Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prącie boli w trakcie wzwodu, leci krew z prącia


Gość Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Około miesiąca temu zaczęło mnie pobolewać prącie, po stosunku zaczynałem odczuwać dyskomfort. Zaraz niedługo okazało się że dostałem zapalenia pęcherza moczowego. Miałem problem z oddawaneim moczu, po czym dostałem najpierw furagin, potem nolicin a po konsultacji u urologa dostałem Doxycylinum. Zażywałem wszystko zgodnie z zaleceniem urologa, lecz w dniu dzisiejszym (po 2 tygodniach leczenia) znowu miałem wzwód wieczorem, co zauważyłem że zaczyna mi lecieć krew i i jakiaś galaretka w golorze krwi a także nadal bardzo mnie boli prącie i nieważne jak jest ustawione. Najgożej jak przyciągne je w trakcie wzwodu do brzucha to wtedy bardzo boli. Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hermenegilda

czy nie przytrafił sie panu jakis uraz prącia np podczas stosunku??? Takie objawy mogą świadczyc o krwotocznym zapaleniu pęcherza moczzowego lub urazowym pęknięciu cewki moczowej lub jej zapaleniu. Sugeruje jeszcze raz zgłosic się do urologi i wykonac cystoskopię. Jeżeli doszło do urazu pącia prosze nie wstydzic się powiedziec o tym swojemu urologowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie cystoskopie zrób! A jak będzie wszystko ok, to koniecznie posiew. Miałeś w ogóle posiew robiony moczu z antybiogramem?! Co to za praktyki, żeby któryś raz z kolei przepisywać antybiotyki w ciemno? Debilizm! Wspomagaj się Prouro, to jest żurawina w kapsułkach, dobrze wplywa na układ moczowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to już się ciągnie miesiąc czasu bo wiadomo jakie są kolejki do Urologa nawet prywatnie. Na jutro umówiłem się ponownie z urologiem. Ogólnie pasuje mi to do zapalenia żył, ponieważ mam jedną poniżej główki penisa napuchniętą. Od wczoraj jak wyleciała mi ta galaretka lub skrzep, nie wiem co to było, to lepiej mi się załatwia potrzebę fizjologiczną, nie czuję żadnego ucisku itp. W moczu także nie ma krwi, nadal biore doxycylinum. Jeżeli lekarz nic mi nie poradzi i nie zrobi cystoskopii to muszę zmienić urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×