Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego boku oraz ból w okolicy lędźwiowej


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry , jestem tutaj nowa , takze nie wiem własciwie czy dobrze trafilam , z gory przepraszam za jakiekolwiek pomylki. Mam 21 lat , od 2ch tygodni , pobolewa mnie prawy bok , tak jakby po srodku , pomiedzy zebrami a podbrzuszem , nie boli mnie to bardzo mocno , lecz bol czasami utzymuje sie caly dzien , do tego mam bol z prawej strony w okolicach lędzwiowych , lecz po tabletce np. panadol , przechodzi i mam spokoj caly dzien , takze nie mam pojecia co to moze byc . dodam tez ze myslalam ze tyo bole przedmiesiaczkowe , lecz miesiaczka skonczyla mi sie 2a dni temu , lecz bol nadal sie utrzymuje . oczywiscie chcialam sie dowiedziec czegos z forum , wpisalam moj problem , wyskoczylo mi ze to tetniak... czy to naprawde mozed byc tetniak ? myslalam tez ze moze to cos z moimi jelitami , lecz klopotow z toaleta nie mam . prosze mi powiedziec czym ten bol moze byc spowodowany , bylam u lekarza , dal mi tylko i wylacznie skierowanie na badanie krwi , lecz morfologia wyszla dobrze ... z gory dziekuje , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Raczej to nie żaden tętniak ani problemy z jelitami. Takie bóle mogą być związane np. z patologią w zakresie układu moczowego, przydatków, albo też patologii w zakresie kręgosłupa. Dobrze by było np. wykonać USG jamy brzusznej, badanie ogólne moczu, skonsultować się z ginekologiem i rozważyć RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×