Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brązowy kolor nasienia


Gość Zaniepokojony, 22 la

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaniepokojony, 22 lata

Witam. Mam pewne obawy odnośnie mojego nasienia, mianowicie jest ono rozwodnione, nie lepi się jak kiedyś, ma kolor lekko brązowy z małymi czarnymi kropkami, jakby granulki (wyczytałem w internecie, że to chyba krew). Poza tym wszystko w porządku, nie odczuwam żadnego bólu w jądrach, członku czy podbrzuszu. Kiedy jestem podniecony lub mam ejakulację również nie czuję żadnego bólu, niczego co mogło by mnie zmartwić. Tylko ten dziwny wygląd mojego nasienia, wiem, że nie jest to wygląd zdrowej spermy przez co odczuwam dyskomfort psychiczny. No i całkowicie zrezygnowałem z seksu z dziewczyną. Jestem sportowcem, zdrowo się odżywiam, dbam o siebie, nie koksuje. Ten dziwny wygląd zauważyłem 3 dni po badaniach które robiłem przed zawodami sportowymi. Badania (mocz, krew) wyszły bardzo bardzo dobrze lekarz powiedział, że nie można mieć lepszych. Jednak dzień po badaniach uderzyłem się w jądra, potem zauważyłem ten kolor, więc dwa dni po całym zdarzeniu pojechałem na ostry dyżur do szpitala gdzie zrobili mi USG jąder i też wyszło bardzo dobrze, nie wykazało nic niepokojącego. Czy podczas uderzenia w jądra, krew mogła jednorazowo przedostać się do nasienia? No i czy po upływie 70 dni kiedy odnowi się cała populacja plemników krew zniknie? Minoł tydzień od kiedy zauważyłem ten kolor i na razie wszystko bez zmian. Już mam zapisaną wizytę u urologa, ale kolejki są długie i trzeba czekać co najmniej 2 miesiące. Chce tylko wiedzieć czy to coś poważnego? Czy mogę zaczekać? Czy może mam szybko iść prywatnie do lekarza? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Czy podczas uderzenia w jądra, krew mogła jednorazowo przedostać się do nasienia? - tak czasami tak może się wydarzyć No i czy po upływie 70 dni kiedy odnowi się cała populacja plemników krew zniknie? - nawet po tygodniu dwóch powinien kolor nasienia wrócić do normy jeśli to brunatne zabarwienie jest związane z dostaniem się krwi do nasienia Chce tylko wiedzieć czy to coś poważnego? Czy mogę zaczekać? Czy może mam szybko iść prywatnie do lekarza? - to raczej nic poważnego, ale jeśli budzi to Pana niepokój można prywatnie wykonać badanie nasienia, wtedy okaże się dokładnie co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×