Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyciekanie moczu do bielizny po jego oddaniu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem po oddaniu moczu, wycieka mi jeszcze troche na bielizne i czuje takie parcie w dolnej czesci penisa jakby mi sie znowu chciało za chwilke sikac???? Czy to da sie wyleczyc jakos??? Mam 21 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem.. Byłem na badaniach moczu i nic nie wykazało, jest to dla mnie bardzo uciążliwe bo musze bardzo często zmieniać bieliznę. Prawdopodobnie jest to zwężenie cewki moczowej. Poruszałem ten temat już wcześniej ale nic szczególnego się nie dowiedziałem. Mam 17 lat . Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po oddaniu moczu, zakładam bieliznę i za jakieś parę sekund czuje jakby mi wyciekło mocz, jest tak po każdym SIKANIU:(. jednak zauważyłem jak by mi się coś zaczerwienilo. mysle ze to jakies zapalenie co robic? mam 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Samarytanin

Witam, mialem podobny problem, mianowicie po oddaniu moczu, po zalożeniu spodni, wyciekalo jeszcze kilka kropli. Znalalem rozwiaznie ktore jak dla mnie sprawdzilo sie w 100% Po standardowym oddaniu moczu, strząchnięciu, wyciśnięciu prącia czy tam jak kto lubi, gdy czujemy że już skończyliśmy przenosimy ciężar ciała na jedną nogę (niech to będzie noga prawa), następnie nogę lewą krzyżujemy z prawą, ja wychylam ja do tylu za prawa, wtedy napina się jakiś mięsień i wylatują dodatkowe krople moczu. Jeszcze nigdy po tym sposobie nie zdarzył mi się incydent z mimowolnym oddaniem moczu. Dla wyobrazenia mniej wiecej o co chodzi prosze sprawdzic czym jest triku rabona w pilce noznej, nasz interesuje podobne skrzyzowanie nog. Mam nadzieję, że przynajmniej jakiejś części osób to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×