Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obce ciało w nodze


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na poczatku chcialbym wszystkich pozdrowic bo to moj pierwszy temat tutaj:) A wiec zdazylo sie tak ze w czwartek utkwil mi kawalek metalu w nodze a dokladnie w udzie... strasznie krwawilo wiec pojechalem na pogotowie... tam zrobili przeswietlenie, poszedlem na sale i lekarz podal znieczulenie i zaczal ciac... po chwili uslyszalem musi sie pan przyzwyczaic i z tym zyc. bo jest za gleboko i on mi tego nie wyciagnie. Czy ten odlamek metalu moze spowodowac jakies problemy na zdrowiu i czy warto szukac innego chirurga ktory mi to wyciagnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mnie spotkało coś identycznego, kawałek metalu utkwił mi kolo kolana na głębokość 6 centymetrów, też chirurg powiedział ze nie da się go usunąć i muszę z tym żyć. Tyle ze ja się boje z tym żyć, boje się ze coś zacznie się dziać z moja noga,jak narazie okropnie boli mnie kość znajdująca się zaraz przy tym odłamku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksander

Witam. Miałem podobny przypadek. 2 miesiące temu wbił mi się metalowy odłamek w udo, dokładnie 10cm nad kolanem. Rana głeboka około 6cm. Oczywiście ciała obcego już nie ma, ale nie chodzę do dziś normalnie. Skóra w okolicy rany, a dokładnie wyżej w stronę pachwiny nad ścięgnami jest strasznie twarda. Nie umiem zgiąć nogi do końca ani kucnąć. Jestem cały czas w trakcie leczenia, ktore polega na naświetlaniu okolicy rany lampą Bioptron. Nic nie pomaga. Nie umiem dojść do sprawności. Chirurdzy mówią - cierpliwości. 2 miesiące już minęły i nic się nie dzieje. Czy mam się udać gdzieś indziej? Do kogo? Kto Mi może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×