tyle naczytałem że już wiem. skórka po prostu zacznie schodzić z wiekiem (lub jak sami sobie pomożecie xD) a stulejke się ma gdy skórka nie schodzi nawet jak nie stoi i jak stoi to gdy masz bardzo krzywego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem jak sciagne skurke z załedzia to jak dotkne go na samym przodzie to malo ale boli ale tam przed skura dzie sciangłem ja tam gdzi sie zoładz kanczy to bardzo boli i mam takie zaczerwienione i krostki co z tym zrobic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Konradem...z wiekiem zacznie schodzić-tylko trzeba ćwiczyć.Ja ćwiczę i widzę efekty po 3miechach(mam 15lat) wtedy ledwo schodziła mi skórka a teraz podczas zwodu nawet do połowyschodzi*) Radzę ćwiczyć i życzę powodzenia...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mam 13 lat i podobny problem jak wy powyzej. Nie chciałbym zabiegu chirurgicznego więc wybieram ćwiczenia. Tylko mam pytania jak prowadzić te ćwiczenia? czy to musi byc gorąca woda czy ciepła, jak mocno próbować naciągać, czy podczas wzwodu czy nie itp. prosze o jak najszybszą odpowiedz tych co juz sa po ćwiczeniach czyli są *doświadczeni*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×