Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie schodzi z żołedzia


Gość Tomek z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek z Katowic

Mam 16 lat i jeszcze nigdy nie sciagałem napletka.... masturbuje sie codziennie nawet z trzy razy, ale jeszcze nigdy go nie sciagnołem, boje sie ze cos nie tak, bo jeli chce go sciągnoć przy zwodzie czyli jak jest normalny to moge go sciagnać, ale jesli mi stanie to moge al tylko troszke, skóra mi sie rozciagnie zczasem czy mam cos robic czy jak? jesli to zrobie bedzie bolało? co mam robic? prosze o pomoc i zgóry dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zawsze do końca ściągać napletek aż zejdzie za rowek zażołędny. Tak należy postępować, aby nie wytworzyła się stulejka i nie należy się tego obawiać. Na początku może to trochę boleć, ale w miarę ćwiczenia wszystko dojdzie do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 15 lat obawiam sie ze mam stulejke .... podczas wzwodu nic mnie nie boli ale zanim zaczalem *naciagac* napletek to mi nie schodzil z zoledzia ... teraz tez nie schodzi do konca ale *naciagam* od niedawna wiec moze wszystko bd takie jak powinno??? wgl jak ma to wygladac?? Jestem prawiczkiem i nie wiem jak mam *naciagac* ten napletek prosze o info z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem z napletkiem.Mam 14 lat i niedługo będę miał badanie bilansowe i dowiedziałem się że sprawdzają tam *czy napletek schodzi*.Nie wiedziałem, że napletka należy zdejmować i nigdy tego nie robiłem.Spróbowałem ale nie zszedł a ponadto zauważyłem że jego górna część jest zrośnięta z żołędziem. Ponadto część żołędzia którą udało mi się *odsłonić* jest bardzo czuła na dotyk i boli kiedy ją dotyka... Co powinienem zrobić, to normalne, czy to przejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... napletek podczas zwodu penisa schodzi z żolędzia ale pod nim tworzą sie faldki skory i dalej nie da się naciągnąć skora. Czy napletek ma byc odrobiną skory przyczepiony do żolędzia czy powinien się caly odkleić? Mam 15 lat i proszę o pomoc *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Filip z Kielc

Witam mam 16 lat i jestem prawiczkiem.I nie wiem z jakiego powodu,ale gdy chce sciagnac skore z penisa boli dosc bardzo... Skora jest polaczona z zoledziem i gdzies w polowie robi mi sie taka faldka i dalej nie chce isc bo boli bo zabardzo sie skora napina... Prosze o pomoc z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem 11-12 lat to prubowałem sciagac teraz mam 13 lat i już troche zeszło ale jak już chcę dalej ściągnąc to lipa... boli jak ch**** i niewiem co dalej. Help me z gory dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szyna****jou

Jak miałem 15 lat czytałem forum na temat napletka schodził on mi tylko tyle że widziałem ledwo dziórke w żąłędziu!!!! I zaczołem ćwiczyć!!! Gównooo napletek schodzi może centymetr mniej!!! Ale niedawno udałem sie do lekarza..... Sama wizyta była bardzo bolesna i wstydliwa!!! Potem miałem operacje napletka to już było strasznie tragiczne (bolało gorzej niż złamanie) ! Po operacjii przez 30dni leżałem na łóżku !! nawet sie ruszyć ani wysikać nie mogłem !!!! No ale teraz jest lepiej moge ściągnąc do końca nic nie boli i w ogule jest ok........Ale to co przeszłem to była tragedia .................! teraz mam 17 lat nie jestem prawiczkiem i w ogule jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AdriaPOOOO

ja mam 19 lat mam sklejony napletek z żołędziem tak jak mi stoi to jak ściągam skóre to ledwo widze dziórke w żąłędziu... Ale to nie jest tragedia mam dziewczyne ona od dawna chciała to ze mną robić ale ja sie wypierałem . Ale w końcu spróbowałem i robiłem to z nałożonym napletem na żąłędzia!! To nic NIE BOLI można to robić bez żadnych problemów!!! Tylko gorzej z wytryskiem ale też leci.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KOJOT 123@@

Mam 16 lat i napletek ściąga mi sie do połowy potem widze że jest sklejony z żołedziem!!! Czy można jakoś samemu go odkleić????????? Może jest jakaś maść która pomoże go dkleić????? Proszę o szybką odp. z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×