Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek nie schodzi z żołedzia


Gość Tomek z Katowic

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Już dawna Lekarz i mama mówili mi, że z czasem te *wędzidełko* zejdzie z mojego penisa. Było to parę lat temu, za 28 dni kończę 14 rok życia, a *wędzidełko* jeszcze nie zeszło. Boje się, ponieważ czytając inne fora internetowe mówiono, że będę miał problemy seksualne co równa się z brakiem dzieci. I tutaj zadam Pytanie. Czy *wędzidełko* samo zejdzie? Czy muszę iść do chirurga, jeżeli tak czy zabieg boli jest robiony bez znieczulenia? Bardzo proszę o szybką pomoc, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 18 lat i nepletek nie chce zejsc z zoledzia. Czy jak bede sie kapal w cieplej wodzie i bede probowal go zdjac to po jakims czasie cwiczen wkoncu zejdzie? Czekam na szybka odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14,5 roku i napletek schodzi mi calkowicie w czasie spoczynku mojego penisa, ale gdy mi stoi schodzi mi tylko jkies 1/3 z calosci. Mam tez zrosniete napletek z zoledziem! Pomocy czy to choroba czy to przejdzie z wiekiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój napletek schodzi w czasie spoczynku bez problemu i jak stoi tez schodzi bez problemu tylko napletek jest złączony z żołędziem. Czy to jest stulejka, a jeżeli tak to czy da się to wyleczyć jakimś innym sposobem czy tylko zabieg? Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem na forum Tlenu( o2) jak to robić. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4728037 (5 wpis od dołu.) Codziennie przez minimum 3-5 miesięcy wykonuj ćwiczenia jej schodzenie w fazie wzwodu. Codziennie na 30 minut (może być i 40 minut) siadasz do gorącej wody aby skórka na penisie zrobiła się delikatna i rozciągliwa. Wykonujesz nic innego jak tylko ruchy masturbacyjne na stojącym penisie. Uważaj abyś nie wytrysnął, gdyż limit 30 minut nie będzie wykonany. Masz wytrzymać minimum 30 minut a potem jak chcesz rób. Pamiętaj, że robisz na twardym penisie, ale gdy nie schodzi do końca napletek to na siłę nie ściągaj, bo zaklinuje się w pierścieniu pod żołędziowym i może być potrzebna pilna interwencja lekarza. Jak nie ma owego jej zaciskania, ściągaj napletek na maxa. Na koniec ćwiczeń nałóż kremik na żołądź i naciągnij napletek. Kolejnego dnia ponownie robisz wszystko identycznie. **RÓBCIE TAK I PISZCIE JAKIE EFEKTY.POZDRAWIAM I POWODZENIA.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko mam 16 lat mialem ten sam problem co wy i 3 tygodnie temu bylem na bilansie i lekarka pytala sie czy shocidzi mi napletek z żołędzia powiedzialem ze tak ale wcale to nie byla prawda tamtego dnia zaczolem sie tym interesowac troche poczytalem na forum i codziennie podczas kapieli * cwiczylem * pozniej gdy kladlem sie spac tez cwiczylem gdy wstawalem rano przed oddawaniem moczu tez pocwiczylem troche od czasu rozpoczecia cwiczen minely 3 tygodnie a ja juz widze duze efekty podczas zwodu napletek nie schodzi caly musze mu pomagac sam . ale gdy nie stoi to wszystko jest dobrze . Mysle ze za pewien czas gdy bede nie ustannie cwiczyl problem sam zniknie *D Pozdrawiam i życzę powiodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , mam to samo ale i przeczytałem wasze pomocne teksty które nie okazały się pomocne ... 500 zł ? niema szans żeby tyle zapłacić , napisze wskazówki które z własnego doświadczenia mi pomogły : 1. Od pewnego czasu nie mogłem naciągnąć skórki , a wiec zaniedbałem go od środka ... 2. 2 tyg temu przezwyciężyłem się , gdzy mój penis nie był w zwodzie naciągnąłem go i porządnie wymyłem pod ciepłą wodą ( Patyczki do uszu dużo mi pomogły ) . 3.Naciągałem go do samego końca mimo bólu , który okazał się nie zbyt wielki 4. Po dwóch tygodniach , czyli dzisiaj efekt rewelacyjny , skórka łatwo schodzi , nie boli , lepiej się myje , i teraz nawet przy mniejszym wzwodzie już go naciągam . PS nie polecam naciągnąć skórki i zacząć się onanizować ( jezli ktoś ma ten problem ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam taki problem mam 15 lat i gdy próbuje ściągnąć napletek gdy penis jest w zwodzie to skórka schodzi tylko na małą górna część żołędzia co mam zrobić żeby zszedł cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.mam taki problem , a mianowicie w zwodzie moj penis jest krzywy i skóra schodzi z niego bardzo niewiele ,gdy probuje mu pomóc to bli cholernie. jak mam z tym sobie poradzic czy to musi boleć ?? prose o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Glapsfidir

Ludzie spokojnie każdy kto nie umie ściągnąć skórki z żołędzia nie obawiać się to przychodzi z wiekiem.Mam 17 lat i kiedyś jak miałem 14 lat też mi nie schodził ale teraz jest już wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z napletkiem ?, ja to zrobielm w ten sposob obecnie mam 14 lat zrobilem to gdy mialem 10 jak to zrobic juz tlumacze Jezeli wogole nie chce skora zejsc wogole nie mozesz zobaczyc zoledzia idz do lekarza, a gdy widac zaladz to 2 razy dziennie chodz do lazienki nasmaruj go mydlem i ciepla woda tak rob dopoki nie zejdzie to prawie nie boli bo mydlo ma dzialanie przeciwbolowe i latwiej sie sciaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niecałe 14 lat dzisiaj probowalem 1 raz sciagnac naplet i nie bylo najgorzej jestem malo obeznany w tym bo w wogole dzisiaj dowiedziale sie ze to sie wogole sciaga:D MYSLE ZE ZA JAKIES 2MIESIACE BD DOBRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trolololo07

Ćwiczenia lub chyba najlepiej iść do lekarza choćby po poradę. również mam taki sam problem lecz myślę że ćwiczenia wystarcza. jeżeli naprawdę się wstydzicie iść do lekarza to pocwiczcie i zobaczcie rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem.. Mam 13 lat i naplet schodzi prawie z żołędzia cały. mi pomaga mydło . Lecz najbardziej mocne trzepanie . Gdy miałem 11 lat na bilansie moja mama wspomniała lekarce że mam wątpliwości co do napletka. Ona powiedziała że jest ładnie do połowy ściągnięty i żebym kontynuował dziś mam prawie cały ściągnięty z żołędzia. Ja używam mydła i nawet gdy bardziej zaboli to zaciskam zęby i po krzyku . później boli jeszcze trochę ale się sprawdza . jak jakieś pytania to piszcie i dzielcie się sposobami:) . Cs rządzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×