Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłucie w prawej pachwinie promieniujące od jądra do pleców


Gość Robert z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert z Poznania

Witam Panie Doktorze! Od pewnego czasu dokucza mi ostre kłucie w prawej pachwinie, które przechodzi, lecz za jakiś czas znów mnie atakuje. Ból jest niekiedy tak ostry, że zdarza mi się omdleć. Byłem na badaniach krwi, które nie wykazały niczego. Również wizyta u urologa i chirurga nie potwierdziła niczego niepokojącego, lecz ból jak się pojawiał, tak się nadal pojawia. Najczęściej pojawia się w pozycji siedzącej i gdy wstaję, jak się już "rozruszam", to powoli ustaje. Podczas silnych ataków robi mi się niedobrze, mam nudności i oblewa mnie zimny pot, za moment wszystko ustaje. Teraz mam właśnie ten "piękny" czas, kiedy mnie to kłuje i nic mi nie pomaga, biorę no-spa i coś przeciwbólowego, ale to działa tylko na chwilę. Czy to żylaki, czy wyrostek? A może jakieś nerwobóle? Jeśli tak, to proszę o jakąś poradę i wskazania, co mam brać, bo moim lekarzom skończyły się już wszelkie konstelacje. Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz może to być nerwoból. Radziłbym udać się do neurologa i zrobić sobie zdjęcie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgoslupa. Ból może byc objawem ucisku kręgosłupa na nerwy wychodzące z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rysiek75

Ja też mam takie objawy jak w opisach i jestem nerwusem mam problem z kręgosłupem złamanie więzin między kręgowych z Przesunięciem 1.5 cm a także po drugiej operacji przepukliny ja staram się niebrać żadnych proszków przeciwbólowych dziękuje za cenne opisy. Wniosek trzeba się zaprzyjaźnić z bólem. :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż też skarży się na bóle w pachwinie od ponad roku. Lekarz rodzinny powiedział że to od nerwów i przepisał hydroxyzinum 25 mg i o dziwo pomaga ale doraźnie, jak przestaje brać to ból wraca, boję się że się uzależni od leku. Wcześniej lekarz wykluczył przepuklinę ale nie daje skierowania na inne badania tylko przepisuje ten lek. Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne bole w obu pachwinach. Do niedawna bolala mnie tylko prawa, a teraz boli i lewa mam wrażenie jakby mi ktoś igły wbijal albo jakby nie zostały wyjęte szwy po operacji. Bol prawej miałam od kilku lat na jakiś czas mijał i wracał. Mówiłam lekarzowi ale się tym nie przejął. Jak zwykle zwalił na wagę. A pierwsze bole miałam jak byłam szczupła. Juz nie mam siły tak mnie boli. Nie mogę chodzić z bólu jak siedzę albo wstaje to też boli. Przestaje bolec jedynie w pozycji leżącej. Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×