Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększający się guz na jądrze


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 33lata. Pierwszy raz udaje sie po porade. Od dluzszego czasu mam problemy zerekcja .Moj penis tez nalezy raczej do malych wstanie spoczynku ma okolo 4 cm.I to mnie strasznie martwi od wielu lat. Mam zone dwoje dzieci.Moje zycie sexualne bylo dawniej udane . Teraz mam problemy zerekcja i to bardzo duze. Malo tego od jakiegos czasu okolo 6-8 miec.wyczowalem nad lewym jadrem maly guzek .Balem sie isc ztym do specjalisty,moze tez przez wyglad mego penisa.Tera od okolo 2tyg. guzek ten sie powiekszyl do okolo 1cm. i pobolewa mnie cala lewa strona wokoicach jader i podbrzusza .Wiec prosze o odpowiedz co moze byc spowodowane posiadaniem tegu guza. Skad to sie moglo wziasci co to jest,do kogo sie udac ztym. Prosze o szybka odp. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie naley skontaktowac sie z urologiem. On nie bedzie sie interesowal rozmiarem a faktyczny probelmem - w koncu przez tyle lat specjalizacji widzial juz nie jedno i pewnie ma na tyle duzy przesyt w ogladaniu czlonkow ze twoim rozmiarem nawet sie nie zainteresuje. Jestes w grupie ryzyka raka jadra (wiekowo) objawy jakie podajesz moga ale nie musza tego sugerowac. Lepiej wykluczyc niz potem sie obudic za pozno. A jesli okaze sie ze to faktycznie nowotwor to pozytywne jest to iz w ciagu tego wieku jest to npl w ktorym poczyniono najwieksze postepy jesli chodzi o leczenie pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×