Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w okolicy lewego żebra


Gość jaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od ponad miesiąca mam uciążliwy kaszel. Byłam z tym u lekarza. Osłuchał wszystko było w porządku. Skierował na prześwietlenie. Wynik wykazał delikatne zagęszczenie okołooskrzelowe wskazujące na przewlekły stan zapalny. Serce w normie i dolne płaty też. Poszłam z wynikiem do lekarza. Oprócz tego co zobaczył na opisie wyniku mówił, że jeszcze coś widzi. Osłuchal. Znowu wszystko w porządku. Podejrzewa jakąs chorobę na p(nazwy nie pamiętam), która objawia się własnie w ten sposób, że widać coś na prześwietleniu, a tak nie. Zapisał antybiotyki. Już je brałam. Odstawiłam tydzień temu. Kaszel nadal jest, chociaż wydaje mi się, że mniej. Od wpn.za to mam ból w okolicy lewego żebra, wrażenie jakby zbite kości były, ale to niemożliwe, gdyż w tej chwili nic takiego nie robiłam bym mogła gdzieś je zbić (tak uprawiam sport, ale na razie odpuściłam wysiłek fizyczny przynajmniej przez tydzień -2.) Najgorzej jest jak sie leży to boli strasznie jak na lewym boku, bądź na wprost , na prawy zależy jak to w miarę bezboleśnie. Jak zakaszlę, czy pobiegne też boli, a od wczoraj jest jeszcze gorzej, bo podnosząc ręke do góry również czułam ból. ogólnie w pewnym miejscu naciskajac na kości żeber czuć ból, czyli, na leżaco tak jakby to promieniowało czasem... co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×