Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stożkowa budowa penisa


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Mój penis ma bardzo dziwną budowę, w rodzaju *stożka* u nasady bardzo gruby, a stopniowo w wzwyż coraz cieńszy. Nie ma też zachowanych proporcji pomiędzy samym penisem a żołędzią. Żołądź jest mała w porównaniu do całego penisa. Przy pełnym wzwodzie, napletek nie zsuwa się samoistnie, po mechanicznym zdjęciu odczuwalny chwilowy ból na więzidełku, następnie powrót do stałej pozycji. Czy jest to jakaś wada? Czy da się skorygować penisa, aby był jednej wielkości, czy da się zrobić coś z żołedzią aby była bardziej proporcjonalna względem całego penisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to wadą, zróżnicowanie kształtów penisów jest duże. jedynie można by podciąć wędzidełko, aby zmniejszyć doznawanie bólu. nie powiększa się ciała gąbczastego. a czy ta budowa w czymkolwiek przeszkadza? Chyba że różnica wymiarów rzeczywiście jest WIELKA pomiędzy nasadą, połową trzonu a obwodem pod żołędzią.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi to opisać.przy zwiotczeniu grzbiet wygląda normalnie jest proporcja, za to pod spodem nie, widac iż trzon jest grubszy od reszty. Za to przy wzwodzie pojawia sie asymetria i nawet zgrubienie w srodkowej części. Budowa mi przeszkadza, ponieważ oddziałuje to na moja psychikę. Czuje sie nie atrakcyjny dla partnerki,co psuje moje stosunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmi głupio, albo nawet na pewno, Ale porównywałem budowę swojego penisa z innymi moich rówieśników. Różnice są znacznie widoczne. Ból towarzyszy kiedy odprowadze całowicie. Wtedy zaczyna boleć wędzidełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niestety nie wiem co może przeszkadzać, pewnie też musiałbym zobaczyć i wtedy powiedzieć że jest ok. Jeśli wędzidełko nie przeszkadza przy stosunku to nie ma potrzeby zabiegu. Nie dziwi mnie chęć porównywania penisa z kolegami, czy inne. To raczej wrodzona ciekawość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk, czy jestes w stanie odbywac stosunki seksualne ? z tego co mowisz, przy tak nieregularnej budowie, osiagniecie pelnej erekcji (i mam tu na mysli pelne stwardnienie CALEGO penisa) jest praktycznie niemozliwe. wprowadzenie zwiotczałego *czubka* , w Twoim przypadku tej węższej częsci penisa, do pochwy musi byc niezwykle niewygodne i nawet pokusze sie o stwierdzenie: nieprzyjemne dla partnerki. więc nasuwa sie pytanie: jeśli taka budowa uniemożliwia Ci stosunki lub sprawia, że są one nieprzyjemne zarówno dla Ciebie jak i dla partnerki, konieczna jest konsultacja z lekarzem i prawdopodobnie zabieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×