Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa po seksie po alkoholu


Gość Marcel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcel

Witam,mam 30 lat i problem jaki mam z penisem towarzyszy mi odkąd pamiętam(czyli jakieś 12lat),można powiedzieć że odkąd zacząłem współżyć.Zawsze,bez wyjątku,tylko jak wypije dwa piwa lub jakiś inny alkohol i podkreślam że właśnie TYLKO po alkoholu,po seksie i przebytym wytrysku bardzo boli mnie penis.Zawsze muszę iść do toalety,odczuwam potrzebę oddania moczu,wyglada to tak że mocz leci mi dosłownie kropelkami a pieczenie i ból który towarzyszy mi podczas oddawania moczu jest nie do zniesienia.Muszę przesiedzieć te pół godziny w toalecie i później jest już ok.Bardzo proszę o kakąś konkretna poradę,ponieważ padały tu podobne pytania i z reguły kieruje Pan na konsultację lekarską ale może te szczegóły które podaję pomogą o wystawienie konkretniejszej diagnozy: 1.boli mnie tylko po wytrysku po alkoholu,jak nic nie wypije to wszystko jest ok,nic mi wtedy nie dolega co też wydaje mi się bardzo dziwne,musi chyba to mieć jakiś związek z alkoholem 2.dzieje mi się tak już bardzo bardzo długo więc zapalenie raczej nie wchodzi w gre(musiałbym mieć je przez 12lat) 3.mam trochę krzywego penisa więc nie wiem,może to ma jakiś związek?? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stapler

Niestety czasami po spożyciu alkoholu występują zaburzenia w trakcie stosunków seksualnych. Z reguły stosunki są przedłużone, występuje opóźniony wytrysk, czasami bolesny. Zdarza się tak. Przedłużony stosunek, zbyt może agresywny po alkoholu oraz niewielkie skrzywienie prącia może w końcowym efekcie wyzwalać ból. Radzę więc przed stosunkiem unikać alkoholu. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam problem z pieczeniem penisa po stosunku nie zdążyłem zaobserwować czy po alkoholu czy nie, ale dokucza mi to parę lat...dwa lata było ok. samo przeszło a teraz na nowo mi dokucza i nie wiem jak mam sobie pomuc proszę o radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam po wypiciu alkoholu lub po marihuanie. Lubie sex i kochamy się z partnerka 6-7 dni w tygodniu ,po stosunku bul stawał się do niezniesienia zaczęło mnie to przerastać. Zaczęliśmy się obaj tym martwic . Poszedłem do lekarza Pani Doktor kazała mi iść za parawan i zrobić sobie wiecie co.... Po wytrysku nic mnie nie bolało . Pani doktor nakazała mi zaprzestanie stosunków z moja dziewczyna po używkach. Mówiła jeszcze ze wielu młodych mężczyzn skarży się na takie byle po stosunku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam ten sam problem. 23 lata. Zawsze po wypiciu NIEWIELKIEJ ilości alkoholu od 1-3 piw po stosunku, lub masturbacji szczypie mnie cewka moczowa. problem ten mam odkąd pamiętam i jedyny sposób który pomaga to wygrzewanie penisa gorącą wodą ... co to może być ? Może któryś doktor się wypowie ? Można by było rozwinąć temat. Chciałem dodać tylko że mój penis jest prosty jak strzała a casami moje stosunki bywają gwałtowniejsze na trzeźwo i wcale mi to ni przeszkadza. Stale używam prezerwatyw ... ale to nie może mieć znaczenie bo po masturbacji (a do niej nie stosuje zabezpieczenia) też tak mam. Mało tego chciałbym dodać ciekawostkę - Dziwne objawy nie występują u mnie kiedy się upiję pożądnie (4-8 piw) Mam tak tylko po niewielkiej ilości alkoholu. Co tu robić ... bo siędzę teraz ze słoikiem z ciepłą wodą na fiutku i przyznam, że jest to dość denerwujące... przynajmniej pomaga jakoś to więc chłopaki róbcie tak dopóki nasze doktóry coś nie poradzą. pozdrawiam i czekam na odpowiedź wszystkich nocnych sikaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam to samo! Staram się unikać sexu po alkoholu ale niestety czasami namiętność jest zbyt mocna z góry dzięki za wszystkie porady. Ja staram się odczekać jakieś 15- 20 min z oddanie moczu po. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam. Po wypiciu wiekszej ilości alkocholu (wiecej niz 2-3 piwa) po wytrysku odczowam pieczenie członka.. mija pól godziny i wszystko wraca do normy. Mam tak od ok 5lat. Napewno to nie jest normalne. Prosze o porade specjalisty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Witam Kolegów. Mam podobny problem również po wypiciu nie wielkiej ilości alkoholu ( i tylko po wypiciu) odczuwam ból penisa dosyć intensywny wiąże się to również z problemem podczas oddawania moczu. Po ok 20-30min wszystko mija. Proszę o poradę specjalistę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja tak mam... Identyczne objawy, bez alkoholu wszystko jest ok i po seksie i po masturbacji. Po alkoholu masakra, okropne pieczenie i bieganie do łazienki co kilka minut żeby oddać kilka kropel moczu. Naprawdę nie ma na to żadnego sposobu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja ten problem mam a borykam się z nim już od początku. Jak na trzewo jest ok. a jak tylko wypije i szumi w glowie i sexic sie chce to potem masakra co chwila toaleta i kropelki, z czasem stwierdzilem ze blizej do zlewu i tak przeciez to pare kropel. Jak rozmawialem kiedys z kolegami, to maja to samo. Nie jestem lekarzem ale wydaje mi sie ze to alkohol to powoduje, ale seksik super po co nie! Tak mi sie zdaje ze gdyby to sie dzialo bez zadnych srodkow to doktor pierwsza sprawa a jak tylko po to alkohol winien. A dlaczego nie wiem ale witam w klubie kropelkowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaleczony

