Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie po operacji podwiązania żyły w związku z żylakami powrózka


Gość Leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leszek

Witam! 4miesiace temu miałem operacje podwiazania żyły w zwiazku z żylakami porwózka, żylaki do tej pory nie znikneły, byc moze nieznacznie zmalaly. od jakiegos miesiaca czuje jakby uciski w oklolicach pachwin (w różnych miejscach od jąder do kolców biodrowych przednich górnych. zazwyczaj gdy jestem w pracy (pracuje fizycznie, duzo sie schylam zginam podnosze) stram sie miec luzne spodnie zeby nie draznic blizny poniewaz czuje czasem w jej okolicy jakby pieczenie. nie wiem jak wyglada prawidlowy powrot do zdrowia, to normalne?? jestem teraz w Anglii i nie wiem czy wybrac sie tutaj do lekarza (jakos im nie ufam- na wszystko przepisuja paracetamol) czy moge potrzekac z tym do konca lipca gdy bede w polsce?? prosze o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Jeśli dolegliwości nie są znacznie nasilone można poczekać na wizytę lekarską nawet do lipca. Warto byłoby bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, gdyż objawy jakie Pan opisuje sugerują występowanie przepukliny pachwinowej (jej początkowe stadium).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z zylakami?? jesli nadal nie zniknely bedzie potrzebna jeszcze jedna operacja?? aha a żylaki porwózka lub przepuklina pachwinowa moga miec cos wspolnego z problemami z erekcja?? poniewaz moja erekcja nie jest juz taka twarda jak kiedys i strasznie szybko ucieka mi krew z penisa. mam juz tego wszystkiego dosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Nie ma innego wyjścia trzeba w tej sprawie udać się na konsultację i do chirurga i do urologa. Zaburzenia erekcji mogą być związane właśnie z tymi chorobami i z żylakami powózka nasiennego i przepukliną pachwinową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×