Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból okolic jąder po jeździe na rowerze


Gość s_o_j_e_r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s_o_j_e_r

5 lat temu jadąc na rowerze poczólem straszny ból w okolicy jader gdy ich dotknołem zauważylem ze jedno jadro jest opadnięte i nie wyczówalem od dolu nasieniowodu który moim zdaniem został naderwanty ale nie do konca bo od góry nasieniowód jest wyczuwalny drógie jądro jest ok byłem młody i glópi balem sie isc do lekaża teraz mam 21 lat i straszny problem do tego doszla ciagnąca sie od jader po napletka zmiana na skórze pręga a po obu stronach niej białe krosteczki ale podejrzewam ze to prosiaki Nie wiem co mam robić nie daje już sobie rady czy mogę być teraz nie płodny mogę mieć dzieci? i normalnie funkcjonować ? jak mam sobie poradzić z tym problemem proszę błagam o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Trudno mi ocenić stan narządu płciowego bez badania. Jeśli ma Pan jakieś wątpliwości z tym związane trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Nie stwierdzam raczej nic niepokojącego po opisie stanu Pana narządu płciowego. Co do płodności można określić ją na podstawie badania nasienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi pan wytłumaczyć co się mogło stać dla czego od dołu nie wyczuwam nasieniowodu i od czego wzieła się ta prega zauwazylem ostatnio na tym jadże że mam coś w rodzaju torbiela od dolu nie jest duży jest miekki oprócz tego nie odczuwam zadnych dolegliwosci jestem zdrowy prosze o odp.. dziękuje za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×