Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaparcia, papkowate stolce, krew na nim, częste gazy i bóle


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam 22 lata problemy związane z bólami brzucha zaczęły mi sie 1.5 roku temu.Rok temu miałem robiona kolonoskopie,pobrano wycinki do badania histopatologicznego i wykazało naciek zapalny w podscielisku kątnica i esica.Diagnostyka colitis varices hemmoroidales.Poszedłem do lakarza chirurga który ocenił ze mam hemoroidy w ocenie od 1 do 5 ocenił na 1 że dopiero sie zaczynają.Miałem robiona gastroskopie po czym lekarz rozpoznał refluks żołądka.Moje objawy są bardzo niepokojące:zaparcia,bobkowaty stolec,czasami rozwolnienia stolec taki rurkowaty cienki z ewidentnie widoczna krwia na nim(czerwona) i kawałki czegos czerwonego,burczenia w brzuchu,wydalanie czeste gazów,stały ból brzucha,pleców i nóg najbardziej w kolanach,ból bioder,bóle i drgania mięśni nóg i rąk,stany podgorączkowe,czeste bóle głowy.Lekarz wypisał leki na żoładek i jelita które biore,nie pomagaja.Chciałbym sie zapytać co w tej sytuacji robić?Jak to ocenia specjalista?....Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Leżałem w szpitalu.....Przeprowadzono u mnie badania takie jak*Gastroskopia,wlew doodbytniczy,rektoskopie.....Zmian żadnych nie wykazały....Moga byc to objawy zwiazane z jelitem cienkim?I jak mozna zbadac jelito cienkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze dodać.....ze kał pojawił sie taki zielony i w kale sa niestrawione resztki pokarmowe....O czym to moze swiadczyc?Juz mam dosyc tego....Nikt mi nie moze pomóc....Nawet szpital...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej ciągle masz źle dobierane badania albo jest to ciężki przypadek ,że nie mogą nic znaleźć, ale nie martw się na pewno Cię zdiagnozują tylko muszą na coś natrafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×