Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Coś na worku mosznowym


Gość pawel z warszawy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel z warszawy

Nie wiem jak to okreslic ale od paru dni wyczulem cos na worku mosznowym jest przy samej skurze i łaczy sie z zyła.. to jakas kulka czy cos nie wiem jak to nazwac... nie jest w okolicy jader raczej przy samej skórze na srodku worka mosznowego. nie boli mnie to wogóle ale chcialbym sie dowiedziec co to jest peknieta zyla? od wysiłku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą to być żylaki powrózka nasiennego. Są wyczuwalne w trakcie badania w obrębie moszny jako miękkie guzowate twory. Przyczyną jest niewydolność bądź wrodzony brak zastawek w żyłach jądrowych. Lepiej skonsultować problem ze specjalistą, który postawi dokładne rozpoznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 21 lat, wczoraj po kąpieli zauwazylem ze mam guzek na samym srodku woreczka mosznowego. Nie dotyka jąder. Ma ok 0,5 cm (wielkosc podaje tak srednie jak mi sie wydaje..) Nie boli ale czuje go jak chodze.Wizyte mam za 5dni u prywatnego urologa. Martwie sie ze to moze byc cos powaznego. Prosze o rade. PILNE !! Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam takie okrągłe zgrubienie pod skórą. Wygląda jak duży pryszczo srednicy około 0,5 cm, ale nie sączy się z niego ropa. Jest tej samej wielkości od kilku miesięcy, nie boli. Muszę pójść na konsultację. najlepsze jednak jest to, ze ludzie, którzysię tutaj wpisali, a byli już dawno u lekarzy, nie wrócili do wątku i nie napisali jakie były rezultaty wizyty. Ludzie sas pustymi egoistami. Sami chcą pomocy, ale jak trzeba się wymiązać w drugą stronę to już mają wszystko w d.. ogolnie połowapopulacji wykazuje takie cechy i powinna mieć raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×