Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy tętniaku aorty brzusznej


Gość karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolina

Dzien dobry , tydzien temu bylam u lekarza w sprawie bolesci w okolicach ledzwiowych po stronie prawej , oraz czasowymi bolesciami tez po tej samej stronie w okolicach miednicy, brzucha ,dokladnie nie umiem powiedziec gdzie mnie boli poniewaz , jak dotykam nie oddaje to jakis bolesci . Bol nie jest silny , gdy usiade jest wmiare dobrze , po wyprostowaniu sie przeradza sie w troche mocniejszy bol . lecz tak jak mowie , ten wlasnie bol nie jest bolem ktory jest nie do wytrzymania . pamietam tez ze moja mam miala pisaek na nerkach , lecz po kilku dniach minelo , lecz przed tym , bol byl niesamowity , taki ze nie mogla ani siadac ani stac ani lezec . bylam u lekarza zbadal mocz , powiedzial ze mam infekcje w moczu , dala antybiotyk , lecz nadal ten bol sie pojawia ... i moja ptyanie brzmi tak : otoz jezeli nie mam temperatury , nie wymiotuje , nie mam kolkowych , silnych bolow , to to znaczy ze nie mam problemow z nerkami... takze wyszukalam ze tak wlasnie objawia sie tetniak aorty brzusznej ,bol w okolicach ledzwiowych i brzucha ... i ja wlasnie tak mam , prosze mi powiedziec czy to mozliwe , lecz nie mam cholesterolu , nadcisnienia , odzywiam sie dobrze , morfologia w normie . bardzo sie bole , bo z tego to sie naczytalam wychodzi mi na to ze to tetniak , mam dopiero 21 lat ,a lekarz ni chce dac mi skierowania na USG brzucha .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×