Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niewydolność wpustu żołądka oraz mała przepuklina przełyku


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. 5 lat temu miałam robioną gastroskopię..miałam nudności, zgagę i bóle żołądka. Ku mojemu ździwieniu na gastroskopi nie wyszło nic złego. W tym roku3 miesiace temu ponowiłam badanie. Moje objawy nie ustąpiły a wręcz przeciwnie - nasiliły się. Wyszło, że mam niewydolność wpustu oraz małą przepuklinę przełyku. Kuracja miała trwać 1miesiać (controloc+gaspridx3dziennie). Przez pierwsze 2 tyg. było ok. Dużo lepiej. Lecz po tym czasie czar prysł. Znowu to samo. A nawet gorzej. Biorę leki dalej ale nie ma poprawy. Są dni kiedy nie jest najgorzej-ale czasami(np. dzisiaj) nie mogę wstać z łóżka i czekam tylko na to aż zwymiotuję. Jest to straszne uczucie. Chciałabym wkońcu normalnie żyć. Mam 22 lata :( czy to normalne objawy do mojego schorzenia? Co robić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Tak to normalne objawy dla tego schorzenia. Jeśli leczenie nie przyniesie efektu w przeciągu 4-6 tygodni będzie trzeba zastanowić się nad leczeniem operacyjnym. O dalszym postępowaniu i leczeniu powinien zadecydować gastroenterolog. W chwili obecnej trzeba zastanowić się nad modyfikacją leczenia (innego typu leki). O wszystkim najlepiej, aby decydował lekarz prowadzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×