PORADA Mam podobnie. 1. Nie będę się rozwodził na temat objawów, bo każdy z nas doskonale je zna. 2. Nie znam przyczyny, nie wiem co to jest. 3. Moje spostrzeżenia: Kiedy czuję, że ból nadchodzi (znacie to uczucie - jeszcze nie boli, ale wyrok już zapadł:P) po prostu siadam. Najlepiej na jakimś twardym taborecie. Nie idę do kibla(!), żeby sobie ulżyć, bo zaraz potem jest jeszcze gorzej (przynajmniej u mnie). Kiedy poczuję, że jest *w miarę okej*, idę siku i po bólu (który jest prawie niezauważalny, nie rozprasza, i można normalnie funkcjonować). PS jeśli czuję, że ból jest mocniejszy, masuję miejsce między odbytem a jajkami (chyba okolice prostaty). Na pewno je wyczujecie, bo jak się je dotknie, czuć jak ból łagodnieje. PPS ktoś pisał o gorącej kąpieli - mi nie pomaga, kiedyś próbowałem. Dajcie znać koniecznie, czy Wam pomogło! Jeśli również znacie jakieś sposoby - piszcie. Niech nikt już nie musi dowiadywać się, jaki to jest irytujący i wstydliwy ból! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, kurcze, alkohol jak dojdzie to masakra. Kiedyś myślałem, że to ze względu na to że po alkoholu człowiek mniej delikatny agresywny, itd...ale to chyba nie to. Czy naprawdę nikt nie wie czym są spowodowane nasze dolegliwości ? Wszyscy mają to samo. Poza gorącą wodą pomaga, dotykanie kaloryfera, mi przynajmniej :) ale jak zapobiec....jak u wszystki 20 - 30 min cierpienia...w bezruchu i przechodzi..ale czy naprawdę nie ma na to lekarstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny problem. Objawy jak u kolegów wyżej, pomaga dokładnie to samo...Co ciekawa u mnie ból występuje zdecydowanie częściej przy masturbacji niż przy stosunku. Tak 1 : 10 i to nie zawsze. Pytanie do reszty, czy zauważliście pogorszenie się sytuacji ? U mnie wystepuje tak od 4 lat i wydaje mi sie ze coraz czesciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ja też tak mam. Pół godziny w kiblu w nieruchomej pozycji i z bardzo nieprzyjemnym bólem po stosunku przy oddawaniu moczu nie jest mi obce. Wtedy potrzebuję tylko spokoju i tak siedzę, ąż ból ustanie. Mam tylko nadzieje, że to nic poważnego. jeśli ktos wie co to za dolegliwość, bądz jak temu zapobiec proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy polscy lekarze nie znajana to lekarstwa zreszta nie tylko na to jest jeszcze wiele takich uporczywych dolegliwosci ktorych nasi lekarze leczyc nie potrafia ps kiedys najadlem sie antybiotykow ( z koniecznosci ) i dolegliwosci przeszly ale pozniej znowu wrocily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez tak mam. wydaje mi się że dużą rolę odgrywa to czy opijemy napój gazowany. zauważyłem że jak pije wódeczke lub driny to jest ok, ale jak pije browarki to jest ciężko. właśnie jestem po dwu dniowym piciu browarków tzzn, niewielka ilość po 2 dziennie i boli mnie własnie jądro. rano dziewczyna mnie rozgrzała i do niczego nie doszło bo się bała że jej mama wróci. robiłem badania i nic, niby wszystko ok. jestem pewien że zarówno dzziewczyna ma wpływ na sytuacje jak również piwko. zastanawiam się nad tym forum ponieważ sądziłem że będą nam pomagać i coś szepną lub pokieruja co możemy zrobić w swojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja mam identyczne objawy, z tym ze zawsze piję piwo. Będzie trzeba popróbować z innymi alkoholami albo po wodzie gazowanej... Może faktycznie jest w tym jakiś kruczek. Bo z tą przypadłością naprawdę jest już trudno, nie przyjemnie jak i niekomfortowo jesli chodzi o psychikę :/ ból sie jeszcze zniesie, w końcu mamy jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja mam tak samo :/ Mnie osobiście pomaga dokładne umycie prącia mydłem w płynie po dość bolesnym siku, może to Wam pomoże :) Cóż poradzić - musimy bawić się bez alkoholu *p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliście kiedyś jakieś problemy z członkiem? Jak byłem dzieckiem miałem stulejkę - zwężenie ujścia napletka - i (wydaje mi się) wędrujące jądro. Obie rzeczy poprawione operacyjnie za szczeniaka, więc nawet nie pamiętam tych schorzeń. Może jakieś operacje/zabiegi wpłynęły na nasz uszczypliwy problem? PS Ktoś się pytał o częstotliwość i pogorszenie. U mnie występuje cyklicznie, tzn. przez ok. miesiąc boli po piwie/wodzie, potem ok. sześć miesięcy spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiwi111@o2.pl

mam to samo co wy .z tym ze sie oprucz szczypania wacka i sikania na raty robi mi sie efekt pelnej pupy.chce kupe a nie moge.pomaga strzepywanie wacka gowka w dol.sperma jest gensta blokuje rurke.siku jest malo genste.w efekcie resztki nasienia blokują mozliwosc sie odlania i piecze.tylko dlaczego jak juz pracie przestaje piec mam wrazenie ze chce kupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×