Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek z tyłu głowy po prawej stronie


Gość Angela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 30 lat. 4 dni temu pojawił mi się guzek z tyłu głowy po prawej stronie. Guz przy dotyku boli jakbym miała w tym miejscu siniaka, ból jest również kiedy odchylam głowę do tyłu tylko na prawą stronę. Dzis mam wrażenie, że obok tego ok.1cm dalej pojawił mi się drugi, jeszcze go nie odczuwam pod palcem ale ból jest taki sam jak przy pierwszym. Ostatnio miewam również dosyć częste bóle głowy i trochę przytyłam (aczkolwiek czuję się tak jakbym spuchła na całym ciele z dnia na dzień), nie mam gorączki. Nie wiem co mam robić, nie lubię chodzić do lekarza z tego typu objawami ponieważ boję się, że usłyszę najgorsze. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem po biopsji cienkoigłowej guzka tarczycy.Wynik brzmi iż całość obrazu sugeruje przdewlekły nieswoisty proces zapalny.Ale w cześci opisu pojawia sie jedno słowo które mnie niepokoi - liczne grupy i płaty tyreocytów z cechami przemiany onkocytarnej ( co to znaczy onkocytarnej).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 25lat po prawej stronie z tyłu glowy wyskoczył mi guz,ktory bardzo mnie boli a zwlaszcza gdy dotykam.Ostatnio czesto chce mi sie spac i boli mnie bardzo głowa oraz puchna mi nogi i rece ,czeso kreci mi sie w glowie i mam czarno przed oczmi i pogorszył mi sie wzrok.Czy powinnam isc z tym do lekarza jak tak to do jakiego?I co moze mi byc?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra lat 15

Mam guza z tylu głowy po prawej stronie prawie na samej górze.boli tylko przy dotyku,jest mh twardy. Mam nz szyi również guzka,który jak to lekarz stwierdził jest nie groźnym tluszczakiem. Czy na głowie jest to samo? Czy jest to niebezpieczne? Co robić?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14lat.Od roku mam guza po prawej stronie na dole.Boli mnie głowa,kreci mi się, czasami widzę jakby przez mgłę,kłopoty ze stabilnością ruchową,ze słuchem guz jest twardy nie rusza się wygląda jak kość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×