Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie schodzi z żołedzia


Gość Tomek z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonimowy Doradca

Zrośnięty Żołądź ze skórką to tzw. wędzidełko napletka. To jest normalnie, każdy to ma więc nie ma się czego obawiać. Powiem tyle, gorąca woda, mydło i mocne trzepanie. Jeśli to wam nie pomoże to do chirurga :) Ja mam 16 lat i jak mi nie stoi żołądź schodzi cały, a jak stoi to do 3/4 jednakowoż rezultaty moich ćwiczeń są co raz lepsze. Jeszcze rok temu naplet podczas wzwodu nie chciał mi zejść całkowicie, a dziś schodzi do 3/4 :) Ćwiczenia ćwiczenie i jeszcze raz ćwiczenia :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mily Doradca

Mam 15 lat i kiedys ledwie widzialem zoladz. Od 1 roku zawsze naciagam napletek do konca nawet kiedy boli i widze duza poprawe. Mi pomoglo codzienne mocne trzepanie, przy waleniu naciagalem najmocniej jak moglem i dzis schodzi mi prawie do konca. Na poczatku naciagania zawsze boli ale z czasem coraz mniej az wkoncu wcale. Martwic powinniscie sie dopiero kiedy trzepiecie sobie lub sciagacie napletek jak najmocniej od pol roku i noe ma poprawy. Wtedy powinniscie udac sie do lekaza bo moze wam tak zostac na zawsze. Czym dluzej zwlekacie ze stulejka i nie poprawia sie wam, tym gozej bedzie pozniej na operacji. Zycze wam powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość koksupl1234

Hej mam problem bo skórka nie chce mi zejść do końca z penisa a gdy stoi schodzi tylko do 1/2 powiedziałem o tym mamie i kazała mi codziennie przy kąpieli naciągać skórkę i moczyć ją w wodzie ja myśle że to coś da ale jak będę miał kolejny bilans to musze o tym powiedzieć doktorowi żeby dał mi jakąś maść może to w jakimś czasie zejdzie do końca. Słyszałem o ćwiczeniach powiedzcie dokładnie jak to robić. I czy mam stulejkę ? (mi się wydaje że nie) Jeśli masz ten problem co ja albo podobny powiedz o tym rodzicom i pokaż im penisa a oni zdecydują co zrobić :) Z góry dzięki i POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 14lat i tydzień temu zacząlem sciagac napletek troche sie balem bo odcłaniał tylko główkę bez zwodu ale właśnie dziś udało mi się ściągnąć skórke prawie za rowek ale nad rowkiem kawałek skórki jest chyba zlepiony co mam z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ogarnijcie się. Macie problem to smarujcie do lekarza........Dyrdymały to smalicie i nabijacie sie jeden z drugiego. Lekarz się kłania.Poza tym podziekujcie swoim mamusiom, bo to one w wieku 4 lat powinny to załatwić-zgłosić pediatrze a nie zostawiać Was z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , dla mnie też nie schodzil napletek ale gdy był ,,w spoczynku * to udało mi się ściągnać aż do żoledzia . Ale gdy penis zaczął rosnąć pojawił się lekki bul, czy to aby prawidłowe ? Ściągałem skórę pierwszy raz :D 16 lat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , Mam 11 lat . Gdy byłem mały ( nie pamiętam ile miałem lat 4-5-6) Miałem operacje bo nie mogłem ściągnąć napletka , Ale po operacji znów napletek się nie chce naciągnąć ( nie pamiętam czy od razu po operacji dało się ściągnąć). Pod skórą widzę takie Biało-Żółte coś takiego dziwnego. U góry penisa jest taka dziwna żyła wystająca oraz takie wypukłe. Gdy dotykam orzeszek to to tak boli . Jak ruszam napletkiem (wale) to wychodzi z dołu takie żółte coś na górę i mam takie dziwne uczucie po minucie walenia. Podobno nie można chodzić w obcisłych spodniach , nie kąpać się w ciepłej wodzie itd. Dziś natomiast waliłem i wyleciało coś takiego klejącego co to może być sperma ? Proszę o odpowiedź od lekarza bo mnie to nie pokoi , ponieważ pani od WDŻ powiedziała że jak się nie da ściągnąć napletka to nie można mieć dzieci . Dziękuję liczę na szybką odpowiedz jeżeli jakieś pytanie proszę o kontakt email : bartonini12@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie też miałem ten problem! Nwm jak u was ale mnie tata nauczył że trzeba zwilżyć palce oliwką dla dzieci i naciągać z dnia na dzień coraz mocniej. Kiedy przestałem bo myślałem że nie ma to znaczenia prawie wgl sie nie dało naciągnąć skóry żeby był otwór na penisie, ale na szczęście zaczynałem wtedy przygodę z masturbacją i jest już normalnie (nigdy nie ściągnąłem skóry do końca ale nie mam z tym problemów, normalnie sie masturbuje) więc jak ktoś ma poważny problem radzę kupić jakiś olejek czy coś co daje poślizg i naciągać skórę codziennie np. przez 5 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla szukających informacji o chorobach męskich:

Stulejka jak wygląda, zdjęcia, leczenie =>>  mojachoroba.pl/artykul/stulejka-jak-wyglada-co-jest-stulejka-jak-rozpoznac

 

Prącie choroby skórne zdjęcia =>>   mojachoroba.pl/lokalizacja/pracie-penis

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×