Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel w gardle


Gość gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grazyna

ja mam ciagle uczucie obecnosci czegos w gardle....gniecenie....pieczenie...bol gardla...wszystkie badania do tej pory nie daly zadnej odpowiedzi.Bylam u laryngologa...mialam komputerowe badanie glowy,okazalo sie ze mam zatoki nosowe,szczekowe,mialm gastroskopie mam rflux ale biore tabletki i nie ma wiekszych zmian,ultra szal szyi wyszlo ok....A w gardle dalej cos mi przeszkadza i mam problemy w polykaniu i bol w klatce....nie wiem jutro znowu ide do laryngolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do pana doktora. wyczułam pod palcami na szyji guzka byłam z tym u onkologa zrobil mi usg szyji i powiedzial ze to jest do usuniecia. nie wiem co mam robic czy sie z godzic czy nie. ogolnie nic mnie nie boli nie dokucza nie utyka w gardle . prosze o rade. chcialabym wiedziec z czego zrobil mi sie taki torbiel w gardle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cystę w gardle. Wyglada to jak powiększone *jabłko Adama* gdy podniosę głowę do gory. Nie jest to nic nowotworowego, bo miałam z tej okazji 5 punkcji robionych,ale musze to usunąć. Termin zabiegu juz mam zaplanowany na sierpień. Wykryłam tego *guza* jakos na poczatku roku. Nie jest to bolesne, ani miękkie. Zmiana jest jakby chrząstka i daje sie ja wyczuć podczas stresu gdy gardło mi sie ściska. Czasami tez potrafi przeskakiwać jak podniosę głowę do gory i przełykamy ślinę. Cysty powinno sie usuwać,aby nie zrobił sie z tego nowotwór, ale mozna tez z tym żyć jezeli to nie jest jakos strasznie dokuczliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam torbiel na naglosni przez 2 lata urosl tak ze nie moglam jesc mowic dlawil mnie jestem 2 tygodnie po operacji dzieki bogu to nie rak usuneli i jest lepiej gardlo boli jak przy anginie ale radze kazdemu by nie czekal z operacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×