Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bakteria coli w moczu u niemowlęcia


Gość sonia

Rekomendowane odpowiedzi

Moj syn ma 5 miesiecy i w moczu ma bakterie Escherisia coli 10 do 5tej czy to wymaga leczenia i jakie sa objawy tej bakterii bo synkowni nic nie dolega? i czy gdyby bylo to nieleczone to co może sie stac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej juz pisalal ze moje 5 miesieczne dziecko mialo w moczu bakterie escherichia coli 10 do 5tej.mailam podac jak był pobierany mocz a wiec mocz byl bobrany do woreczka zakupionego w aptece dla małych dzieci bo inaczej to nie wiem jakbym mogla pobrac malemu dziecku mocz i pozniej przelany był do zwykla siostryego pojemniczka z apteki nie wiem czy to cos dziwnego bo siostry córka tez tak maila pobierany mocz i jej nic nie wyszło zadna bakteria a moj syn mail 2 razy robiony posiew i jemu wlasnie wyszła bakteria coli.Czy to jest wysoki wyniki i czy wymaga leczenia i czy jakies objawy sa tej bakteri bo synkowi nic a nic nie dolega.czy to może byc tak ze gdyby przyjmowal antybiotyk na który ta bakteria jest wrażliwa to jednak moze to zostac niewyleczone albo moze bakteria powrócic i skąd mogl sie tym zarazic jak u nas w domu nikt tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e. coli występuje normalnie w kale w stężeniu do 10^12/gram wynik jest wysoki, ale przy braku objawów wydaje się, że dodatni wynik spowodowany jest niedostateczną higieną okolicy krocze, prącia przed pobraniem próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie zapomnialam dodać ze w kale tez ta bakteria wyszla tylko ze w kale robilam to badanie przy biegunce to czy to normalne ze przy biegunce może wystąpic? a wogóle jakie sa objawy tej bakteri w moczu czy w kale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×