Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Operacja przepukliny i woreczka żółciowego


Gość justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mój Tata był operowany dwa dni temu na przepukline, która była dosyć duża, przy przyęciu do szpitala lekarze podobno zastanawiali sie co robić bo tata ma podobno bardzo poważne problemy z woreczkiem żółciowym.....lekarze byli bardzo zdziwieni ze tata nie ma żadnych bóli robili usg itd. ale w końcu zdecydowali ze zrobią operacje przepukliny.......minęły dwa dni i tatuś ma ciągle gorączke a lekarze ciągle pytają go czy go ten woreczek nie boli jak gdyby podejrzewali ze moze cos złego coś się tam dziać!!!! ja jestem przerażona, tata jest w państwowym szpitalu i zastanawiam się czy nie załatwić jakiegos lepszego prywatnego szpitala gdzie zadbano by o zdrowie moje TATY !!!!! błagam o odpowiedź czy po operacji przepukliny i przy problemach z woreczkiem gorączka jest normalna czy powinnam zadziałac i przenieść tate gdziec indziej ??? dodam ze koszta sa niewazne najważniejsze jest zdrowie mojego Tatusia :))) mam 32 lata a mój tata 58 latek już ma i baaaaardzo się niepokoję o jego zdrowie proszę o wyrozumiałośc i odpowiedź z góry dziękuję justyna s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oznacza problemy z pęcherzykiem żółciowym. Czy chodzi o kamicę? Nie podała mi Pani konkretnych danych. Jaki rodzaj przepukliny był operowany? Być może to kamica pęcherzyka. Może w chwili obecnej doszło do zapalenia pęcherzyka żółciowego (skoro pęcherzyk nie został usunięty) i to jest powodem gorączki. Trudno mi określić. W przypadku zapalenia ostrego pęcherzyka żółciowego zapewne będzie konieczna operacja wycięcia pęcherzyka. Nie odpowiem na te pytania konkretnie nie znając szczegółów klinicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×