Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mam żołedzia a mam 14 lat


Gość janek z poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co dokładnie Ci chodzi i dlaczego nie widzisz żołędzia. Może po prostu masz stulejkę i nie widzisz końca penisa. Musisz z tym problemem udać się do lekarza, albo poproś rodziców, aby pooglądali Twojego członka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dominik1995

Podobnie jak wy, mam 14 lat, ale żołędzia swojego widzę dość wyraźnie... Z moich skromnych zasobów wiedzy w tym temacie wynika, że pojawienie się wyraźnego żołędzia jest związane z dojrzewaniem. A nie wszyscy dojrzewają w tym samym czasie. Proponuję wam poczekać jeszcze jakieś dwa lata. Jeżeli problem nie minie, to bez zastanowienia udajcie się do lekarza. Może po prostu zbyt wolno dojrzewacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu czekają aż im żołądź magicznie ,,wyskoczy,, . Aby zobaczyć żołędzia należy ściągnąć napletek (ta skóra na penisie). Radzę to jednak najpierw robić powoli i najlepiej w ciepłej wodzie, podczas kąpieli. Oraz przestrzegam przed dotykaniem zbyt drastycznym. Początkowo żołądź jest bardzo wrażliwy na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki być może macie taki typ penisa jak ja ile liczy centymetrów wasz penis dajcie foto podczas gdy wasz penis stoi i ścignijcie delikatnie napketek byc może to taki penis jak mój to żadkie penisy są tak powiedział mi lekaż wrzucajcie foto to wam owiem czy macie powód do zmartwień czy nie ja mam bardzo małego żołędzia natomiast mój penis jest gruby dajcie foto to wam powiem czy wyglada tak samo czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×